Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne zezaj, lik je saban klasican. Kao i 99 posto Brazilaca koje zato nikad i ne zelim u ekipama za koje navijam.
    Iako zelim da Konte ode, ovakve stvari se ne rade ako si profesionalac.
    Nikad Brazilac u timu, retardirani su jednostavno.

    Izvinjavam se svim Brazilcima na forumu

    Comment


    • Odgodjen projekat izgradnje novog stadiona. Ako ovo ne bude znacilo veci budzet, onda stvarno ne znam

      Comment


      • Originally posted by Whiskey View Post
        Odgodjen projekat izgradnje novog stadiona. Ako ovo ne bude znacilo veci budzet, onda stvarno ne znam
        A onda procitam da ce Kurtou da menjaju Alisonom..

        A medijima nismo zanimljivi otkako je poceo prelazni rok, nekad svaki dan po nekoliko igraca se povezuje sa nama a saad
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Super je to vjeruj mi, kakvu sezonu ima Brazilac bice upgrade u odnosu na Kurtou
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Super je to vjeruj mi, kakvu sezonu ima Brazilac bice upgrade u odnosu na Kurtou
            Ne brinem toliko za mesto golmana, jedan od retkih na terenu gde je adaptacija na tim brza. Dobar je Alison ali odlazak Kurtoe moze da ima dublje posledice i to je ono sto me brine. Odustajanje od stadiona, pustanje Kurtoe, Vilijanov izvestan odlazak posle ociglednog neslaganja sa Konteom, Moratina setnja Italijom, nestabilna prica oko trenera sledece sezone.. tesko da to nece dotaci Azara. A bez njega ce biti mnogo tesko.
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Joj gledam sad i ovo, ovo Finale NBA Lige, imam utisak da su sudije sve gore i gore u svakom ekipnom sportu. Sudije u Premijer Ligi ove godine su bile katastrofa, ali to je samo sto su zasticeni ko beli medvedi. Secam se onih 80-tih godina kad su oni ludaci Juznoamerikanci uletali na stadion i sibali pesnice sudijama, koliko je bolje bilo sudjenje. A sad, za tako nesto, da uleti neki navijac i da udari samar nekom sudiji dobio bi 5 godina zatvora. Cim ti pustis nekom politicaru, koji odlucuje o sudbini naroda ili sudiji koji odlucuje o sudbini utakmice da se oseca prezasticeno i da se njegove odluke ne dovode u pitanje, tako sto ce da mu pukne sa vremena na vreme neki navijac samar u lice, oni pocnu da se kur.e... Neznam mozda su stvarno jedino resenje ove video-sudije...

              Comment


              • Originally posted by Whiskey View Post
                Odgodjen projekat izgradnje novog stadiona. Ako ovo ne bude znacilo veci budzet, onda stvarno ne znam
                Nije dobio vizu Abramovic, tako da je sve stopirano. Mozda na kraju i proda klub.

                Comment


                • sloboda ili ništa

                  Comment


                  • IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Golovin to Chelsea, move has been encouraged by Sarri. [Di Marzio]

                      Nije losiji od Drinkwatera

                      Comment


                      • Golovin je igrač odličnih tehničkih karakteristika što ne možemo reći za bivšeg vezistu Lestera.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Za Golovina sam skeptican, iskustva sa igracima koji se pokazu na SP i EP mi ne daju neku sigurnost. Ne bih voleo novog Zakarda, Guizu ili mozda Drentea. Nema nekog ozbiljnog fudbala u nogama, tim kockanjem se moze izgubiti deo tima koji ima najvise ambicije.. maskiranjem veznog reda kao popunjenog dolaskom Golovina. Da se resi prvo situacija sa menadzerom do kraja SP, zadrzati Belgijance pa cemo dalje o pojacanjima
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Odbili ste Barsinu ponudu za Vilijana. Hoće Valverde upariti zemljake u manevru Vilijana i Kutinja.
                            Videćemo šta je Žoze spremio, svi znamo koliki je zaljubljenik u Vilijanove fudbalske performanse.
                            Ali kao što si napisao, prioriteti novi trener i iskristalisana situacija sa Azarom. Belgijanac sigurno osluškuje ponude koje će mu stizati, znamo za Realovo interesovanje pa neće biti lako Romanu privoleti najboljeg igrača da ostane stanovnik Londona.
                            Veliku ulogu odigraće i ambicije Čelsija u narednoj sezoni...

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Jel ostaje Konte ili dolazi Sarri?




                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • To ni njih dvojica ne znaju.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X