Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by saburo sakai View Post
    nego, kako se koristi ovaj ace strem, mislim, gde treba da kopiram ovu adresu

    Imas programu AcePlayer se zove, slicno kao VLC je.

    http://acestream.org/

    Comment


    • imam sve instalirano , ja gledam preko njega filmove

      nego ovu adresu

      SPA : acestream://acb90e3ad2c788e09a0ff42504e9034350e524c7


      gde to da kopiram
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Odes u TAB Media i nakon toga Open Network stream...

        Comment


        • evo radi, hvala...


          Avramoviću sad ću da ti slikam, samo da donesem kabli
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Kopao sam po špajzu i svašta može da se nadje, ostalo pola flaše, punjenje 2010 , našo i neku rakiju iz SFRJ neka etiketa, piše Zadar na njoj al to neću sad

            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • ali vaše dete i vi hahahah

              pobjeda dana
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Sto se mene tice nije trebao ni da dolazi.

                Conte to recall Pasalic?


                http://www.football-italia.net/92333...recall-pasalic

                Comment


                • Abraham gol i asistenciju upisao danas. Sprda se dečko.
                  sigpic

                  Comment




                  • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Dobra igra protiv Hala, Konte pustio Kantea sa lanca i lik odigra za 10tku, dobro izgledamo protiv ovih manjih timova i tu nemam nekih zamerki ali to ne znači da je problem sa zadnjom linijom rešen samim tim što je Bane presedeo ovu utakmicu.

                      Sad samo da se molimo da se Zuma oporavi i da Konte pronadje neko rešenje za jače utakmice

                      pored toga, nadam se da će isprobati još neke igrače u sredini, interesantno je ovo bilo sa Vilijanom i Mozesom ali pitanje je dal će to biti dovoljno u derbiju, ima li namere nešto da napravi sa Loftusom ili ne ??

                      Na drugu stranu, ne svidja mi se to što Miču ne dobija prilku, koja je poenta uopšte u tome da Pedra gura a njega ne
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Zaboravio sam da pomenem, ako neko nije provalio, mi smo igrali ili smo trebali da igramo protiv Hala 3-4-3, il bar tako Konte kaže

                        .....azpilkueta...Kejhil....Luiz
                        Mozes.....Kante....Matić...Alonso
                        ....Vilijan.....Kosta.....Azar.....
                        Last edited by saburo sakai; 02-10-16, 22:53.
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Pa tako je i izgledalo i to je taktika koje mu je sve dobro u karijeri trenera donela ne znam sto je hteo da menja to u Celziju,samo da ima malo bolje igrace na pozicijama Mozesa i Alonso al ok to je sto je,mene samo zanima sta ce biti kad se vrati Teri,dal ce Kejhil ostati nezamenljiv sta god napravio,evo ga i Sautgejt ga pozvao startovace garant

                          Comment


                          • Ne mogu da se setim da li je Konte nekada igrao 3-4-3, uvek je to pre bila 3-5-2.

                            Comment


                            • Kolko sam razumeo nije, al zna se zašto je sad ovako, samo zbog Azara, bar je on sam pomenuo 3-4-3, moguće da je bilo i 3-5-2

                              na stranu to, ono što mi se svidja kod ovoga to je uloga Kantea, ovde nije vezan za prostor ispred štopera, sigurno naš najbolji igrač na terenu

                              samo što Hal nije merilo vrednosti, videćemo, jebem li ga




                              Lično, voleo bih kad bi imali u ekipi igrača kao što je recimo Dembele iz Totenhema namesto Matića, ne mora da bude klasa neka, eto samo da je malo bolji prema napred
                              Last edited by saburo sakai; 02-10-16, 23:40.
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Ne mogu da se setim da li je Konte nekada igrao 3-4-3, uvek je to pre bila 3-5-2.
                                Nije nikad igrao ,na 352 sam mislio i to i pokusava sa Azarom

                                Comment

                                Working...
                                X