Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kakav smo cas odrzali ovim necu ni da ih spominjem! BRavo za sve,Zose razocario si me taktika udri azara sramno! Koliko jedan igrac znaci za tim to je strasno kante nam je mojo definitivno. Samo da se niko ne povredi j***** reprezentacije...
    Idemo posle imamo fin raspored,da uvatimo korak za citijem,priznajem mocno deluju ali videcemo do kada.

    Comment


    • Breaking: Michael Emenalo resigns from role as technical director

      Opa bato zanimljivo,zanimljivo

      Comment


      • Odlicne veste barem za mene dugo sam to cekao, nadam se da ce se od sad kupovati igrace koji
        trener treba a ne koje ovi iz uprave zele.
        Inace jucer super tekma Kristijansen odigrao odlicno nadam se da ce ga Konte sve vise koristiti,
        Bakajoko je isto tako odlicno odigrao i pozadi i napred samo da popravi onaj njegov sut kad je mogao
        Kante moze i on.

        Comment


        • I za mene,pa sad kad je ocigledno nesto puklo sa Luizom ,ako Kristi nastavi ovako tesko da ce ga izgurati neko iz postave juce odlican kao vecina,malo Alonso slabiji al ok

          Zanimljivo kad direktor da ostavku posle pobede u derbiju gde se lomi, i gubi ili ostaje konekcija sa vrhom PL,a svi su smenjivali cele nedelje Contea ako ne pobedi,moguce da je dosta njih ocekivalo suprotan rezultat juce

          Nadam se sad lepsem prelaznom roku u januaru,ali pre svega mora da se odigra dotle,ima jos dosta do zime

          Comment


          • Sad je sve jasnije i oko prelaznog roka i svega,mislim da je derbi odlucio ko leti on ili Conte,ostaje da se nadamo lepom januaru

            Technical director Michael Emenalo has parted company with Chelsea, following rumours of tension between him and Conte.

            Comment


            • Odlicne vesti Conte je zasluzio da ostane
              sigpic http://caseystoner.com.au/

              Comment


              • Izgleda da bas zelimo Lukasa Mouru ,iz PSZ,po cenu da se proda i Wiliam

                Comment


                • Hazard poslije 2 gola jucer postao 4. najbolji strijelac celzija u premier ligi. Vrlo vjerovatno ce biti drugi na kraju,
                  Lampard- 147
                  Drogba- 104
                  Hasselbaink- 69
                  Hazard- 60

                  Comment


                  • Uhh Lampard je nedostizan ali verujem i ja da ce Drogbu prestici. A mogao sam se s nekim opkladiti da je do sada dao vise od 60 golova.

                    Comment


                    • Mozemo li danas do sva 3?

                      Comment


                      • Originally posted by Bitlđus View Post
                        Mozemo li danas do sva 3?
                        Ja se nadam al nece biti lako,ako im ustopujemo napad dobicemo,nadam se samo da Konte nece ici na bod i da mu je u glavi i dalje titula a ne top4

                        Oni ce primiti svakako gol kljuc nam je odbrana,po meni najbitniji mec do nove godine i za mene pod moranje da se dobije,ali nista nije sigurno,ipak za mene sto se napada tice najbolja ekipa u ligi je LFC,svakako vrlo interesantna utakmica kako rezultatski a tako i takticki bas me zanima ,kako ce izgledati

                        Comment


                        • U svemu saglasan osim u delu da je LFC najbolja napadacka ekipa u ligi. Imaju tu trojicu na sredini ali pravog spica nemaju, krila ce im biti odsecena u potpunosti, pored Alonsa i Aspilikuete prolaza nema, radice kroz sredinu a mi tamo imamo nase radilice da ih amortizuju - Kantea i Bakajoka. I po meni treba ici na pobedu sansu vidim u njihovoj odbrani i ako udjemo u drugo pol. sa x ili naravno 2 i da ih napadnemo u drugom kao Murinja onomad. Ako slucajno oni povedu bod bi nam bio kao kuca, eventualnom preokretu se ne nadam ni najmanje.

                          Comment


                          • Boss Antonio Conte is urging @ChelseaFC to resolve contract issues with goalkeeper Thibaut Courtois. (Guardian)
                            Belgian media claim Courtois, 25, wants 230,000 euros a week (£205,000) to match fellow keeper David de Gea's wage at @ManUtd. (HLN, in Dutch
                            Tvoje mišljenje fixni, vredi li toliko?
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • A vredi ja bi mu dao,jer posle De Hee,Oblaka,Alisona( i ima jos par Nemaca i Spanaca dobrih) on je najbolji ,pa bolje njemu dati nego juriti nemoguce i preplacivati novog golmana i opet njega moras dobro platiti

                              Mislim meni je Bufon najbolji ikada ..da ne bude zabune,ali trenutno ne

                              @Bitdjus,ne mislim pojedinacmo mada kad krenu skupa u taj napad meni to deluje najbolje i najlepse,Salah,Cou,Mane,Bobi,pitanje dal bi kod drugog trenera to bilo tako,ali Klop to ume vrhuski da sklopi napred od sredine ka gore napad,totalna konrta za odbranu,zato mi se najvise svidja,cak vise i od Sitija iako su mi Aguero i Zesus svakako bolji igraci od Firmina

                              Licno najvise se plasim defanzive kod Alonsa da bi tu moglo biti problema po toj strani i da ce tu Klop napasti,e sad mislim CFC gde god napdnemo imamo sansu,al videcemo,zato je moja najveca zelja pored jos WC ofanzivca bio Alex Sandro iz Juvea
                              Last edited by 61563; 25-11-17, 12:51.

                              Comment


                              • https://www.theguardian.com/football...w-chelsea-deal


                                mozda ce i hazard potpisati novi ugovor

                                Comment

                                Working...
                                X