Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ex-Roma sporting director Sabatini is in advanced talks with Chelsea over becoming #CFC new director of football. (Corriere dello Sport)

    Comment


    • Kakav dan, kakva igra. Ne može bolje. Sve se poklopilo. Diego se čuvao žutog kartona, nije uopšte bio agresivan, a ni sa sudijom nije progovarao. Igra mu se protiv Junajteda, mora i njih da obilježi ove sezone.

      Koliko mi je milo zbog Mozesa jbt, istrpio sve one pozajmice i potrefilo se da kod nas bude u najboljoj formi. Mnogo smo dobili sa njim. Opravdava nadimak Black Messi.

      Matić i Kante igraju onako kako sam zamišljao, izubijali su ovu sredinu Lestera. Još i djeca dobili šansu. Čaloba opet iskoristio na najbolji mogući način šansu i imao najbolji momenat na utakmici. Perfektan dan.
      sigpic

      Comment


      • Vidim odrali ih, a ja naravno nisam gledao
        Ko je bio dobar? Kakav je ovaj Alonso? Mogu neki detalji ovo ono?

        Comment


        • Klasično razbijanje. Nisu mogli od Matića i Kantea u prvo da pređu centar, igrali smo viktorije. U drugo se malo povukli, imali su jednu dobru šansu, za malo Luiz autogol dao, ali nisu ni blizu bili da ugroze pobjedu.

          Alonso strašno odigrao, izgleda da ga nisu džabe dovodili da im igra LWB-a, sve to lagano kod njega izgleda. Tek će on opasan da bude, ne samo sa centaršutevima, već i po gol. Aspi štoper, kao što sam i pričao, pozicija stvorena za njega, ne može muva da prođe. Odbrana nije imala nešto posla, što je dobro za nas, zna se koliko smo klimavi tu. Mozes ne prestaje da iznenađuje, kod njega nema greške.

          Formacija više nije problem, sve se poklopilo. Spremni smo za Junajted uglavnom, vrijeme je i mi neki derbi ove sezone da dobijemo.
          sigpic

          Comment


          • Hvala
            Najbitnije mi je da brat Moses izbaci Brazilce iz prve postave

            Kante Matic - beton, ocekivano.
            Konte pocinje da zateze to kako treba, lepo

            Comment


            • Vilijan mora da igra prvu postavu stalno sta god vi mislili. On je pored Azara najproduktivniji nas igrac. Cinjenica.
              Ne volim ovu formaciju i ponavljam to stalno ali ovo juce je kako Rajze kaze perfektan mec.
              Big games mene zanimaju i da vidim da l' je Konte naucio stogod ili ne.

              Comment


              • nije mi jasna ta odbojnost prema formaciji, možda ako napišeš nešto detaljnije, zašto, šta konkretno

                slažem se za ovo da su velike utakmice i dalje pod znakom pitanja ali i pored toga ovo strogo kritikovanje Kontea mi je smešno, zato što je Murinjo bio sušta suprotnost, totalno nefleksibilan, pljuvao igrače i sve oko sebe i njemu se nikad ništa nije zameralo
                Last edited by saburo sakai; 16-10-16, 13:42.
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Sad videh na SK highlightse. Odlicna tekma, steta sto Matic i Kante nisu dali golove
                  Ako je Michu Bachu stvarno hteo onako da asistira, onda je veliki majstor.

                  Comment


                  • nije to miču baču, to je Čaloba

                    Mičua Konte ne j... 2 % Ne znam šta da kažem na to, ok Kosta je prvi strelac, svaka čast ali ovom drugom ne daje ni minute, na drugu stranu popravio se malo oko tajminga izmena




                    Čak je i Kosta tražio od Kontea da ga zameni što je ovaj odbio, ne znam dal su to pokazali na pregledu
                    Last edited by saburo sakai; 16-10-16, 15:45.
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Dajte Micua, evo Lolkot . Strasan je on talenat, samo je pogresio sto je presao u klub koji ima Kostu.

                      Comment


                      • Pomesao sam ih, koji sam rasista
                        Svaka cast u svakom slucaju.

                        Comment


                        • Originally posted by saburo sakai View Post
                          nije mi jasna ta odbojnost prema formaciji, možda ako napišeš nešto detaljnije, zašto, šta konkretno

                          slažem se za ovo da su velike utakmice i dalje pod znakom pitanja ali i pored toga ovo strogo kritikovanje Kontea mi je smešno, zato što je Murinjo bio sušta suprotnost, totalno nefleksibilan, pljuvao igrače i sve oko sebe i njemu se nikad ništa nije zameralo
                          Skeptican sam oko ove 343 formacije jer nisam siguran da ce to ici dobro protiv vecih timova. Mozes, Alonso, Aspi kao CB.. zivo me zanima kako ce to izgledati.

                          Sledece nedelje Junajted kuci, pa nema boljeg trenutka da vidimo ovu formaciju protiv Murinja. Jedva cekam taj mec.

                          Originally posted by saburo sakai View Post
                          Čak je i Kosta tražio od Kontea da ga zameni što je ovaj odbio, ne znam dal su to pokazali na pregledu
                          Mislim da je Konte urlao na Kostu sto je ovaj pogresio pa je Kosta onda gestikulirao izvedi me ako ti ne valjam. haha

                          Last edited by Avramovic; 16-10-16, 17:43.

                          Comment


                          • ako uopšte bude prisutan Otac, vidim da se piše nešto da ga možda kazne zbog komentara oko sudije

                            ovde moram da stanem u njegovu odbranu, stvarno ništa negativno nije izjavio, više je bilo u fazonu da će sudija biti pod pritiskom
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Originally posted by saburo sakai View Post
                              ako uopšte bude prisutan Otac, vidim da se piše nešto da ga možda kazne zbog komentara oko sudije

                              ovde moram da stanem u njegovu odbranu, stvarno ništa negativno nije izjavio, više je bilo u fazonu da će sudija biti pod pritiskom
                              Nema sanse da ga kazne bas protiv nas, mora biti tu.

                              Comment


                              • suma sumarum

                                U ovih 8 kola igra nam je od sjaja do ocaja, ili smo pokidali ili su nas zapisali


                                U ovoj formaciji sa 3 pozadi Kante nije vezan za taj prostor ispred stopera, covek je nas MOTD dve utakmice u nizu, to mi je ovako od oka najveca razlika

                                Kejhil sad ima igraca pored sebe pa ne panici tolko, mozda izgleda na papiru da gubimo igraca na sredini ali u praksi Alonso, Mozes, pa i Azpi sibaju napred i prave visak i to mi se svidja sto Konte koristi bekove, forsira ih makar i Kejhila ostavio na vetrometini sto nam se do sad odbilo o glavu

                                Jedino eto sto imam utisak da bi do jos bolje izgledalo kad bi namesto Matica imali nekog igraca koji je bolji prema napred, ovaj nas kolko god da se trudi(sto ne dovodim u pitanje) jednostavno covek nije igrac tipa Jaja Ture

                                Da ne ispadne da ga sad teram nesto, imao je dobrih poteza, pa evo sad asistencija Dijegu, onaj pas kod gola Azara, to je on uputio

                                Ajde sto je on proigrao malo nego je i Kante delio neke lopte ala Fabregas, namestio dve sanse koje Azar i Mozes nisu iskoristili

                                I interesantno da Luiz od koga sam najmanje ocekivao super odigra ove dve utakmice, kao da gledam nekog drugog igraca, zatecen sam, svaku tekmu ima neku predobru dugu loptu

                                Na stranu to, jasno mi je da ne treba zuriti sa zakljuchcima sto i ne radim, samo pisem o onome sto vidim, iz toga razloga ne kontam tu negativnost u pravcu 3-4-3, mislim, koja je razlika, gotovo isti igraci bi igrali i u drugoj formaciji i ponovo onda imamo isti problem, onda treba da se postavi pitanje igraca u vezi koji imaju problem sa timovima koji forsiraju presing

                                Jos nije probao sa Maticem na DM, njemu on igra sve box to box

                                Na stranu to, bas mi je pozitivno to sto Konte nije kukao nego je seo i pokusao nesto novo, pa mi tolko fleksibilnog trenera nismo imali ja se ne secam
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X