Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad imaš igrača kao Azara, sve je moguće.
    sigpic

    Comment


    • Pa o tome se i radi, da se malo rastereti. Imao je Costu prosle sezone, koji je strasan link-up igrac. Morata pored svih svoji kvaliteta, nije tip igraca kao Costa, koji je bio pa savrsen za ovakav Chelsea.

      Zatvore Hazarda, nema ko da kreira. Matic je potcenjen u tom segmentu, jedan od razloga sto je titula osvojena prosle godine, a i one kad je Mou bio menadzer kluba. Bakayoko pojma nema o kreiranju igre, a vala ni Kante. Nije da nemaju pas igru, ali asistencije ne ocekuj od njih.

      Comment


      • Mozes i Alonso se dosta potcjenjuju, oni su mnogo jaki na protivničkoj polovini, odatle će da dođe dosta golova.

        I ja sam za 3-5-2 dok se ne vrati Azar, ne mogu Pedro i Vilijan da nadoknade Azara.
        sigpic

        Comment


        • Problem je u maloj rotaciji,moglo bi sve ovo da sljaka ok ,kad se vrati Azar,Bakajoko,za PL...za LS tesko,Costa je nenadoknadiv

          Tesko ce se izgurati sezona bez povreda ,a u trenutnom sastavu,svaka ista donosi ogromne probleme,zato ja cekam 4 sep,da vidimo hoce li doci nesto ozbiljno,pa da se vide dometi ,realno jos 3,4 pojacanja fale

          Comment


          • Špic nam je tanak, slažem se. Jedino da nas Morata razuvjeri sve. Gledao sam ga malo u Real i Juve, zna da ulazi u šanse, ima odlične kretnje, ali završnica mu je očajna. Možda se popravi to, nikad ne znaš kad će špic da bukne i počne da rešeta.
            sigpic

            Comment


            • Pazi ja sam bio pre za njega nego za prvu guzu Belgije,i sad sam...ja ocekujem i od MicuBacua dosta,al ne moze,ovako ko danas fali Azar,i odmah se oseti nema ko da povuce iskreira napred...isto mislim i za Alnoso odlican je on meni za ovo sto forsira Conte,al nedo bog i on ako se povredi eto muke

              I desni wback samo Mozes,da se lepo uzme VVD pa onda da moze da se i Aspi gurne desno nekad

              Prosle godina se izgurala,al bez LS manje tekmi umora,povreda..a trenutno,je kraci roster neko prosle sezone...al polako videcemo ja i dalje verujem

              Comment


              • Mi kao da nikog nismo doveli, tako meni ovo izgleda. Samo što smo zamijenili Kostu za Moratu, Matića za Bakajoka, Rudigera za Zumu i Terija i vratili smo neke sa pozajmica. Ako se misli o odbrani trona i napada na LŠ, treba nama još dosta igrača da bi izgurali ovu sezonu, koja će biti daleko teža od prethodne.
                sigpic

                Comment


                • Sve se slazem i za ozbiljno nesto u LS ovakvi nemamo sta da trazimo,pod ozbiljno mislim SF

                  Za PL mi je uteha sto ni konkurencija vise manje slabo radi rok,Spursi nista slabija za Vokera,u LFC drhte sta biti sa Kutinjom i do sad samo Salah od jacih,nisam nesto preterano odusevljen ni sa MUFC...jedino je Siti je odradio ekstra,al ja u njih ne verujem,zbog trenera

                  Comment


                  • U principu fale jos jedan krilni napadac, jedan CM i neko ko bi bio back-up na pozicijama LCB i LWB. Kao sto rekoste, sezona je duga i ovaj trenutni tim nikako ne moze biti konkurentan na svim frontovima.

                    Comment


                    • Conte vrsi pritisak na bord da se posalje ponuda/kupi Bejl...izvor AS.

                      Comment


                      • Poz Plavci. Iskreno jako sam razocaran prelaznim rokom ovo je katastrofa! ok bakajoko nadam se da ce biti bolji od matica ako ne neka se upucaju u koleno. Morata sta reci,zna covek sa loptom fudbala ali mislim da teorije nema da zameni diega,jednostavno za premier ligu nema tu drskost,a dijego je lepo stimao sa azarom,ovako ce nam zatvoriti njega i sta onda jos dok ne udje u formu bice novembar... Ne znam da li vise svake godine ponavlja ista prica taman se dignemo i onda potop,ali ajde da sacekamo subotu,posle ide totenhem ubrzo i arsenal opet pa da vidimo gde smo.
                        duga je sezona ali po jutru se dan poznaje

                        Comment


                        • Pozdraz Sile

                          bice bakajoko tu negde sigurno,a mladji tako to mu dojde ko zamene jedino sto mene nervira sto je prodat Murinju,pojacan direktan rival,plus omiljen igrac Moua

                          svi se slazemo da nismo zadovoljni,dobro sto se slazemo samo u losoj stvari jbg

                          ja se nadam da ce biti bolje da ce stici neka pojacanja jos pa cekam kraj prelaznog roka 4sep pa da vidimo,al mozda Conte izvuce nesto,i prosle godine krenulo lose jedva West ham ,pa Svonsi pa kanal protiv AFC i onda Conte obrnuo sve,nadamo se pa cemo videti

                          Comment


                          • Ja stvarno ne mogu da skontam zašto je Matić prodat,kao bivši fudbaler koji je igrao Matićevu poziciju mogu da vam kažem da je pored Pogbe verovatno najbolji igrač na toj poziciji u PL trenutno.Jedini iole normalan razlog je neka lična svađa sa Konteom ali i to mi je malo verovatno pošto Matić nije u tom fazonu i do sada nije imao takvih situacija u karijeri.Cela ova situacija mi je skroz čudna što zbog Koste,Azara,one ispale za Lukakua sve mi deluje da Konte polako gubi svlačionicu kao što je Murinjo izgubio.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Trebaju nam zdravi Hazard I bakayoko sto prije, posebno Bakayoko da bude spreman do tekme sa totenhamom, jer budu li igrali Cesc-Kante, lose nam se pise.

                              Comment


                              • Pisu da nece pustiti drinkwatera za manje od 30 miliona

                                Prodas matica za 40, i kupis ovog prosjecnog igraca za 30-35

                                Comment

                                Working...
                                X