Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja mislim da je Chelsea-iju potrebno krilo napadace imaju i to Sturridga koji je po meni mnogo bolji od Torresa i Drogbu naravno koji je mator i Maloudu koji igra a,takodje je mator...Anelka odlazi tako da krila su potrebna.Sredina je dobro Ramires,Mikel,Lampard.

    P.S. A ona glasina koja kaze da trazite Meirelesa...valjda nismo toliko ludi da pojacavamo rivalski klub...ono sa Torresom bilo je takticki za pare i naravno da oslabimo Chelsea
    Last edited by Scouser; 17-08-11, 21:03.

    Comment


    • Ne slazem se za Torres-a. On je najbolji napadac Chelsea-a, a u prvoj tekmi im je bio najbolji igrac. Pokazace on ove sezone svoju klasu. Sturridge je alternativa na krilu...ali im je kreator neophodan.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Da, bio je dobar Tores protiv Stouka ali on mora da daje golove. Istrošio je sve kredite do sada...

        Nije dovoljno reći bio je dobar, dobro se kretao, imao je dobre šanse ali na nesreću nije mogao gol da postigne. Jednostavno mora da daje golove kako zna i ume.
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Neznam, nekako mi se ne uklapa u postavu Chelsea valjda mu vise odgovara sa dva napadaca napred nego sa krilima formacija ?... neznam

          Comment


          • Torres ne moze da daje golove, kada mora na centar da se vrati po loptu. Protiv Stoke-a nije dobio loptu u prostor od veznog Chelsea-a, morao je sam da dođe po loptu i da sam stvori sansu sebi i saigracima. Svako ko je gledao tekmu, mogao je to videti i videti da Chelsea-u ocajnicki treba kreator. Ne moze covek sam jbg....
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Al' on 6 meseci nikako da uđe u ritam!?

              Ja se stvarno nadam da će krenuti da daje golove. Jeste Čelsiju fali ofanzivni vezni da pomogne Lampsu i da deli lopte Toresu ali mora Tores i sam nešto! Koliko je plaćen samo...

              Gledaj Ibra šta radi sam. Transformiše ekipu celu. Ali mislim da može Tores ove sezone da krene opet da trese mreže, pokazao je u prvom meču znake života
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Neverujem da Torres moze da promeni ekipu on mi nikad nije bio preterano motivisan i jos kad bio kod nas a i u Chelsea.
                Nije tip igraca kao Drogba da daje sto posto od sebe u utakmicama.

                Comment


                • http://www.skysports.com/story/0,,20876_7108832,00.html

                  Opa izgleda će biti nešto od Modrića pijana babura se otreznio
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • hvala bogu da su se dozvali suntave pameti pa ga pustaju.....Gangrena svaka cast za Avatar

                    Comment


                    • Originally posted by Gangrena View Post
                      http://www.skysports.com/story/0,,20876_7108832,00.html

                      Opa izgleda će biti nešto od Modrića pijana babura se otreznio
                      A ovo bi trebalo da mu bude zamena....

                      http://www.skysports.com/story/0,195...108956,00.html
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • http://chelseabalkan.com/vijesti/zan...otkupninu.html
                        steta sto ne pise kolke pare su trazili...

                        Comment


                        • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                          http://chelseabalkan.com/vijesti/zan...otkupninu.html
                          steta sto ne pise kolke pare su trazili...
                          Pa kad je sranje sajt, ne znaju ni da prepisu od drugih. Trazili su samo 17 hiljada funti.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Tony_G View Post
                            E procitao sam celu diskusiju od sinoc kolko god da je zamorno, zanimalo me je... Par reci:
                            Prvo muchosgrasias pominje da ekipa nema karakter a ni pobednicki mentalitet. Ne bih se slozio, mada iskreno ne volim ni da ulazim u to kakav je mentalitet ekipe, jer se to veoma tesko moze proceniti. Ono sto je mnogo lakse proceniti je kvalitet igraca, koji je od sezone 2009/10 na ovamo opao. Pre svega igraci poput Lamparda i Drogbe su verovatno tada odigrali svoju poslednju sezonu na bas najvisem nivou. I dalje oni mogu da igraju, i dalje dobro, ali 20+ golova po sezoni od Lamparda i 30+ od Drogbe ipak ne mozemo ocekivati. Zatim klub su napustili Ballack, Deco, Belletti, J.Cole i ajde da kazemo da su prva trojica otpustena zbog godina a J.Cole zbog brojnih povreda, ali nisu zamenjeni. Tacnije zamenjeni su Ramiresom koji nije ni blizu Ballackovog ili Decovog nivoa. I dosao je Benayoun koji ima 31 godinu i sklon je povredama, dakle po meni transfer koji nema neku poentu, iako je on veoma dobar igrac (tehnicar i kreativac). Zatim Chelsea i dalje racuna na Essiena kao nekog sjajnog igraca, ali covek je imao toliko povreda da su morali odavno da nadju zamenu, ili mozda igraca drugog tipa. Sto se tice odbrane tu je sve u najboljem redu, eventualno moze novi desni bek, mada nije neophodno. Dakle vezni red i napadacka trojka su izgubili na kvalitetu i ostrini. Par pojacanja, par meseci da prodje pa cemo videti kakve su sanse za titulu.

                            I pominjali ste utakmicu sa Aston Villom od prosle godine 3-3 i rasprava da li su pokazali pobednicki mentalitet ali nisu imali srece ili je to bio gubitnicki mentalitet. Ljudi to je jednostavno fudbal, te stvari se desavaju, zato i jeste najpopularnija stvar na svetu. Pa Manchester je na pocetku prosle sezone imao prednost od 3-1 protiv Evertona i u nadoknadi vremena primio dva gola, pa su kasnije sa tim "pobednickim" mentalitetom osvojili titulu...
                            E pa onda te igrace koje su otisli bili su znacajni u mentalitet tima, posto je i mentalitet pao. Puno pao.

                            To je jedna utakmica na kojoj je Mancetster United doziveo takva stvar. Ali koliko vremena nisu imali poraz u ligi, cak i kad su igrali veoma lose?
                            Takvi stvari se desavaju svakome tu i tamo. Ali za onih pobednickog mentaliteta, to je jedan los dan. Za onih gubitnika, to je, kako si ti to rekao, 'jednostavno fudbal', oni se navikavaju toga.
                            Pa pogledajte sta se desava u Spaniji, verovatno svi ste videli ono sinoc, sta to Real Madrid i Barcelona rade. To se zove mentalitet, sve za pobedu!

                            Originally posted by Bogi View Post
                            Celzi je pravi primer tima kome ne stima ne u sistemu igre, vec bas u igrackom kadru. Njima fale igraci, nova lica. Nadam se da samo nece biti kao sa Milanom u sezoni 2007/2008 kada je na silu pokusana smena generacija koja se neslavno zavrsila. Ja sam oduvek cenio starije, iskusne, prekaljene igrace(na primer u Celziju Teri i Lampard). Tek kada igraci oko njih dvojice budu dovoljno velikog kalibra i zdravog mentaliteta oni ce moci mirno da okace kopacke o klin.
                            Sto se AVB tice. Mnogi novinari su poceli da pisu da njegov sistem iz pripremnih meceva i protiv Stouka lici na Ancelotijev sistem ali grese. AVB se bas trudi da koristi krilne igrace kako ih je Murinjo koristio. Tako je bilo najdelotvornije u Celziju. Inace Ancelotija izuzetno cenim jos iz vremna kada je pocinjao u Milanu i on mi je omiljeni strucnjak zbog fenomenalnog stila igre na sredini.
                            Chelsea ne stima bas u sistemu igre, Lampard je bio glavni napadac pored Drogba-e. Kako to sad uklopiti sa Torres-om? Krilne igrace su nestali sa ekipe Chelsea, bocni deganzivci pokusavaju pokriti te rupe, ali onda imamo prazan prostor u odbrani koji omogucava kontra-napade protivnika.
                            Verovatno fale nova lica, to je tacno, ali pre toga menagment Chelsea mora resiti sta to zeli, koji nacin i sistem igre. Oni biraju pogresan pristup, pas igra nikad nece biti lice Chelsea, a oni to pokusavaju da urade. Zato Chelsea iz dan u dan postaje prosecan kolektiv.

                            Mozda ti cenis tog klovna zbog 'fenomenalnog stila igre na sredini', ali on nije u vrh svetskih trenera i menagera plus ima mentalitet gubitnika i mnogo slab karakter. Dve titule u Ligu Sampiona su jedina zabelezavajuca stvar za njega, ali kad vidimo koliko godina je trener, to i nije nesto nevidjeno. Ne postoji 'fenomenalni stil igre' ili ne znam kakav jos, postoji samo pobednicki i gubitnicki stil igre. Jebes pasove ili ostale nacina koji mozes to odraditi, pobeda je ono sto se racuna.

                            Originally posted by Bogi View Post
                            PS Ipak moram dodati da je Milan skoro deceniju igrao bez krila dok Celzi ima odlicne krilne igrace i steta ih je ne iskoristiti.
                            Koji to krilni igraci igraju za Chelsea? Chelsea uopste nema krilnih igraca, oko odlicnih nema ni govora.

                            Originally posted by D-Wade View Post
                            Mata vredi sigurno 30 miliona, samo sto su svi igraci u Engleskoj strasno precenjeni. Zar neko misli da Modric vredi vise od Mate?
                            Sta to vredi 30 miliona eura kod Juana Mata-e? Pa svakako da Modric vredi vise od njega.


                            Originally posted by amare@stodermaire View Post
                            ako hoce trofeji onda mora u Celsi....Siti ce tesko neki trofej da osvoji...
                            Ja mislim da Nasri treba otici u Barcelonu, sta ti mislis?

                            Comment


                            • nema sanse barsi ne treba igrac na toj poziciji...

                              Comment


                              • Ne znam ljudi ja ni u ludilu nebi dao preko 20 miliona za Modrića nego šta čujem Čeh se povredio 0o ?
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X