Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Dzaba se prica Akiju, on te argumente ne priznaje
    sve je crno na belo, razumeš, tu nema filozofije, prosta, egzaktna nauka

    sutra vanzemaljci da dodju na Zemlju, ako im pokažeš ove brojke, videće da je Murinjo uzeo titulu i završio u plusu, i to ne samo gledajući strogo novac vezan za transfere, nego ukupno stanje u klubu
    Last edited by saburo sakai; 26-09-16, 13:25.
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • http://www.chelseafc.com/news/latest...solutions.html

      Ajde bre Kontee!

      Comment


      • lepo je odradio te konferencije, svidja mi se taj stav da se ne iznosi prljav veš, miran je i neće ga napadati novinari kao takvog, nema one izjave za naslovne strane


        al sad treba da se pokaže i izbaci Kejhila i Baneta , ne znam, nek igraju i omladinci, Mikel, golmana nek stavi tu
        evo čitam sad da ih je izvredjao baš baš, ne može ponovo sve isto da postavi
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Ne znam dal vredi uopšte da kačim tekstove o tome kako klub planira da kupi novog štopera

          Do tad, evo teksta o jednom od naših igrača na pozajmici

          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • John Obi Mikel

            "Chelsea je dugo bio moj dom, ali vrijeme je za odlazak. Pregovaram s kineskim klubovima, a postoji opcija i da ostanem u Engleskoj. Jedina opcija koja ne igra je ostanak u Chelseaju", kazao je 29-godišnji Nigerijac, koji je u nemilosti novoga trenera Antonia Contea i još u ovoj sezoni nije odigrao nijedan dvoboj.

            Comment


            • Ne liči mi na Mikela da daje takvu izjavu, ovo je otvoreno "protiv kluba", evo sad guglam malo, znam da je nedavno pričao nešto o mogućnosti kontakta sa drugim klubovima li ništa ovolko negativno

              ima i ovoga

              "I know it is going to be difficult for me to get back into the team because I have missed the whole preseason," Mikel said.

              "The manager obviously has his philosophy of the way he wants to play and I need time to get back into the way he wants to do things. It will be difficult, but it is one challenge that I am looking forward to. Like everyone knows I don't run away from a challenge."


              Jedino ako nije dirtektno dao izjavu za indeks.hr
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Za sat vremena je pres, vidim da se već piše kako Teri nije spreman...nebitno, znaćemo sigurno nakon konferencije

                Nije mi to neko opravdanje, ako ne može Hal da se pobedi sad onda jebem li ga, cele prošle nedelje se piše kako je Roman podržao Kontea, nek se pokaže i skloni Kejhila i Ivanovića
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • i na kraju Teri definitivno propušta

                  http://www.telegraph.co.uk/football/...-abramovich-f/

                  ne svidja mi se ovo nikako, ok, podržavam da baneta izbaci ali zašto bi Kejhil imao prednost u odnosu na njega

                  pominje se i mogućnost sa 3 pozadi, gde bi Aina i Alonso bili na WB a Azpilkueta jedan od štopera pored Luiza i Kejhila

                  piše da još nije doneo odluku o formaciji i da su isprobavali dve varijante, kako god izgleda da Bane sutra neće biti deo prvih 11
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Ne treba, Bane moze da zamaskira probleme sa brzinom na stoperu, ima pas, ima tehniku za defanzivca i jak je, ako neko trci za njega on ce biti u redu. Kejhil sa ovako visoko postavljenom odbranom ce uvijek imati problema, ali takva igra je meni generalno nejasna, posebno sto su ispred odbrane Kante i Matic.
                    sigpic

                    Comment


                    • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Gledam sad izjavu Konte pred utakmicu, izgleda mi kao da nije spavao dva dana

                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Ocekujem detaljnu analiyu samo da znas, ja sad moram da iswm da se napijwm.


                            Comment


                            • Mozes bre! Sad sam siguran da ćemo da ih dobijemo.
                              sigpic

                              Comment


                              • evo ovde linka sa linkovima

                                https://www.reddit.com/r/soccerstrea...ty_vs_chelsea/

                                nego, kako se koristi ovaj ace strem, mislim, gde treba da kopiram ovu adresu
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X