Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ti nisi?

    Nikad im necu oprostiti sto nisu pobedili, plus sto se vade na sudije.
    U glavi mi i dalje onaj prodor Azara i onaj promasaj Koste sa 2m od gola ako i toliko.

    Comment


    • Jesam, zato sam sinoć sve to dobro zalio šalu na stranu, jbg ajde da su samo te dve prilike bile, meni recimo bode oči ona situacija kad je Azar povuko loptu i krenuo u sredinu, ma 100% "azarovska" pozicija za gol i namesto da napravi još korak,dva i šutne on dodaje Kosti koga su nakon toga blokirali

      znači osim onog prodora na početku kad ih nanizao do kraja utakmice ne znam dal je uputio jedan šut



      Što se tiče bodovnog stanja, da mi je neko pred početak sezone ponudio 10 boda sigurno bih to prihvatio, mislim da smo imali sreće da igramo protiv WH na početku sezone, kontam da oni kad tad moraju da se srede i da su to velika 3 boda, isto važi i za Barnli, ne kažem da nismo zaslužili te pobede, baš naprotiv ali jbg, protiv Svonsija baš maler


      Inače Svonsi baš loše odigrao, kao podebljali sredinu a prolazili smo ih bez problema, maltene svaki napad šansa


      nego gledam malo neku statistiku, baš velika razliku u odnosu na prošlu sezonu, u vrhu smo kad je u pitanju posed lopte i šutevi na gol, kreirane prilike
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Saburo, sta ocekujes od derbija u petak?

          Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Nama je ta utakmica prvi ozbiljan test, mene živo interesuje pristup protiv tima kao što je Liverpul, Mane Garinča nas je uvek mučio, spradnje sa Kejhilom i Terijem u više navrata

            Igrali smo protiv vas na pripremama i tad je Konte baš defanzivno postavio ekipu, totalna suprotnost u odnosu na ono što smo gledali protiv WH i Barnlija kući

            Teri sigurno propušta, mada i da igra, ne znam kolko bi nam to pomoglo, naša odbrana je ranjiva i sigurno u ovom trenutku najslabiji deo tima a Liverpul bar na papiru ima igrače koji bi to mogli/trebali da iskoriste, jedino što nam ta veza preore teren, pa se kao nešto uzdam u njih da će obaviti veći deo posla

            Na drugu stranu nije ni Liverpul savršen tako da svako ima svoje adute iako mislim da bi bilo fer da Čelziju dodelim blagu ulogu favorita i to samo zato što igramo kući
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Luiz je po meni mozda i bolje resenje za Liverpul, poznaje dosta dobro Kutinja i Firmina, a i brzi je dosta od Terija. Ali Klopp koliko me secanje sluzi je izgubio samo 1 "derbi" od kada je dosao, protiv Junajteda kuci. Pritom samo poslednji protiv Celsija smo bili u podredjenom polozaju, mada taj mec nije ni imao neki znacaj. Taj pripremni mec ne uzimam uopste za ozbiljno. Sigurno da se dosta dobro poznaju ekipe, nema mnogo tajni u PLu. Samo je pitanje kako ce ko iskoristiti slabosti jedne i druge ekipe. Ono sto sigurno znam da ce i Celsijevi i Liverpulovi igraci izaci maksimalno nalozeni i da ce pokidati, mirise na brdo golova i brdo kikseva u odbrani i jednoj i drugoj.

              Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Luiz pocinje protiv Liverpula, Konte potvrdio.

                Znaci ovako ce biti: Kurtoa; Bane, Kejhil, Luiz, Aspi; Kante, Matic, Oskar; Vilijan, Azar; Kosta.

                Protiv Lestera u kupu cemo videti i debi Alonsa.

                Comment




                • Ne verujem jbt

                  Inace Kis mi je jedan od omiljenih bendova sa te glam scene, ali ovo je skroz neocekivano haha.

                  Comment


                  • Odučiše nas od fudbala. Mora ovaj tim da se mijenja malo, samo da Konte ne čeka za to kao sa ovim izmjenama večeras.
                    sigpic

                    Comment


                    • Oskar nema sta da trazi na terenu kad ekipa ne igra dobro, Fabregas je morao da udje odmah u 46. minutu. Ne znam koji problem Konte ima sa njim.

                      Sere mi se od Baneta vise, daj neka ovaj Alonso bude dobar protiv Lestera pa da napokon gledam levog beka koji sutira levom nogom.

                      Comment


                      • meni neće da posta

                        Ne verujem da ima problem sa Fabregasom, kontam da mu je ovo sigurnija opcija(Oskar) zato što više trči, daje u odbrani, sa Fabregasom je fazon u tome što bi verovatno morao da postavi malo drugačije ekipu

                        .............Fabregas (ispred odbrane)
                        Kante..........Oskar/Matić

                        a nama sad Kante diktira postavku igre zato što je on kako stoje stvari jedini koji može da zaštiti Kejhila i Terija što nam je na kraju krajeva pored Baneta i rak rana


                        No i pored svega to sve je ovo moglo drugačije, i sa ovom trojkom na sredini samo da smo igrali kao protiv WH i Barnlija, nismo jbg, zato i kažem da je poraz Trenera 101 % plus što nakon primljenog gola nismo reagovali, ajde razumem na početku da si nešto postavio al posle je morao da reaguje a nije, na kraju je čekao sa izmenama
                        Last edited by saburo sakai; 16-09-16, 22:42.
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Conte sa zamjenama, standardno..

                          Comment


                          • Pa ubo je sve izmene do ove tekme, da budemo posteni, ali veceras je bas sjebo stvar.

                            Comment


                            • ne kontaš Avramoviću, to je cool da 50x ljudi prepisuju jedni od drugih

                              eno vam Arsenalova tema pa spamajte po ceo dan
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • @saburo

                                Izadji malo na zrak, smiri se. Ova tema nije tvoja privatna stvar. Neces ti nikome odredjivati ko ce da pise na ovoj temi. Previse sebi dajes za pravo.
                                Last edited by Rossonero; 16-09-16, 22:56.

                                Comment

                                Working...
                                X