Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja stvarno ne znam koju smo mi formaciju igrali. Nije ličila ni na 3-4-3, ni na 3-5-2.
    sigpic

    Comment


    • Spoiler


      Ovo je za prvo poluvreme samo. Ja vam ne mogu pomoci oko formacije jer nisam gledao mec.

      Comment


      • Ma Celisi igra 3-7-0
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Ovaj link mi je zapao za oko poslednjih mesec dana ali nisam hteo da kačim dok ne vidim ima li namere redovno da izbacuje stvari

          https://twitter.com/chelslatest

          dobro je to što izbacuje video,akcije, golove, šanse , to se inače teško nalazi da je na jednom mestu, sve skupa
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Što se tiče letnjeg prelaznog roka i Kulibalija

            Jake Cohen ‏@JakeFCohen 20h20 hours ago
            At #Leaders16, Napoli owner Aurelio De Laurentiis said Chelsea bid £51m for Koulibaly. Emenalo +co were as aggressive as reasonably possible


            Valjda Bonući više potpiše novi ugovor da se stavi tačka na te spekulacije oko njega

            Matt Law ‏@Matt_Law_DT 15h15 hours ago
            Matt Law Retweeted Telegraph Football
            Abramovich has agreed to launch a bid for Bonucci, whether or not it's successful time will tell #cfc

            Evo potvrdio Telegraf da iz domaćeg prvenstva pratimo Kina iz Barnlija

            Other than lining up an ambitious bid for Bonucci, Chelsea have also been tracking the best home-grown defensive talent and are one of a number of clubs interested in Burnley’s £25 million-rated Michael Keane, who has been called up to the England squad.
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment




            • Strava video

              Comment


              • Bice bas teska glupost Kontea sto je pustio Kvadrada ako nastavi da gura ovu novu formaciju. Jos veca glupost je sto se nije dala sansa onom danskom reprezentativcu Kristensenu sto je na pozajmici u Borusiji, pise se da ga zeli Barsa, a u Celziju nije dobio sansu pored raspalog Ivanovica i Kejhila. Ne vidim bas nikakve poente ove Celzijeve transfer politike sa kupovinama mladih igraca koji nikada nece dobiti sansu u prvom timu Celzija. Jos je veca misterija sta je u glavama tih mladih igraca koji odluce da potpisu za Celzi.

                Comment


                • Sve 5, slažem se ali nije baš tako jednostavno.

                  Kristijansen je poslat u Borusiju još pretprošle godine i tom prilikom je ugovorena pozajmica na 2 godine, pitanje je dal bi on uopšte dobio priliko da to nije slučaj, tako smo isto napravili sa Musondom i Betisom, mislim mogo bi u teoriji Čelzi da ga vrati ali bi onda prekršili ugovor sa Borusijom, jbg ko je mogo da pretpostavi da će tolko napredovati za godinu dana, kod nas je smešan bio u najmanju ruku. A sad kad si ga pomenuo, vidim da ga u poslednje vreme "seciraju" na svaki korak a ne ide mu na ruku to što je baš ovih zadnjih par utakmica debelo kiksao

                  Za Kvadrada jbg, reko je sam da želi da ga zadrži al šta da radiš kad se ovom ne ostaje, jedino pizdim s tim u vezi zato što Juventus to koristi da uzme igrača ponovo na pozajmicu, baš su ono, oportunizam iz udzbenika
                  Last edited by saburo sakai; 09-10-16, 13:10.
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Mogao je Celzi jos na pocetku da ugovori i neku opciju da klub moze da ga vrati i pre toga, samo sto klub generalno ne racuna na mlade neafirmisane igrace, pa ih zato i daju na duze pozajmice, a takav pristup je totalni promasaj jer se svake sezone pojavi po neki klinac koji se pokaze bolje od nekih standardnih igraca.

                    To da li se Kvadradu ostajalo ili ne, nije od tolikog znacaja jer se on ugovorom vec obavezao na nesto. I jos je lik hteo u Juventus koji nije hteo ni da ga kupi, pa ja ga ne bih pustio znaci nema teorije. Ovaj me slucaj podseca na situaciju kada je Barsa uzela Fabregasa Arsenalu za sitnis, a takve stvari ozbiljni klubovi ne smeju da dozvoljavaju.

                    Comment


                    • evo ponovo pišeš napamet za Kristijansena, ako komentarišeš nešto onda bi bar mogo malo da se informišeš prvo, Kristijansen, Torgan i Musonda su prvi igrači sa kojima je Čelzi pokušao nešto drugačiji pristup sa tim pozajmicama i evo upravo oni su najviše i napredovali, slanje igrača na duže pozajmice (2 godine) je prava retkost

                      Ovo da klub ugovara opciju da ga uzme nazad nema smisla kad je lik bio rupa, ti si se sad uhvatio kao general posle bitke, zašto bi neko izlazio u susret Čelziju ako zna da mi možemo u svakom trenutku da ga pozovemo nazad niko normalan neće na to da pristane, retko ko pristaje i da kupi igrača uz onu klauzulu buy back, osim ako baš nije na to prinudjen




                      Ovo za Kvadrada se ne slažem, to zakucavanje na klupu mogu sebi da priušte klubovi kao što su Junajted i Siti, Real i šta ti ja znam, Arsenal i Čelzi su ispod toga i jedva prate korak, normalno je da će klub pokušati da izvuče bar neki dinar ako je već izgubio

                      U svakom trenutku bih pre gledao onog smešnog Mozesa na terenu nego Kvadrada koji nije zadovoljan
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • U zabludi si Saburo, nema ovde drugog pristupa. Promena pristupa bi bila da je neko od tih klinaca dobio sansu u prvoj postavi. A ovako sve ostaje isto sem sto ce se neki klinac zadrzati duze na pozajmuci u nekom klubu. Prodace se i taj Danac, a dovesti neki Kulibali.

                        Ne vidim razlog zbog cega Borusija ne bi prihvatila pozajmicu na dve sezone uz mogucnost da ga Celzi vrati posle prve sezone.

                        Nisam ja nigde pisao da je trebalo zakljucati Kvadrada na klupi, a i nije mi delovalo da on po svaku cenu zeli u Juve.

                        Comment


                        • Ovo je trenutno vrhunski posao, ali za 15 godina ce biti presmijesan. No moci ce da se izvuku vjerovatno i da ga dupliraju u jednom trenutku, kao sto su se izvukli iz Adidasovog ugovora

                          Chelsea sign 15-year deal with Nike worth £60m a season. Chelsea paid £40m termination fee to get out of £30m a year Adidas deal
                          sigpic

                          Comment


                          • Comment


                            • Bi li mogao Zuma sjutra da zaigra?
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Reise View Post
                                Bi li mogao Zuma sjutra da zaigra?
                                Ne verujem da je jos spreman, dok Teri kazu da jeste..ali pitanje je da l' ce igrati i on.

                                3-1 rutinski danas.

                                Comment

                                Working...
                                X