Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Isto tako se šuška da Juve baca udicu na Kejhila.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Isto tako se šuška da Juve baca udicu na Kejhila.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
      Moze ako daju Sandra u zamenu ,odmah bi pristao

      Comment


      • Koliko sam skontao u celu priču nije uračunat Sandro.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Ne znam ja sam bas slabo ispratio poslednjih 10 dana nit gledao malo nesto procitao,nisam ni cuo do sad za Kejhila,ali njima bi dao igraca samo ako moze i Sandro,jer ga oni ne daju CFC ,a trebalo je da dodje...

          Comment


          • Ne pratim već 20ak dana, ubiše me silne špekulacije, od kojih se ostvarilo šta? Ništa. Kejhil samo u menjaži za Sandra, mada kada se već spominje Markizio možda je on povratna opcija. Ne bih to voleo. Mora vezni, ukoliko se ne dovede zamena za Mozesa moraće Azpi napred češće. Ni napad nam nije nešto, ali kontam da je to to. Nadam se nekom bomba transferu, ili sanjam o njemu kako god
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Izgleda da nam se Ljorente blizi....Markizio sad posle ove povrede od mesec dana mislim da otpada kao mogucnost

              Comment


              • Ljorente spic? Taj Ljorente? Lebe mekani pa nije ni za FKP, a ne sampiona Engleske

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Ljorente spic? Taj Ljorente? Lebe mekani pa nije ni za FKP, a ne sampiona Engleske
                  Taj,suskalo se i ranije,danas valjda i ponuda poslata,ne znam sta da kazem valjda Conte zna ,ne secam se a mrzi me da gledam dal je on i zeleo i doveo njega u Juve

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Ljorente spic? Taj Ljorente? Lebe mekani pa nije ni za FKP, a ne sampiona Engleske
                    15 golova na 33 meča prošle sezone. Dolazi da se unese malo varijeteta u ekipi ne da počinje svake nedjelje.
                    I sink, therefore I am.

                    Comment


                    • Bas glupost, pustis Solankea da ode kao fa, a hoces da dovedes Ljorentea.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Danas ocekujem tesku i tvrdu utakmicu evntualno neko rano vodjstvo CFC bi je otvorilo sa 10 zadovoljan bih bio

                        Ocekujem sastav Kurtoa..Alonso..Aspi,Luiz,Rudi..Mozes....Kante,Bak ajoko,Pedro,Wilijam..Morata

                        Comment


                        • Stigao OX,vrlo blizu smo Popivode ne zna sta da mislim dok ne vidim kako ce da izgledaju kod Contea

                          Boga potpisao novi trogodisnji ugovor, pa otisao u Birmingem na pozajmicu
                          Last edited by 61563; 28-08-17, 21:29.

                          Comment


                          • Sve moze ,ali ako stvarno daju 20 milki za ljorentea...kanal
                            Ox dobar potez po meni pravo pojacanje! ajmo jos i dalje smo tanki dosta

                            Comment


                            • Ox ako bude imao partija poput onih iz prvog kola protiv Lestera bi mogao biti odlično pojačanje. Zna se kakav je sistem kod Kontea, neće ga šetati kao Venger svako kolo na novu poziciju. Doveden je da igra wing back-a, a realno je stvoren da igra tu poziciju zbog fizikalija. Pod uslovom da dođe kod nas naravno.

                              Popivoda bi mogao da nam bude i prva opcija ako dođe. Bakajoko me baš i nije impresionirao u ove dvije utakmice. Duele dobija, ima brzinu, ali dosta to trapavo izgleda, momak baš daleko od prve postave. Veliki downgrade u odnosu na Matića, a mislio sam da će biti bolji od njega. Fabregas je napravljen da razbija bunkere, kao Everton u prošlom kolu. U ove dinamične utakmice i derbije nema šta da traži, izgleda kao da imamo igrača manje. Popivoda je nešto između Bakajoka i Fabregasa, nešto slično Markiziju. Uvijek će dobro odraditi posao.
                              sigpic

                              Comment


                              • Potpisali smo i Klijana Azara ,treceg brata,stigao iz Ujpesta,95 i prvo ide u U23 tim levo krilo je inace

                                Comment

                                Working...
                                X