Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pedro se povrijedio, nece igrati sutra. Nadam se da ce Musonda poceti, da vidimo kakav ce bit, veliki talenat

    Comment


    • Teško da će Musonda od početka pored Morate i Bačuajia. Sa klupe bi mogao da ugrabi malo minuta, zna fudbala momak, možda nas i iznenadi. A i fino mu se otvorila situacija.
      sigpic

      Comment


      • A nema ni Mozesa sutra,i ja mislim da startuju Morata i Cili Wili...a vrv ce desno Aspi a Rudiger na stopera

        Ili ce mozda da promeni formaciju...

        Comment


        • Ja bi Vilijana na RWB stavio, pa 3-5-2 da odigramo. Onda može Musonda i da startuje. Da igramo protiv jačih pa da shvatim zašto je Rudiger štoper, a Aspi RWB, ali protiv Barnlija bi morali ofanzivnije malo.
          sigpic

          Comment


          • Razumem sta mislis i deluje logicno,mada cisto sumnjam da ce se Conte na to odluciti,tesko ce primiti,a verujem da mozemo jedan umuvati,sto je u ovim okolnostima dovoljno, samo pobeda,kakva god

            Ocekujem Curtou Luiz,Kejhil,Rudi Alonso i Aspi kao WB Cante,Fabregas Morata,Wili Micu...pa ako ne krene onda vrv ta varijnata gde bi izvukao Rudig i ubacio Musondu,a zamenio Aspija i Wilija poziciono.

            Comment


            • Musonda mora u teretani da nabaci neko kilo ovako tesko, bolje bi bilo da ide sa
              Boga mali zna sa loptom ali pas mu je kritican, ali verojatno ide Morata na krilo.

              Comment


              • Boga i Michy od starta, ako je za vjerovati Independentu.
                I sink, therefore I am.

                Comment


                • Sunce ti poljubim ovaj Boga ne postoji ne kao opcija na fantaziju...uskoro necemo moci da skrpimo tim ni za PL

                  A transferi ni tragovima eventualno smo neka treca opcija za svakog ozbiljnog igraca

                  Srecom pa danas kuci Barnlijem po meni jednim od najslabijih timova u ligi,jes da imaju dobrog trenera pogotovo da se odbrane.Ja zadovoljan sa 10,moze i autogol

                  Comment


                  • Ja da se pitam ceo sporstki sektor napolje! pa sta radite nasta lici ovaj tim uzas pa mi nemamo ni 20 igraca na treningu garant. Sudija kriminal kakav konj,takva liga i fudbal atomski a sudije uzas. No cinjenica da smo losi podosta ne mirise na dobro pojacanja hitno!!

                    Comment


                    • Samo Alvaro Grande dosta pola sata...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Alvaro bas dobar danas. Samo da nastavi ovako


                        michy katastrofa, pa nije jedan duel dobio

                        Comment


                        • Dobra predstava, zabavno 2. pol. Samo što smo morali da dobijemo ovo.

                          Morata izdominirao. Rekao sam da je dosta direktniji od Bačuajia, a takav nam je mnogo potrebniji. Fabregas džukac cijelu utakmicu tražio crveni, a taman smo ih stiskali. Kakav je Kejhil konjina jbm li mu sve, šta mu je trebalo da dribla onamo... Nije ni sudija ništa bolji od njih dvojice.

                          Mora Morata protiv Totenhema da počne. Kažu da nije fit, ali boljeg igrača od njega trenutno nemamo. A nemamo ni sredinu, ne bi me čudilo da ovaj Kristensen bude igrao u vezi protiv Totenhema. I treba nam pojačanja kao leba. Neki centralni vezni mora pod hitno da se dovede.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nista danas nisam ispratio sam preko jbn.flashcores...nisam gledao sad cu sve meceve da pregledam,al ne valja ovo nista kakv Barnli imaju Vouksa jednog spica prodali Greja i najbolje stopera i vidim 3 komada...sve se crveni...nadam da cemo imati dovoljno igraca da sastavimo tim sa sledeco kolo

                            Comment


                            • Unistit ce nas tottenham, jedino kantea imamo od veznjaka. A upravu boli kurac

                              Comment


                              • Sto je najgore ja nesto razmisljam Konte ceo rok kuka za pojacanjima ovi nista,sve se plasim da se nista ne dogodi i Konte lepo digne sidro 4 sep i aj cao

                                A onda mo Eva Gameiro ili kako se vec zove da ih vodi,jel na trzistu ozbiljnog slobodnog trenera nema sem luzera Tuhela,koliko mi se cini

                                Mada bolje da traze Big Sema sa pecanja ili gde je vec,jer ako se nista ne uradi trebace on,za ono u cemu je najbolji,treba mi smajli nightmare ako postoji...

                                Comment

                                Working...
                                X