Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cejmbersa platio Venger u krv i potpuno ga upropastio.

    Cinjenica je da je De Brujne bio mala placipicka koja nije scela da se bori za svoje mjesto u timu. Odma ide prodaja. Sirle, Lukaku i Luiz je previse neozbiljna prica da bi se o tome uopste i diskutovalo.
    sigpic

    Comment


    • Nekad ti uspije za igraca, nekad ne. Desava se. Wenger ima previse uspijesnih prica, da bi mu se par neuspijeha sa igracima spominjalo, a i taj Chambers, ako uhvati neki kontinuitet igara, mogao bi ispasti na nesto. Isti problem kao i sa Coqelanom. Covjek do prije 2 sezone nije znao koju poziciju igra, jel bek, jel stoper ili je zadnji vezni. Kad Chambers skonta sta ce da igra, moze da se fokusira i da postane bolji.

      A to preplacivanje od 16m, je smijesno u vremenu u kojem se razorazni polovnjaci placaju bolesnim sumama.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Dobijali su sansu Aki, opet okreces kako tebi odgovara da bi okrivio Murinja.

        Kako je Murinjo znao sa Varanom npr? Sa Zumom isto. a videces i od Bejlija ce stvoriti zivotinju.

        Comment


        • Pa ce on sam da skonta, nema trenera da mu malo pomogne? Da nadje najbolju poziciju za njega? Murinjo nikad, ali nikad protiv Arsenala ne bi igrao kao juce i ne bi izgubio kao juce.

          Posle Murinja Hidink pa Konte i svi imaju iste probleme odjednom, koji su ostaje da se vidi, niko od njih ne daje sansu tim poletarcima Celsija, mora da ih svi mrze, ili mozda gle cuda nisu dorasli jos uvijek? Isto mislim da najbolji strucnjaci u poslu znaju s cim raspolazu.

          Samo da ne bude da na kraju Ajnstajni moraju priznaju da je Murinjo cudo napravio sa tim igracima osvojivsi ligu jer ovo sto oni prikazuju kod treceg trenera nije dovoljno dobro nikako, ma ni blizu, Kejhil bio jedan od najboljih stopera svijeta, Azar se pominjao kao treci najbolji na svijetu, Matic jedan od najmocnijih vezista lige, sklonio legendarnog Ceha da bi branio mladi Kurtoa. I odjednom kao da su izgubili svo znanje i talenat.

          Kontea ja uzasno cijenim, ali nema opravdanja za igru odbrane poslednje tri nedfelje, kao i za sredinu. Lester je primjer, dva igraca stoje ispred odbrane koja sigurno ne treba da stoji na centru, kad mogu Hut i Morgan mogu i Kejhil i Teri ili Luiz. Kad mogu Kante i Popivoda, mogu i Kante i Matic, ako ne mogu dodaj im treceg u sredinu, imas Loftusa, imas Mikela ako ces jos zatvorenije, ali ne daji kilometre prostora kao amater. I nema opravdanja sto Kejhil igra, a pravi onakve gluposti iz nedelje u nedelju. Ne moze da posalje loptu duzu od 10 metara? Ako to ne moze onda ne treba da igra, toliko je jednostavno. To nema veze sto je on na centru i sto nema nikakvu tehniku. Nema je ni Smoling zere, bas malo zna sa loptom ali se zna kako se igra, vala je do golmana mozes vratiti.
          sigpic

          Comment


          • Ja cuda od 150m funti, u vraziju mater.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • ova atmosfera posle izgubljene utakmice me podseća na ovo



              sve je crno
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Ne znam za vas, ali ja ne uzimam za ozbiljno postove Arsenalovih padobranaca i zna se tu na koga mislim.Nisu dostojni ozbiljnog odgovora.

                Steta samo sto takvi postovi skrnave temu.

                Comment


                • Originally posted by Avramovic View Post
                  U pravu si. Lukaku, De Brujne, Sirle su zeleli da ostanu u klubu, da se bore za svoje mesto u timu, dali su sve od sebe ali Murinjo je rekao NE, ne trebate mi, losi ste igraci i prodacu vas, mogu kako hocu, unisticu Celsi. Hoces da mi kazes da nismo trebali da prodamo Luiza za te pare?

                  Konte je dosao da bi vratio klub u LS. Ako ga istrpimo ove godine i ne igramo Evropu da li ti stvarno mislis da ce neka zvucnija imena preci kod nas? Pre ce biti da ce Kurtoa, Azar, Kosta otici ako ne se ne bude djuskala LS na SB sledece sezone.

                  Ova sezona je verovatno kljucna za Celsi ako zelimo da budemo neki faktor van PL.

                  Mozemo da pricamo ozbiljno ako hoces, ali mani me ovih izvrcanja kako je Murinjo prodao igrace i unistio klub jer to nije istina.
                  Avrame, zar ti zaista mislis da su ti pomenuti igraci pristali da predju u Celzi jer im je garantovano da ce biti u prvoj postavi? A onda dolazi Murinjo, stavlja ih na klupe, a oni obmanjeni zahtevaju transfer u neki drugi klub. Cak i ako hipoteticki postavimo situaciju da je sve tako kako si napisao, pa pogledaj ko je pre De Brujna i Mate igrao, Oskar i Vilijan ni tada nisu bili bolji igraci. Koliko se secam Lukaku je prodat pre dolaska Koste, a ako je vec stigla ponuda za Luiza koja se ne odbija, onda je logicno i da se dovedu i neki mladji odbrambeni igraci, a ne da stub odbrane i dalje drze tri istrosena igraca.
                  Slusajuci price fanatika Murinja, ispada da taj covek za nista nije kriv. Kada pogresi kod dovodjenja igraca, onda ide prica kako on te igrace nije ni zeleo vec ih je klub doveo. Kada pogresi i proda dobrog igraca, onda taj igrac nije hteo da se bori za prvu postavu. Kada izgubi onda su ga prodali igraci i sudije su krive. Steta sto je Abramovic fudbalski ajnstajn, pa je dao otkaz tako bezgresnom coveku .

                  Comment


                  • pa pogledaj ko je pre De Brujna i Mate igrao, Oskar i Vilijan ni tada nisu bili bolji igraci.


                    Pa osvojio je Premier Ligu bez njih.

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post


                      Pa osvojio je Premier Ligu bez njih.
                      Pa sto i naredne nije osvojio titulu ili barem bio u vrhu? Nego cim su mu stali Azar, Fabregas i istrosena odbrana, upao odmah u provaliju.

                      Comment


                      • Originally posted by Prince View Post
                        Pa sto i naredne nije osvojio titulu ili barem bio u vrhu? Nego cim su mu stali Azar, Fabregas i istrosena odbrana, upao odmah u provaliju.
                        Mozda su ga prodali igraci, a nije podmaldio tim na vreme, a i nisu mu ostavili vremena da podmladi. Ipak ja biram 1 PL titulu nego 10 4. mesta.
                        Nema trenera koji nije gresio, ali uradite od Murinja da je unistio Celzi, sto nije istina ni malo.

                        Comment


                        • Cuj prodali ga igraci.

                          Igraci te mogu prodat 2-3 tekme i onda ako ti nisi lojalan prema njima, naravno da ce te poslat u picku materinu. Pa nisi im iz oka ispao da te trpe da ih pljujes javno u medijima.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Cuj prodali ga igraci.

                            Igraci te mogu prodat 2-3 tekme i onda ako ti nisi lojalan prema njima, naravno da ce te poslat u picku materinu. Pa nisi im iz oka ispao da te trpe da ih pljujes javno u medijima.
                            Sigurno ti znas bolje od njih sta se dogodilo. Pa ne mozes da me ubedis da je Azar bio toliko los igrac prosle sezone na glavu da stanes.

                            Comment


                            • Originally posted by Prince View Post
                              Nije Konte kriv sto je Prevodilac unistio Celzi, ostavio klub bez LS i prodao grupu mladjih igraca koji bi sada bili nosioci igre Celzija poput De Brujna, Lukakua, Sirlea i Luiza (ovog je vratio Konte, ali opet da je bio ostao, novac bi se mogao uloziti na nekog drugog igraca). Konte je dosao tek nakon evropskog prvenstva, nije imao ni vremena za neki remont, tako da je on najmanji krivac za generalni rezultat ove sezone. Sa ovim timom niko ne bi bolje ni prosao. Treba istrpeti Kontea ove sezone, imace dva prelazna roka, pa ce moci da dovede igrace koji odgovaraju njegovoj filozofiji fudbala.
                              Ok ako ćemo Murinja krivit i za sezone Čelzija posle njega onda je on najzaslužniji za sve uspjehe tog kluba od 2007/08 pa narednih par sezona bar, znači finale lige šampiona, polufinale protiv Barse kad su trebali u finale, titula 2010., borba sa Junajtedom za titulu u tih par sezona, osvojeni kupovi, dovođenje Drogbe (čini mi se da ga on doveo ispravite me ako griješim) koji je zaslužan za toliko toga, dao gol Bajernu u finalu LŠ.

                              Što se tiče Čelzijevog starta ove sezone, ne bih krivio Kontea za ovu igru jer, iako sam mislio da je samo dovođenje Kantea dovoljno da budu bar u top 4 (zabluda moja, mada je prerano pričati), ovoj ekipi fali igrača očigledno, Murinjo je kriv što se nije pojačavao (jedan od ralzoga što je na jesenbio 13ti ili tako nešto), mada ko zna da li mu je Abramovič pravio ograničenja.

                              Ja Kontea krivim što nije dovodio igrače, pljujete Murinja što mu je ostavio prosjek ekipu a zaboravljate da je Konte imao cijelo ljeto, ganjao preko ljeta razne igrače iz Serie A, doveo Alonsa koji i nije klasa, nije doveo neke odlične igrače a bili su dostupni, za Kantea svaka čast, falio mu štoper doveo Luiza zadnji dan.

                              Ne znaš šta je gore, ovi što Murinja brane pod svaku cijenu (s tim da je toga manje, neki Junajtedovci se digli već posle Votforda) ili ovi što će ga za sve okriviti. Ni jedni ni drugi ne donose ništa dobro, tako se stvorila donekle atmosfera posle prošle sezone da je Čelzi dobra ekipa koju je sjebo jedan ludak svojim debilizmima, a u stvari je pokazao sve njene mane (doduše nisu nekvalitetni kao njihova pozicija prošle sezone, ali ni top ekipa).
                              Last edited by BorisUnited99; 25-09-16, 15:47.

                              Comment


                              • Stvar je samopouzdanja. Ja imam u zivotu osobu koja bukvalno meni unistava samopouzdanje i nekad se toliko nisko osjecam da ne znam pertle svezati.

                                Treneru nije posao da unistava samopouzdanje igraca, vec da ga ojaca. Murinjo to nije uspio i naravno da ce te prodat igrac. Zasto bi se igrac borio za tebe, kad se ti ne boris za njega, vec se boris za sebe i svoj ego.

                                Ti u ekipi imas 25 egomanijaka, a svaki misli da je najbolji na svijetu, jos tu dodas egomanijaka menadzera, imat ces problema. I ovo znam iz iskustva, jer sam i sam, vrhunski egomanijak, ali sam naucio da se kontrolisem.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X