Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pogledao i ja al ne znam šta da kažem kad je već sve rečeno, mislim ne za ovaj deo kako je odigrao, ok partija čak i više od toga

    Kako stvari stoje nas sledeće godine čeka velika reorganizacija, sve su jače glasine da Bane ide, Teri je pod znakom pitanja, to su samo dva igrača, da smo ovo leto doveli nekog mladjeg pa i ajde ovako smo samo odložili ......"u oktobru biće u novembru"


    vidim nešto je Mejl danas gurao ekskluzivu da su moguće mete Gibson iz Bora i onaj Kin(mislim da se tako zove) iz Barnlija, to je za štopera valjda, doduše piše samo da smo ih skautirali, ništa ozbiljno, inače u tom tekstu se pominje ponovo i onaj trener golmana koga je Murinjo oterao

    Sad kao klub pokušava da ga natera da ostane još jednu godinu, čeka se rasplet situacije Kurtoa koji navodno sigurno odlazi ako ne obezbedimo TOP4




    neke nove vesti

    http://www.chelseafc.com/news/latest...n-process.html

    We are pleased to announce that the second consultation period opens today 9 September and will run until 7 October.
    Last edited by saburo sakai; 09-09-16, 23:34.
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Misle li oni vracat Kristensena iz Gladbaha? Nevjerovatno.

      Comment


      • Provlači se ta priča stidljivo kroz vesti ali još uvek ništa ozbiljno

        jedino što je sigurno to je da on nema nameru da se vrati u Čelzi kao neki 4-5 štoper
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Pa Teri ce valjda vise u penziju, Bane isto star... David Luiz mi je hah.
          Ne znam, meni Zuma i Kristensen izgleda kao jedan perspektivni stoperski tandem.

          Comment


          • Kod njega je slična situacija kao sa Kurtoom prije. Igra u tim koji redovno igra LŠ ili LE i pruža stvarno dobre partije. Na kraju ćemo morati da oslobodimo mjesto za njega. A i zašto to ne uraditi, već se dokazao na top nivou. Nema smisla da trošimo kad već imamo dobru opciju.
            Zna i dosta igrača tu, proveo je on sezonu čitavu trenirajući sa našim prvim timom. Neće mu biti ništa strano.
            sigpic

            Comment


            • Samo pogledas koliko godina imaju nasi stoperi normalna stvar da ce izlaziti razna imena tipa next Terry, Kristensen sa Zumom stoperski tandem za narednih 10 godina, Banetu je vreme da ide itd itd..

              Ok, sve, vreme je za smenu u odbrani, iskreno sere mi se od ovakvih naslova i nagadjanja, ali ako ce nam Kristensen biti fjucr fak det. :S

              Mislio sam da ce Murinjo uraditi tu smenu jer on to zna da radi, neka odradi to Konte ne bih se bunio..

              E sad, da li ce on biti tu dovoljno dugo da to odradi to je problem kod nas ali ne bih o tome jos uvek..

              Nekako kad razmislim i pogledam sve onako smireno, zelim samo da uzivam u svakoj sekundi Dzona Terija u dresu Celsija..

              Comment


              • Conte: "This squad can play with 3-4-3, not 3-5-2 like the Italy national team or Juventus, because of the characteristics of the players."
                Gledao Konte Srbiju, izgleda da mu se svidjelo.
                sigpic

                Comment


                • http://www.fourfourtwo.com/news/chri...chelseas-hands

                  Christensen: My future is in Chelsea's hands

                  "I do not know yet whether my future lies at Chelsea or Borussia Monchengladbach," Christensen told Rheinischen Post.
                  "Maybe the decision is not mine to make. Perhaps I do not even have a choice. There is nothing I can do if Chelsea want me to return.
                  "But if I get to make the decision myself, I will take my time and take everything into consideration. It is not an easy decision.
                  "I like both clubs and do not want to compare them."
                  Ima ugovor do 2020

                  Meni je totalno nepoznato kako on sad igra, gledao sam ga dosta na U21 nivou i tamo je bio smešan, nakon toga pogledao par utakmica Borusije na jedno oko i nisam obraćao tolko pažnje




                  Inače Konte juče novinarima nakon konferencije puštao neke priče o Luizu, jebem li ga, skoro je i mene uverio da će napraviti nešto od njega
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Sad da vidimo dal će da kazne Kejhila zbog komentara nakon meča, baš je odlepio, u najgorem slučaju protiv Liverpula igramo bez njega i Terija koji je napustio teren na štakama
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment




                    • Courtois: I thought I could reach the ball 1st but it bounced, then I tried to recover & gave a penalty. It was a little bit stupid but okay
                      Last edited by saburo sakai; 12-09-16, 13:52.
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Najjace mi ovo sto Kejhil place po tviteru, ko da mu bre svira faul kad je ispao smesan onako?!

                        Comment


                        • Chelsea have now conceded four goals this season despite facing just seven shots on target.
                          Only Southampton have a worse record in the league, conceding six goals from 10 shots on target.
                          I to ne bi bio problem neki da mi umemo da pretvorimo bar trecinu sansi u golove kao npr. protiv Svonsija sad,
                          gde je trebalo, ruku na srce, bar 4 gola da damo. Mozda i vise, ali eto neka bude 4.

                          Comment


                          • diego

                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Teri 10ak dana van terena, tako da..

                              Comment


                              • još si ogorčen zbog utakmice sa Svonsijem
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X