Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ivan piper View Post
    Ma slobodno ne citaj na ChelseaBalkan transfer vijesti, nista to nije tacno ;)
    znam da nije nego neznam na koj da citam na ovi nasi sajtovi to nista ne verujem....

    Comment


    • Originally posted by amare@stodermaire View Post
      znam da nije nego neznam na koj da citam na ovi nasi sajtovi to nista ne verujem....
      Citaj na oficijalnom sajtu Celsija, tamo su koliko toliko tacne vijesti ;)
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Originally posted by Tony_G View Post
        Imamo identicno misljenje o Ancelotiju.
        Drago mi je zbog toga. Bas sam pratio kako ce postaviti igru kada je stigao Tores. Pokusao je nekoliko puta sa svojom prepoznatljivom formacijom i dva napadaca iza kojih je bio Anelka. Steta sto to nije uspelo, ali to nije njegova krivica. Jednostavno uz duzno postovanje prema svakom Celzijevom veznjaku, oni su daleko tehnicki inferiorniji u odnosu na Pirla, Sedorfa, Kaku, Rui Kostu...Naravno, stoji da su to najstori, ali ipak Anceloti nije mogao da forsira svoj stil igre tamo i bilo je jadno od novinara da uporedjuju njegove rezultate iz Milana sa onim na Ostrvu. Ali se drzao pravila da ne treba na silu gurati igrace u sistem vec sistem prilagoditi onome sto imas u igrackom kadru. To i jeste ono sto je glavna karakteristika dobrog strucnjaka. Zato treba odati priznanje Ancelotiju za njegov mandat u Celziju, iako je imao i uspona i padova.

        PS Ipak moram dodati da je Milan skoro deceniju igrao bez krila dok Celzi ima odlicne krilne igrace i steta ih je ne iskoristiti.

        Comment


        • http://www.sportske.net/vest/transfe...ona-48221.html
          evo jos jedne informacije od koje ce po svemu sudeci nece biti nista...ali bi bilo dobro da je ovo tacno da su poslali ponudu...

          Comment


          • Originally posted by amare@stodermaire View Post
            http://www.sportske.net/vest/transfe...ona-48221.html
            evo jos jedne informacije od koje ce po svemu sudeci nece biti nista...ali bi bilo dobro da je ovo tacno da su poslali ponudu...
            Dosta para trazi Valensija... Nisam siguran vredi li on ovoliko s obzirom da nije odigrao dobro na EP-U21.. Ali ipak je veliki talenat.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Meni ovo djeluje kao laz. Ja sam za to da Celsi posveti paznju Nasriju i da ga dovede,nek se pusti Modrica i druzine, svi su shvatili da nece biti nista od toga
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                Dosta para trazi Valensija... Nisam siguran vredi li on ovoliko s obzirom da nije odigrao dobro na EP-U21.. Ali ipak je veliki talenat.
                Ma nije ovo puno..dobre partije je pruzao u Valensiji prosle sezone,ma da u ovom trenutku tesko da moze da se nadje neki bolji od njega...

                Comment


                • Mata vredi sigurno 30 miliona, samo sto su svi igraci u Engleskoj strasno precenjeni. Zar neko misli da Modric vredi vise od Mate? Smesno....ali, Chelsea nema veze sa njim, jedino je Arsenal iz Engleske nudio za njega. ;)
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by ivan piper View Post
                    Meni ovo djeluje kao laz. Ja sam za to da Celsi posveti paznju Nasriju i da ga dovede,nek se pusti Modrica i druzine, svi su shvatili da nece biti nista od toga
                    pa ako je tacno ono sto sam citao da Nasri odlazi iz Arsenala da bi osvajao trofeje...onda ce sigurno da dodje u Celsi....

                    Comment


                    • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                      pa ako je tacno ono sto sam citao da Nasri odlazi iz Arsenala da bi osvajao trofeje...onda ce sigurno da dodje u Celsi....
                      Manchester City
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Nasri 99,99 % ide u City.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • ako hoce trofeji onda mora u Celsi....Siti ce tesko neki trofej da osvoji...

                          Comment


                          • To je veoma subjektivno misljenje. Ima City po imenima najjaci tim u ligi, a i bice jako tesko njihovim konkurentima. Chelsea se treba okrenuti drugim igracima. Jer ce Nasri otici u City, jer ce mu oni dati vise para. ;)

                            Samo je pitanje koga Chelsea moze da dovede......
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • ma daj po imenima Siti mozda ima i najaci tim na svetu....videlo se sve u Komuntli slidu kakva su oni ekipa....

                              Comment


                              • Nema bas najjaci na svetu, ali igraju jako dobro. Popunjeni su na svim pozicijama dobro i Nasri bi im savrseno legao. Imaju najjaci napad u Engleskoj. Chelsea je trebao resiti vec mnogo ranije pitanje kreatora. Previse su vremena potrosili na Modrica, za kojeg ce dati pravo bogatstvo. Benayoun i Kalou uz 27 miliona funti je smesno. Ispade da je on skuplji od Sneijder-a, a nije ta klasa Modric. U ostalom, ima mnogo boljih igraca na trzistu od njega, ne znam sto su zapeli za njega.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X