Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E vreme je da se digne malo i tema sampiona Engleske.

    Za pocetak,sutra osvajamo prvi al ne tako bitan trofej,koliko god lose izgledali sad AFC izgleda jos gore

    Prelaznim rokom nisam zadovoljan,Vokera uzeo Siti ,od Sandra nece biti nista zbog Bonucija i Alvesa,steta

    Morata koliko cujem i nije bas u nekoj formi,a a plasim se kako ce se snaci sad kad treba da bude prva,druga zvezda tima,jeste igrao u velikim klubovima i velike meceva al kao dzoker,a ovde treba da zameni TOP 5 centarfora,tesko nadam se da gresim,ja sm pre bio za Belotija ili Aubu

    Pozitivno mi deluju MicuBacu,najzad radi ono sto je i u Marseju i nebi me cudilo da bude prvi spic

    Ali realno za dva fronta mora da se dovode jos 3,4 igraca ovako bice kidanje za prvo mesto,fale zamene za Alonsa i Mozesa,ne vidim ko ce mozda ako ukrademo VVD ,LFC pa gurnemo Aspija desno...nisam pametan i trebao bi jos jedan ofanzivniji na sredini po meni

    I da nisam zadovoljan prodajom Matica,ne toliko prodajom koliko sto dao Murinjo omiljenog igraca,koji ce MUFC mnogo znaciti i direktno pojacao direktnog kandidata za titulu...

    Comment


    • Usla gomila ljudi niko ni da primirise u CFC....Avramovicu razvedi se

      Comment


      • Od te gomila mora neko da bude i simpatizer Plavaca, kao moja malenkost. Simpatija traje vec jace od 20 godina, od vremena kad su velike zvezde Calcia prelazile u CFC

        Nestrpljiv da vidim kako ce tim danas izgledati, koliko ce nedostajati Hazard i koga mozemo ocekivati u samom spicu.

        Comment


        • O dobro dosao plavac znaci Zola,Viali i kompanija,danas ocekujem MicuBacua u spicu,i dobijamo al ne zato sto smo po meni jos dovoljno spremni,plus fali Azar,mnogo koliko sam video po pripremnim utakmicama...al AFC mi je katastrofa,pa zato dobijamo

          Comment


          • Opet se povela prica oko S.Roberta ima klauzulu od 40m,al sad je kao MUFC zainteresovan,kako prenosi Don balon.Licno mislim da bi legao dobro kod Don Contea i na ovaj sistem,koji igramo

            Comment


            • Chelsea team: Courtois; Azpilicueta, David Luiz, Cahill (c); Moses, Fabregas, Kante, Alonso; Willian, Batshuayi, Pedro

              Ocekivan sastav za mene i sam Conte je reakao da Morata jos nije fit

              Comment


              • Don Balon... Ne treba tome vjerovati, a mislim da bi svakako Roberto odbio da ide.

                E sad je meni nejasno da Celzi dopusta sebi da ima Bakajoka, Kantea i Fabregasa od veznih, i mozda jos poneki mladi ovo ono... Znaci tri vezna na PL i LS, to je totalno samoubistvo i cudi me da niko to ne komentarise.

                Comment


                • I ja mislim da bi odbio jedina nada da sad dobije manje prostora pa da se buni,a ja kazem los za sad prelazni rok i po meni fali jedan na sredini i oba DR,DL ili wingbakovi...ovo je pretanko za PL i LS...nadam se da ce dovesti nekog spominje se mozda i Bejl,al sve nepouzdani izvori

                  Comment


                  • Dovest ce se CM sigurno i bar jedan wingback. Trebaju nam 3-4 igraca

                    Comment


                    • Mi bi se bez hazarda borili za ulazak u LE, toliko smo losi bez njega. Nevjerovatno

                      Comment


                      • Kako čudna odluka Kontea da Kurtoa šutira drugi. Ali smo bar saznali da mu pored branjenja, ni šutiranje penala ne ide baš najbolje.

                        Uđu li u sezonu sa Kante - Fabregas na sredini mislim da bi odmah počeli bodovno da zaostaju. Bakayoko još povrijeđen i pitanje je kad će uopšte biti spreman. Ne bih se bunio ni Drinkwateru samo da se produži klupa, jer je tanko i na WB pozicijama.

                        Znaci upozorenja sa naličjem 15/16 su tu, da vidimo hoće li reagovat klub i dovesti bar dva igrača. Ako ne biće duuuuga sezona.

                        Nisam pomnije pratio lik i djelo, ali je li Morata inače poput Toresa sa depresivnom facom i pognutim ramenima, ili je nešto drugo u pitanju?
                        I sink, therefore I am.

                        Comment


                        • Sutirao je Kurtoa i ranije penale, nije mu prvi put.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Da se ja sjećam, samo na jednoj prijateljskoj prošlog ili onog tamo ljeta.

                            Po mom mišljenju bez veze je na startu serije izlagati golmana takvom pritisku, budući da se mora vratiti da obavlja i svoj primarni posao i to pod utiskom prethodnog promašaja, a vidjeli smo da on nije baš najbolje podnio to. Definitivno je bilo adekvatnijih da šutiraju.

                            Bilo. Prošlo. Idemo dalje.
                            I sink, therefore I am.

                            Comment


                            • Dosta loše ovo danas odradismo. Ništa u napadu bez Azara ne možemo. Svi su bili odsječeni. Svima je jasno da Fabregas ne može da igra protiv jačih ekipu utakmicu od 90 minuta, dosta je efektivniji kad treba da se juri rezultat u posljednjih pola sata. Kante koliko god da je moćan u pokrivanju, ostaje velika rupa sa Fabregasom, nije ni on svemoguć. Sa Bakajokom bi to potpuno drugačije trebalo da izgleda. Nisam nezadovoljan sa Fabregasovom ulogom uopšte, bitan je on, ali kad igraju dva krvava radnika na sredini, odbrana je dosta rasterećenija. Drinkvoter ne bi bio loše rješenje da se pokrije ta sredina.

                              Bačuaji je baš razočarao, ništa nije mogao da uradi, bojim se da mu ovaj dobar pripremni period ne padne u vodu. Morata je bolji gol igrač od njega, a to će nam mnogo više trebati dok se ne vrati Azar.
                              sigpic

                              Comment


                              • Trebao bi Conte da razmisli da igra sa 3 vezna, Bakayoko-Fabregas-Kante. To bi znacilo promenu formacije, bez kreativnog veznjaka ne znam koliko moze u Evropi.

                                Comment

                                Working...
                                X