Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • S ovakvim Bačuaijem mi izgleda kao da ćemo igrati više 3-5-2 ove sezone, bar dok se ne vrati Azar. Dao je Fulamu u prvoj pripremnoj dva gola i imao dvije asistencije, pa Arsenalu dva gola uz asistenciju (i jedan poništeni čisti gol) i Bajernu gol. I Fabregas je u dobroj formi, njemu bi baš legla ova 3-5-2 formacija.
    sigpic

    Comment


    • https://www.standard.co.uk/sport/foo...-a3597071.html

      Katastrofa ako udjemo u sezonu sa alonsom i mosesom u prvih 11 ponovno. Alonsa ce svako bolje krilo unistit, isto vazi i za mosesa

      Comment


      • I Alonso i Mozes dosta doprinose, znamo da nisu neki defanzivci, ali obojica mogu da daju 7-8 golova u ligi. Za mene je to više nego dovoljno od bočnih igrača.

        Znači izduvali ga za Lukakua i Vokera, bord nam je postao mnogo škrt. Neće da daju velike pare za mnogo jake igrače nema sile. Ne znam kako smo doveli Moratu i Bakajoka i Rudigera za ove pare. Ako nam je Aleks Sandro stvarno meta, onda možemo i sa njim da se pozdravimo. Doći će neki polovni wing back sigurno.
        sigpic

        Comment


        • Evo ponovno telegraph spominje da nam je sandro glavna meta, i da ce uskoro poslati novu ponudu, i jos pisu da zelimo Oxa i Barkleya.


          http://www.telegraph.co.uk/football/...-ross-barkley/

          Comment


          • Je l gledao neko prvo poluvreme? Vidim da je probao Konte Micija i Alvara zajedno

            Loše delujemo u ovoj formaciji. Generalno smo bili loši i protiv Bajerna. Sezonu bih počeo sa standardnom formacijom i Micijem u napadu
            Last edited by Nerealan; 29-07-17, 14:05.
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Ma Alvaro lijevo krilo igra to je zalosno...

              Kakav je maler Kondogbia
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Jesam ja.
                Morata je je trecina igraca na krilu, mogao je bar u 3-5-2 da podesi.

                Ahahahahaha, kakva own goalcina!
                Last edited by Abel; 29-07-17, 14:15.

                Comment


                • Pa i mislio sam da je 3 5 2 izveo. Šta ga je koštalo barem da proba, ne kontam. Sve u svemu, slaba odbrana
                  Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                  До поновног сусрета, твој Швабо

                  mala H2H 2018/19
                  suicide
                  2019
                  velika H2H 2019/20

                  Comment


                  • Bolje musonda da igra nego wilian

                    Comment


                    • prodali costu i matica, dvojicu prvotimaca

                      3 veznjaka imamo , a igramo LS
                      nema sumnje da cemo dovesti nekoga, samo je stvar sto ce igrac kojeg dovedemo biti neko iz picke materine na nivou Mikela

                      Comment


                      • Bas los rok radi Celsi.
                        Umesto Lukakua zavrsili s Moratom, umesto VVDa Rudiger. Ko li ce doci umesto Sandra?
                        I prodaju Matica direktnom rivalu, koga su zamenili gorim igracem koji je dosao iz ladovina lige u PL.
                        Jos ako Morata dobije prednost umesto Michya, a mora da bude starter...
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Umjesto sandra su spominjali jedino tellesa iz portA, ne znam koliko je on dobar

                          Uglavnom katastrofa, mi osim prvih 11 imamo jos : rudigera,cesca,christiansena, batshuayia i williana. 3 CM premalo, uopste nemamo zamjene za wingbackove a kao zamjena Hazardu je Musonda. Pametnom dosta haha, ide nam borba za 10. mjesto opet ukoliko se ne dovedu 3-4 igraca

                          Comment


                          • Ima jos mjesec dana prelaznog roka.

                            Nisu ostala jos dva dana pa da vas panika hvata. Logicno je da prvo oblikuje prvih 11 i onda popunjava ostalo.

                            Comment


                            • I sam conte vrsi pritisak na upravu sa izjavama u zadnjih 10-tak dana, ocito da ne ide kako on zeli
                              Mi ako zelimo opet da se borimo za titulu moramo naci bolje wingbackove

                              a pocetak sezone je blizu

                              Comment


                              • Conte says we 'need more players to improve our squad' both in terms of quality and the size of it.
                                Conte says Eden Hazard is very happy to stay at Chelsea and start his season with us when he has recovered from injury
                                Conte says playing Morata and Batshuayi together is an option, adding he wants to play the Spaniard as a no.9 this season.
                                Conte on why he sold Nemanja Matic to Manchester United: "You must ask the club about this."


                                sve podsjeca da ce ovo bit ko 15/16 . Ni Mou tada nije dobio pojacanja koja je trazio, a ni Conte sada. Jos su nam I bakayoko I hazard povrijedjeni...
                                Last edited by Whiskey; 04-08-17, 14:24.

                                Comment

                                Working...
                                X