Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posle proslogodisnjeg poraza na Emirejtsu smo napravili onu fantasticnu seriju..jedino cemu se nadam, uz to da Vilijan nije ozbiljnije povredjen jer je poceo da igra kako zna a i brine me daa Konte ne vraati 3-5-2 formaciju.
    Last edited by engleski_dopisnik; 25-01-18, 05:59.
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Comment


      • jel ima pravo vcr da igra,Morata je off?

        Comment


        • Ima, taman se zagrijao sinoc protiv Svonsija..

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            jel ima pravo vcr da igra,Morata je off?
            Sumnjam, nastupao je vec u ovom kolu, ne znam da li moze da bude registrovan za dva tima u istom kolu.
            Inace, dobar igrac ali steta za Bacuvaija, taman je poceo da hvata ritam.
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Sve više se šuška i priča oko Reala i Edena Azara. Sigurno da postoji koketiranje dve strane i ukoliko Kraljevski klub zaista baci udicu na zvezdu Plavaca verujem da će se Čelsi teško odbraniti.
              Baš zbog toga na Stamford Bridžu ne žele ništa da prepuštaju slučaju i krenuli su u lov na Belgijančevu zamenu. Ako je verovati pojedinim izvorima izbor je pao na Marka Asensija i Rahima Sterlinga.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Sve se tu pita Azar ako nece vise u CFC 200m i ode on u RM,Sterling po meni nema teorije da ode od svog "novog" oca Pepsija,a Asensio jedino da se uklopi u transfer svakako nijedan ni drugi nisu ni do pola Azaru

                Comment


                • Mislim da Azar razmišlja o napuštanju Londona željan novih izazova a to je da bude predvodnik novih Galaktikosa i napad na Boginju Lige Šampiona + fenomenalan finansijski aspekat.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Iskreno i ja to mislim i da je on samo jedan od novih galaktikosa kad krene RM da kupuju na leto...

                    Comment


                    • Kad se Florentino namerači na nekoga teško možeš odoleti tom presingu. A Azar i Kejn su označeni kao novi stanovnici Madrida.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • mada povezuju oni Edena sa realom jos od 2014.. ako nam on ode ne postoji taj igrac kojeg mozemo dovesti a da ga zamjeni kako treba.

                        Comment


                        • Kraljevici spremaju 500 miliona za ljeto.

                          Comment


                          • Realu ne trebaju šeici Mansuri, Al Kalifi i sl. njima u budžetu nikada ne manjka sredstava. Očekujem ludo leto što se njih tiče.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Realu ne trebaju šeici Mansuri, Al Kalifi i sl. njima u budžetu nikada ne manjka sredstava. Očekujem ludo leto što se njih tiče.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Novac je novac, neko ima vise, neko manje.

                              Nemoj slucajno da ti jedan post prodje bez Pepa, Sitija i Mansoura.

                              Kompleksi su cudo.

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Realu ne trebaju šeici Mansuri, Al Kalifi i sl. njima u budžetu nikada ne manjka sredstava. Očekujem ludo leto što se njih tiče.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Ne trebaju naravno. Oni imaju celu drzavu iza sebe.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X