Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Neki mini-dokumentarac, ako nekoga zanima. Gledao sam razne, ovaj nisam cini mi se. xD

    Comment


    • Palo mi je na pamet još nešto

      Znaš kako po nekim forumima imaju teme za strimove pa u naslovu teme piše ono "linkovi u prvom postu"

      Mi ovde možemo što se mene tiče da nabutamo sve na jedno mesto, odakle prikupljamo informacije, ako sad npr okačiš, to se posle nekog vremena pogubi

      ne znam samo dal postoji opcija da se na vrhu teme, namesto ankete okači obaveštenje o tome, onda svako ko dodje u temu može na prvu da vidi to i dodje do korisnih linkova

      i to mislim eto na tu stranicu kao na redditu, ne neko reklamiranje (što je zabranjeno)
      Last edited by saburo sakai; 26-10-16, 17:00.
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Tesko da to moze da se namesti ovde, iako bi bilo do jaja, mislim da nam forum nije toliko awesome.

        Realno, dovoljno je da odes na reddit ili na tviter ukucas u pretragu #CFC i dobices najnovije top vesti statijaznam..

        Comment


        • obično imaju dobre vesti kad su u pitanju klinci, videćemo...

          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Ma garant pocinje, i treba, i srecan sam zbog njega, zasluzio je samo onom asistencijom.

            Mene zanima u kojoj formaciji cemo djuskati.

            4-1-4-1 ??
            Begovic | Azpilicueta, Terry, Cahill, Aina | Chalobah | Pedro, Oscar, Loftus-Cheek, Willian | Batshuayi

            Comment


            • Naravno da je nemoguce to što tražite , jedino da se otvori posebna tema, ako mislite na nivou fudbala, odnosno PL, mislim ne na nivou kluba, a u vrhu moze samo anketa, mada mislim i da može neko obaveštenje admina, ali znate da od toga nema ništa, kao ni od ažuriranja istog. A i ovo upućivanje na druge sajtove i sl. sve je to tanka linija do reklamiranja. Ne znam, treba videti sa glavešinama.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • jel čuješ avrama, sprečavaju nas u korenu da obrazujemo nove naraštaje navijača Čelzija
                strah i od konkurencije
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Mogu Konteu da zamerim danas stavljanje Oskara na Azarovu poziciju, bas lose

                    Zato sam i pomenuo da turi Vilijana tu, Oskar je bar super igrao na CM na pocetku prvenstva

                    Mici totalno odsecen, covek se sam bije sa 3 stopera, pa sta da napravi tako

                    Prilicno konfuzna i pogubljena igra, nervozna nakon golcine Kujatea
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Mici mene najvise razocarao sinoc, nema sanse da je Konte trazio od njega da igra pivota.

                      Comment


                      • Ako tako gledas onda ispada da je samo on kriv

                        Gde su juce bili Aina i Azpi koji u ovoj formaciji moraju da sire igru, naprave visak

                        Oskar totalno neupotrebljiv, osim one jedne sitacije kad je namestio priliku nakon dodavanja Calobe

                        Igra u napadu u prvom poluvremenu nikakva i za to je kriv Konte prvi
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Nema sta tako da gledam, da li se Kosta zavlaci medj stopere tako? Pridji, otvori se, rasiri... Pogledas Kostu prvih 20 sekundi vec se otvorio i povukao loptu. Za ove ostale sam napisao sinoc.

                          Iste igrace bi i mi izabrali sinoc, zar ne? Mislio sam da nece igrati sa 3 pozadi bas zbog Oskara, ali dobro, pogresio je sto nije promenio formaciju na poluvremenu jer je ocigledno da ova 'druga' postava nije bas uigrana za 3-4-3, aj sto nije uigrana, sto igraci ne mogu da iznesu ono sto se od njih trazi, npr. Aspi, Oskar.

                          Al' ne obazirem se ja puno na ovaj poraz, nismo imali srece, 17 suteva smo imali valjda.
                          Neka se vrati u nedelju.

                          Comment


                          • u pravu si sve ali zašto mu Konte onda nije skrenuo na to pažnju, znamo da stoji pored autl-inije i diriguje njima, kad može Kosti da priča kako da se kreće onda može i ovom

                            jasno je da nisi isti tip napadača a Kostin najveći kvalitet verovatno jeste upravo ta igra bez lopte, iako je u globalu verovatno slabiji napadač no što je jedan Drogba bio
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Drogba je najbolji ikada <3

                              Da, pa bas sam razmisljao sto mu nije govorio nesto, mozda i jeste al' nismo videli. Voleo bih videti Micua sa Azarom i Vilijanom duze od 10 min. Sigurno je na to zavlacenje uticao i prespori Oskar i neudlucni Vilijan, teze je kad se ovi svi pozicioniraju u odbrani, da ne bude da brata rodjenog blatim samo ali ocekivao sam vise i morao je dati vise.
                              Last edited by Avramovic; 27-10-16, 13:36.

                              Comment


                              • Hey everyone, I was curious about the salaries of the whole squad and thought I share.
                                Not sure how reliable the source is, but many players' salaries match with what I knew about them so I gave it a go.
                                (Tried to fit the info from my mobile so I hope formatting is good)

                                PLAYER AGE WEEKLY WAGE CONTRACT UNTIL:

                                Thibaut Courtois 24 £120,000 3 Years (2019)
                                Asmir Begovic 29 £60,000 3 Years (2019)
                                Kurt Zouma 21 £40,000 3 Years (2019)
                                Gary Cahill 30 £85,000 3 Years (2019)
                                Matt Miazga 21 ?? 4 Years (2020)
                                John Terry 35 £150,000 Last Year (2017)
                                Kenneth Omeruo 22 ?? 2 Years (2018)
                                César Azpilicueta 26 £70,000 3 Years (2019)
                                Kenedy 20 £5,000 4 Years (2020)
                                Branislav Ivanovic 32 £65,000 Last Year (2017)
                                Ola Aina 19 ?? 4 Years (2020)
                                Nemanja Matic 28 £90,000 3 Years (2019)
                                Mikel John Obi 29 £75,000 Last Year (2017)
                                Nathaniel Chalobah 21 £5,000 2 years (2018)
                                Cesc Fàbregas 29 £156,000 3 years (2019)
                                N’Golo Kanté 25 £110,000 5 Years (2021)
                                Ruben Loftus-Cheek 20 £35,000 5 Years (2021)
                                Juan Cuadrado 28 £90,000 3 Years (2019)
                                Oscar 24 £90,000 3 Years (2019)
                                Eden Hazard 25 £200,000 4 Years (2020)
                                Willian 28 £110,000 4 Years (2020)
                                Pedro 29 £100,000 3 Years (2019)
                                Victor Moses 25 £45,000 3 Years (2019)
                                Diego Costa 27 £185,000 3 Years (2019)
                                Michy Batshuayi 22 £90,000 5 Years (2021)
                                Loïc Rémy 29 £80,000 2 years (2018)

                                Source: www.sportsind.com
                                ....

                                Comment

                                Working...
                                X