Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Ovdje niko ne prica o Wengeru. Vama je glavni spin porediti ga sa Wengerom.

    Wenger ima svoj posao, on kad ga zavrsi u historiji ce biti vise upamcen od Murinja, ali Wenger nije tema. Tema je Murinjo i haos koji ostavlja iza sebe u svim klubovima.
    Ne brate, tema je bio Konte dok vi niste dosli da serete ovde. Ovo je 2016. godina.

    Comment


    • Originally posted by Avramovic View Post
      Ne brate, tema je bio Konte dok vi niste dosli da serete ovde. Ovo je 2016. godina.
      Pogledaj vrijeme svog posta i mog posta. Nisam tebi to pisao, vec Vladanu.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ne ostavlja on haos, već od prosječnih ekipa pravi šampione. Urađeno u Interu, u Čelziju ono bez njega ne bi bili šampioni. U Realu ostavio takav haos da su postali šampioni Evrope sezonu posle njega. U Čelziju prvi mandat vidjeli smo šta je ostavio. U Interu iz prosjeka napravio šampione Evrope. Murinjov je grijeh što ostaje malo u klubovima i ne ostavlja ekipu za duže staze (u nekim klubovima slučaj) ali kad je već takav slučaj onda njegovi nasljednici trebaju dovoditi nove igrače, a ne ne raditi ništa i čekati da neko okrivi Murinja da bi se oni skrili iza toga.

        Murinjo je kriv za sve ono što mu se desilo u periodu avgust-decembar prošle sezone, nije se pojačao i imao je lošu atmosferu u timu. Za ovu sezonu nije svakako, kakva god da ona ispadne.

        Comment


        • Covjek koji je potrosio milijardu funti na transfere, pravi od prosjecnih ekipa sampione. Slazem se, u potpunosti se slazem, ako dodas da potrosi bruku para u procesu.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Da se osvrnem na Azara samo. Ako se secate Azar nikad nije toliko ulazio u driblinge i napadao, nije isao direkt ka golu, uvek je cekao Matu i radili su zajedno. Murinjo je od Azara napravio ono sto je danas.

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Covjek koji je potrosio milijardu funti na transfere, pravi od prosjecnih ekipa sampione. Slazem se, u potpunosti se slazem, ako dodas da potrosi bruku para u procesu.
              Inter posle njega se raspao, sa njim šampioni Evrope. Kad vidiš imena, i jeste prosjek ekipa. Čelzi se i bez njega muči, pod novim trenerom, plus imaju Kantea i Bačuaija. To ne vidi samo ko ne želi da vidi. I to je to. Može se Murinju naći krivica u raznim stvarima, ali vi ih tražite tamo gdje ih nema, valjda da ispadne kriv za sve loše što se desi u klubovima gdje je on bio trener.G

              Glupo je uopšte što se sa Kontea prešlo na Murinja, međutim kad već jeste mislio sam da ćemo realno pričati. Ali da ne smaram više temu.

              Comment


              • Originally posted by Avramovic View Post
                Da se osvrnem na Azara samo. Ako se secate Azar nikad nije toliko ulazio u driblinge i napadao, nije isao direkt ka golu, uvek je cekao Matu i radili su zajedno. Murinjo je od Azara napravio ono sto je danas.
                Ovde moram da s ukljucim, iako je bzvz i rasprava i atmosfera, ne slazem se, jer kada se pogleda sta je majstor radio dok je igrao za Lille pre bih rekao da je Garsija imao 100 puta veci uticaj od Murinja koji je samo pokupio plodove
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by mark it zero View Post
                  Ovde moram da s ukljucim, iako je bzvz i rasprava i atmosfera, ne slazem se, jer kada se pogleda sta je majstor radio dok je igrao za Lille pre bih rekao da je Garsija imao 100 puta veci uticaj od Murinja koji je samo pokupio plodove
                  Sam Azar rekao da ga je Murinjo napravio boljim. Ma od prve utakmice u predsezoni kada se vratio Murinjo videla se razlika u igri Azara i sta Murinjo zeli da napravi od njega. Mrzi me sad da kopam izjave po netu.

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post

                    Wenger ima svoj posao, on kad ga zavrsi u istoriji ce biti vise upamcen od Murinja


                    Meni je najbolje sto decko ne troluje, on to stvarno misli.


                    Da ne bude totalni mislim da ste prestrogi sa tim da otpisujete Kontea posle par kola, ipak je ovo sami pocetak njegovog rada u Engleskoj i mislim da ce Celzi sa njim bez problema da bude u top4 ove sezone a verovatno od sledece i medju glavnim konkurentima za titulu. Nije najbolje odradio prelazni, ali daleko od toga da ga je uradio katastrofalno, desio se taj peh sto nije uspeo da dovede stopera do poslednjeg dana pa je usledio delimicni panic buy ali zato su Kante i onaj Belgijanac kojem se sad ne mogu setiti imena vrhunske kupovine. Trebace Konteu malo vremena da se privikne na ligu ali ne sumnjam da ce sa Celzijem imati zapazene rezultate.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Avramovic View Post
                      Nije to hipoteticki nista. Istina je da De Brujnea bolio q da trenira, Lukaku 12 utakmica 0 golova i nije hteo da bude drugi napadac. Nije hteo, a nije ni bolji od Koste. Lukaku je prodat krajem jula, a Kosta je stigao pocetkom istog, medical zavrsen i ranije ako se ja dobro secam. Mata ne moze da igra kod Murinja jer je tanak u odbrani, Oskar mu je bio idealan i zato je bio amf sa najvise ukradenih lopti u PL. Vilijan prebrz i odgovara Murinjo za kontra napade, isto tako veliki radnik na terenu. Doveli smo Zumu, u klubu je bio i Kristensen kao i Nejtan Ake kao igraci iz akademije. Kriv je Murinjo za mnogo toga ali nije kriv i ispravno je postupio kad je prodao ove igrace. Igrac ne sme biti veci od kluba.



                      Bertrand Traore, Kenedi, Zuma, Baba, RLC, pa i Solanke?



                      Sada se obracam svim navijacima Arsenala.
                      Ja razumem da mrzite Murinja sta vam je sve radio dok je bio u Celsiju, godine i godine terora nista tu niste mogli i znam da cekate svaku situaciju samo da izrazite koliko ga ne volite, ali nemojmo ovde da izvrcemo cinjenice i da lupate gluposti kao sto radite u vasoj temi. Pricam o Konteu ovde kako igramo jajarski derbije i kako je ova sezona mnogo bitna, onda vi dodjete da mi jedete govna o tome kako je Murinjo unistio Celsi jer je prodao De Brujna, Lukakua, Sirlea i Luiza... Da, bas ste sasavi.
                      Pa dokazi ako nije hipoteticki . Znaci De brujna boleo q za trening, a sada ga ne boli, ili mislis da Pep to tolerise? Lukaku nije dobio sansu ni dok su napadaci bili Tores, Ba i Eto. Mata tanak u odbrani, a sada je ojacao ili sta?

                      Ja nikog ne mrzim, cak i ako bi nekoga mrzeo iz osnova koji si naveo, pa to bi valjda bio pre Ferguson na primer. Samo sto od mene neces nikada procitati da osporavam njegov rad jer covek je gospodin i institucija u ovom sportu, a to prevodilac nije, niti ce ikada biti

                      Comment


                      • Evidentan problem Celzija je odbrana ,al to se znalo i pre starta ,igrace koje je trazio Konte nije dobio i doveden je Luiz,i sta sad mora da nesto menja al koga i sta pozadi, Teri koliko god bio mator fali bas kao vodja a i igrac uz njega, pa cak i mrtvi Kajhil deluje bolje,al mislim da ce nekako to srediti Konte do Januara a onda ce sigurno kupiti pozadi nekog.E sad jedino sto ja mislim da mora malo i u sredini da se nesto menja ako se pogleda pogotovo ovi jaci timovi namerno ostave Kantea da on primi loptu i pokrene akciju al on koliko je dobar u defanzivnoj ulozi toliko je los ofanzivno,u Lesteru je mogao tako, igrali su na kontre i defanzivno svoj posao je obavljao perfektno,al od Celzija se ocekuje drugacija igra sto je i normalno,a ovi ostali u sredini nisu neki koji mogu da organizuju isto,i samim tim tesko stize lopta do Azara,Coste.Ja mislim da ce morati da menja taktiku na 352 pa ko ce da igra i kako ce da uklopi videcemo, mislim da ce se srediti nekako.

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Covjek koji je potrosio milijardu funti na transfere, pravi od prosjecnih ekipa sampione. Slazem se, u potpunosti se slazem, ako dodas da potrosi bruku para u procesu.

                          Može li podatak koliko je za to vrijeme bio u minusu sa transferima i koliko su ekipe trošile prije i poslije njegovog dolaska? Tako ćemo imati jasniju sliku.
                          Da stavimo na stranu što su Chelsea u prvom mandatu i Real nakon njega postizali odlične rezultate, ali to ne ulazi u vaša stroga mjerila Valjda je na odlasku iz Intera trebao osvježiti ekipu a on sramno otišao sa nebitnom tripletom i ostavio te mučenike koji su to osvojili, umjesto da je odradio posao i za naslednika pa da ovaj može samo voditi ekipu

                          Conte nije napravio rebidling kakav je trebao, a pitanje je li mogao. Nisu samo štoperi problem, Matić i pogotovo Kante ne mogu ništa s loptom, ovaj drugi je tragičan. Svi igrači su nekad bili bolji i niko od njih nije na vrhuncu, mnogi su u debelom kanalu. Jedinu šansu koju je Chelsea stvorio je kreirana iz zadnje linije. Hazarda prije dvije godine nisi mogao zaustaviti bez napravljenog faula, ubijali su ga i opet je bio najbolji.

                          Fonte je u godinama i može biti samo privremeno rješenje. Mnogo je bolje da puca na njegovog saigrača iz zadnje linije, djeluje baš moćno iz mog laičkog ugla.

                          Ekipa je spora i potrošena i da se ovo dešava u drugoj sezoni Conte bi bio isključivi krivac. U nedelju je imao dosta sporiju i tehnički slabiju ekipu, izgubio bi i da nije bilo greške drveta.

                          Comment


                          • Uzeo Čelzi titulu sa Murinjom pre dve godine, klub završio u plusu

                            tačka
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Dzaba se prica Akiju, on te argumente ne priznaje

                              http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1451807
                              sigpic

                              Comment


                              • Kada je Murinjo dosao ta ekipa je vec kostala 350m funti, i onda prodao par sasvim solidnih igraca i kupio nesto i ko fol manji mu minus. Poredite ga sa Wengerom koji treba da pravi tranziciju sa Samaka, Bandere, Djure, Almunie sa Celzijem koji treba da pravi tranziciju sa Terija, Lamparda, Drogbe, Hazarda i jos kamaru odlicnih fudbalera.

                                Dajte uozbiljite se. To je isto ko da poredim Stiva Jobsa i Donalda Trumpa. Jedan bijeda bio, drugom babuka sve dao na gotovo. Nema potrebe ovdje umanjivat uspijeh ni Trumpu, ali se Trump i Jobs ne mogu porediti, isto kao sto se ni Wenger ni Murinjo ne mogu porediti kada su u pitanju transferi i potrosene pare.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X