Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kasnite mnogo sa tim prognozama za Dijega, kad sam ga hvalio da je naš najbolji igrač i kad nije zabijao gde ste bili

    kvotajte postove za mudo i Arsenal još od letos




    To za Grizmana sam više pomenuo u kontekstu njegov statusa u klubu i kako ovi iz uprave gledaju na to, što ne znači da Konte/klub ne želi da ga zadrži




    ja nisam nešto posebno zabrinut oko igračkog kadra, najviše to zavisi od Kontea, videli smo protiv WH i Barnlija kako to može i sad protiv Liverpula totalno drugačiji pristup

    On je sad priznao da je kriv ali pušta i neki pričicu o koncentraciji i šta ti ja znam, ne kažem da nije u pravu ali ono osnovno je bilo to da smo pustili Liverpul da se igra
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Nisam te citao do skoro

      Mislim da bolji spic trenutno ne postoji na trzistu i da bi greota bila da psiho ne ostane jos 3,4 godine dok je u prajmu. Grizman je vec druga prica, ali on ce jednog dana u Mancester.

      Ako do januara ostanemo konkurentni morace neki solidni novci da se trose. Ako ne ostanemo, onda jebati ga
      LS je bukvalno obaveza, sve ispod 4. mesta je katastrofica.

      Comment


      • Ljubo, i ja bih Mozesa ubacio. Iskoristio je šansu koju mu je pružio Konte na najbolji mogući način. Ovo što igra je nešto najbliže onim partijama iz Vigan.
        sigpic

        Comment


        • Ima dobrih napadača, čak šta više, ima i boljih napadača od njega ali to nije tolko bitno zato što on nama završava posao, problem je u tome što mi drugo ne možemo da dovedemo kako stoje stvari a nije da nismo pokušali

          Nije da ne može, preterujem i ja malo ali baš moraju stvari da se poklope i da odigramo vrhunski na tržištu kao što je to sa Kanteom bilo
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Iskreno ja ne vidim boljeg napadaca a da je dostupan. Dibalu Juve sigurno nece pustiti, nit bi on dosao. Lewa je nerealan, Auba mozda, ali nije mi bolji za Celzi.
            Ne znam, mozda nekog zaboravljam
            Ako kazes Lukaku ides na ignore

            Comment


            • Neću ništa da kažem zato što još nije vreme za to, tamo pred kraj ove sezone može na tu temu nešto da se napiše

              Moramo da sačekamo razvoj situacije, sudbina ne samo Koste nego i ostalih zavisi od toga da li će obezbediti LŠ, fazon je samo kod Koste što čak i to ne garantuje da će ostati
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment




              • Slika govori sve..

                Comment


                • Courtois: "They pressured us and we couldn’t cope with it. It was very hard and we gave two goals away."
                  Interesantno kako se čovek javi uvek da kritikuje tim/trenera, svoje partije nikad ne dovodi u pitanje ili sam ja to može propustio

                  Totalni pod forme od onog trenutka kad je definitivno postao br 1 golman, plus što mu u klubu baš udovoljavaju

                  Gledaj Kostu koji svakog trenutka gine za tim a zna se da nije nešto presrećan u Londonu a ovaj samo kmeči i žali se
                  Last edited by saburo sakai; 18-09-16, 14:45.
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Izvinjavam se na offu momci ali Avrame kako je ovaj krug savršen , moraš našem Junioru pokazati kako se crta
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Telegraf

                      Cesc Fabregas will be given the chance to stake a claim for a starting place against his former club Arsenal in Chelsea’s League Cup match against Leicester City on Tuesday night.
                      Head coach Antonio Conte will make a host of changes from the side that lost to Liverpool for the trip to Leicester. Left-back Marcos Alonso is expected to be given a Chelsea debut, while Fabregas will come back into midfield after being confined to the bench in the Premier League.
                      Fabregas is desperate to win his place back and face his old club Arsenal at the Emirates on Saturday after Conte claimed he is close to a recall.

                      Conte praised the way Fabregas has been training and his attitude, while the Stamford Bridge faithful gave the 29-year-old a warm reception when he was sent on against Liverpool.

                      Despite not starting under Conte in the Premier League yet, Fabregas showed his class with an assist for Diego Costa in the victory over Watford after coming on.
                      But Conte has so far preferred to go with Oscar, Nemanja Matic and N’Golo Kanté, with Fabregas biding his time for a chance. He started in the narrow League Cup victory over Bristol Rovers, but facing last season’s Premier League champions Leicester will give him a better chance of proving his worth to Conte.



                      In-form striker Costa, who has scored three goals in his last two games, is expected to be given a rest in preparation for facing Arsenal with Michy Batshuayi to take over up front.
                      Conte was unhappy with the way in which his team played against Liverpool and could make changes for the trip to Arsenal.

                      A strong performance from Alonso on Tuesday night could put pressure on Branislav Ivanovic, with the manager already considering moving César Azpilicueta over to the right.


                      + ovo za Terija

                      Last edited by saburo sakai; 19-09-16, 22:39.
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Necu biti u mogucnosti da gledam Celsi veceras, ali voleo bih ovako nesto:

                        Kurtoa, Aspi, Kejhil, Luiz, Alonso, Kante, Mikel, Sesk, Mozes, Azar, Micu Bacu.

                        Comment


                        • Volio bi 4-4-2 da vidim od starta. Čaloba i Kante u vezi, Pedro i Mozes sa krila i u napadu RLC i Bačuaji. Azaru treba malo odmora, igrao za Belgiju, pa sad protiv Liverpula cijelu. Volio bi i Ainu da vidim na desnoj strani. Da se da i ovim mladima šansa u ovim manje važnijim takmičarskim utakmicama.

                          EDIT: Zaboravih da mora Fabregas da igra. Ja bi Čalobu da probamo, sviđa mi se ono što može da ponudi na sredini. Onda nek ide 4-3-3 sa Kanteom, Čalobom i Fabregasom.
                          Last edited by Reise; 20-09-16, 17:06.
                          sigpic

                          Comment


                          • Comment




                            • wise
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Odoh da spavam saburo (prvi dan na posao posle odmora...boli, boli u pm ), a ne vidoh neku analizu tekme, sto da ne i golove
                                Baci sutra rec, dve ako ti nije tezina

                                Comment

                                Working...
                                X