Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izvini AK, nisam znao da si naš

    Ja sam za da se češće igra 352(3511) sa Fabregasom, jer sa njim u 343 je sredina slabija defanzivno, a opet bez njega nam je često falila ta kreativnost. Ovako bismo imali ravnotežu i ka napred, i ka nazad. Onda bi se više išlo i na centaršuteve, a to leži Alvaru. Moramo da iskoristimo lošu formu Arsenala i da odnesemo tu 3 boda
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • Ma on ti je preletač
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • I bez Azra i Bakjoka na startu.

        Kurtoa..Alonso,Aspi,Kejhil,Luiz,Mozes..Kante,Fabre gas,Pedro,Wili..Morata
        Konte bez trunke rizika i sve postepeno..svakako ocekujem pobedu moze i 30 da bude mada svaka je dobra

        Comment


        • Zasto je cahill zapoceo meni nije jasno
          Lijeva strana nam je katastrofalna protiv jacih timova kad god je on u timu. Top 4 ove sezone i eventualno 1/4 u LS i to je to

          Comment


          • Zasto je cahill zapoceo meni nije jasno
            Lijeva strana nam je katastrofalna protiv jacih timova kad god je on u timu. Top 4 ove sezone i eventualno 1/4 u LS i to je to

            Comment


            • Komentar meca..ocajan,dosadna,iseckana igra non stop..Alonso, zna se da je pozadi tanak tu je i najlakse probiti..sudjenje ne kazem lose al previse seckao mec,za moj ukus blago

              Ceka se Eden...Morata ima problem u duelima i prijemom,kad mu stoje ovako blizu i jako ko danas Mustafi...najpozitivnija stvar Bakajoko,bice zver

              Nista idemo dalje sad ide MM kup koji mi je bitan toliko da bih voleo da ispadnemo odmah i samo da se niko ne povredi,a posle tezak mec sa Stoukom,koji bi morao da se dobije, posle ovog kiksa danas

              Comment


              • Bakajoko pokazuje što će biti od njega. Onih prvih nekoliko mečeva nije bio fit, ali ovo sad je već predobro. Zatvoreni i mi oni posle promašenih šansi, teško da je ono mogao neki igrač da probije.
                sigpic

                Comment


                • Sto onakvu postavu nije izveo protiv nas kao protiv LFC ...Mustafi odigrao odlicno i sa Kosom zatvorili maksimalno Moratu...Wili bas los danas,Pedro imao zicer al realno imali i oni,Azar da je od starta i top bilo bi drugacije i vise prostora za Moratu ovako sve se poklopilo Azar jos nije top,Wili najgori mec sezone ,oni naostreni,moguce da im stvarno prija sto nema Ozila pa svi trce i to je to, na kraju realno nereseno

                  Idemo dalje borba je tek pocela

                  Comment


                  • Mogli smo bez Azara ove lakše protivnike da dobijamo, za derbije nemamo šanse bez njega. Vraće se i on polako, mislim da će startovati sledeću ligašku, mora da se spremi za Siti.
                    sigpic

                    Comment


                    • Veceras mec sa Notingemom,za mene takmicenju koje bojkotujem, niti me zanima rezultat niti igra,samo me da svi igraci ostanu zdravi

                      Najbesmislenije takmicenje u svetu fudbala uz Liga kup Francuske

                      Comment


                      • jeste protiv nottinghama ali musonda je bas dobro odigrao veceras. Nadam se da ce igrati jos dosta ove sezone

                        Comment


                        • bez Kejhila,Azara i Fabregasa u prvoj plus kaznjeni Luiz zanimljivo...

                          Comment


                          • Aspi najpotcenetiji igrac danasnjice, TOP3 bek u svetu lagano

                            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                            Comment


                            • Tu se slažemo u potpunosti
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Ne vjerujem da je Stouk onako otvoreno ušao u meč, mudato od strane Hjuza, iako su bez štopera igrali. Mogao je Morata šest golova da im da lagano. Morata ne može duel da dobije u polju, nosi ga ko god stigne, ali zato nadoknađuje to brzinom. Jedna manja greška od odbrane i to je već gol, ima predobar osjećaj za ulazak u šanse. Ovako otvorene ekipe se neće baš lijepo provesti protiv Čelsija, poješće ih Morata.

                                Idu nam dva preteška meča. Uhvatili smo zalet sad, ne sumnjam u dobre rezultate u oba meča.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X