Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislis na LWB

    Alonso zna ovu formaciju, lako se on uklopio u tim, zna sta treba da radi i radi to sasvim pristojno, najvise kod njega mi si svidja sto ima jako dobar centarsut. Ali i dalje mislim da ce nas silovati po toj levoj strani. Junajted to nije znao da uradi, ali par puta ga je Valensija provozao nije znao gde se nalazi i to 1 na 1. Sad zamisli po toj levoj strani 2, 3 protivnicka igraca na Alonsu.. :S

    Comment


    • Originally posted by saburo sakai
      Ma tebi Alonso smeta samo zato što je krakat, znam ja
      A da znas xD

      Hocu zivotinjicu k'o Mozesa oca RWBova!! <3

      Comment


      • Boles'

        Kad smo vec kod statistike, Matic sa De Brujneom i Pajeom najbolji asistent lige, po 4 svi. Nisam mogao da verujem kad sam video. xD

        Comment


        • Matić da izvodi prekide imao bi osam do sad.
          sigpic

          Comment


          • A sta cemo sa Branisom nasim?

            Comment


            • Ako uđe u 18, treba da slavi. Nije ostario kako treba, brzo je prop'o. Tu su neđe on i Sesk.
              sigpic

              Comment


              • Za Seska mora da ima mesta bre! <3

                Zar si vec zaboravio onu najjacu asistenciju protiv Votforda? Pa Lester u kupu?

                Comment


                • Dobro, malo sam pretjerao za Seska. On može na klupu, pa ako budemo u minus neku utakmicu da proba sa njim da preokrene. Koliki god on majstor bio, ne može PL da se igra bez trčanja brate.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne može mu se ništa ni zamjeriti. Pogle kako trpi ovo što ne igra. Problem mu je napravio onaj meč protiv Arsenala. Istrošio se protiv Lestera u kupu, 120 minuta, pa onda u prve, a nije igrao nešto puno prije toga. Sa tom utakmicom protiv Arsenala je i definitivno izgubio mjesto.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by saburo sakai
                      Fabregas ima veliku platu, mislim oko 140k, nema on sta da trazi na klupu

                      Kontam da ce ga uvaljati negde u skorije vreme ako se nesto znacajno ne promeni ili kod nas ili kod njega

                      Nije da imam nesto protiv njega, doveden zbog titule, titulu doneo
                      I mense cini da ce otici na kraj sezone, ne bih se iznenadio da ode u Junajted kod Murinja. xD

                      Meni je on jedan od najzgadnijih njuska u fudbalu ali sam ga zgotivio jer je dao dosta Celsiju.

                      Comment


                      • Sve vise gotivim Kontea ...sta se dogadja sa Oscarom neka povreda ili je izgubio mesto u prvoj postavi?
                        sigpic http://caseystoner.com.au/

                        Comment


                        • Originally posted by dzoni gp View Post
                          Sve vise gotivim Kontea ...sta se dogadja sa Oscarom neka povreda ili je izgubio mesto u prvoj postavi?
                          Ne znam kako sam ti lajkovao glupi fon.

                          Bio u Brazilu, zbog bolesnog dede valjda, bilo bi lepo da ga vidimo u ovoj formaciji.
                          Na pripremnim tekmama u ovakvoj formaciji je bio bolji od Matica.

                          Comment


                          • Gledao sam ja pre par dana... Kako je debela sjebala Kurtou u onom kvizu... Bas je ispalo bezveze, Azar mora pobediti. :/

                            Comment


                            • Video sam na redditu isto ali se ne secam ni ja

                              Comment


                              • Glasaju za temu da l je dobra ili ne, mnogo jak link za info i generalno sve o Celsiju. Strava sto si to nasao.

                                Comment

                                Working...
                                X