Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Beži iz teme kad nemaš ništa pametno da kazes.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Ono kad je napravio 5 faulova od toga 3 jaca za jedan zuti karton? Gdje namlatio vezni red Arsenala posteno. Odigrao fenomenalno, ali trebao crveni dobiti u 54. minuti kad je potkacio Mesuta s ledja, da mu je sudija za slican faul u prvom poluvremenu dao zuti.
      Trebao sam i ja jednu ribu da khm ali jbg, zajeb'o me njen decko.

      Comment


      • Originally posted by Avramovic View Post
        Trebao sam i ja jednu ribu da khm ali jbg, zajeb'o me njen decko.
        Zajebo si ti sam sebe kad si krenuo na ribu u vezi
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Zajebo si ti sam sebe kad si krenuo na ribu u vezi
          A sca cu kad mi nisu zanimljive ove slobodne.

          Comment


          • Slazem se Avramovicu. Zabranjeno voce je sladje.

            Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

            Comment




            • Samo 38, bilo bi i 40 da nisu povredjeni Ginkel i Tod Kejn. Obaramo rekorde svake sezone. Mozemo kako hocemo.

              Comment


              • http://www.90min.in/posts/3724161-an...martin-caceres

                Comment


                • Mislim da sam jedno 10x upao na forum i krenuo da pišem komentar oko transfera Luiza i uvek odustanem
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Originally posted by saburo sakai View Post
                    Mislim da sam jedno 10x upao na forum i krenuo da pišem komentar oko transfera Luiza i uvek odustanem
                    Nema sta da se pise, ispali smo kompletni debili vracanjem Luiza. Zadesilo se da je on najbolje moguce resenje poslednjeg dana i to je to.

                    Comment


                    • jedna stvar mi samo nije jasna, dal klub i dalje nije objavio onaj spisak sa igračima il sam ja to propustio

                      interesuje me dal je Solanke na njemu i to ne zato što sad kukam nešto za tim iz akademije nego zato što nemamo trećeg napadača a klimavo mi je to da Fetusa koristi kao treću opciju
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Comment


                        • Mada i dalje ne verujem nesto da ce Solanke imati minute pre RLC al' ajde..

                          Ne znam da l' je produzio ugovor uopste, citao sam nesto da cale trazi 50k funti za sina bla, bla..

                          Comment


                          • ....kaže onaj Matt Law da je klub stupio u pregovore sa njim, nego u onoj gužvi nisam stigo da postam a i ruku na srce nije to bilo tolko bitno u tom trenutku

                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Ne mogu da se setim da je ikad neki sponzor za trening opremu dobio tolko prostora, bukvalno ne prodje dan a da ne vidim neku sliku na službenom tviteru, stranici, ma kakav god video, izjava, bilo šta vezano za klub osim naravno onih 90 min na terenu, sad tek provaljujem da je to neko energetsko piće

                              Po Telegrafu 10m funti dobijamo za to, sad se sećam priče da smo imali neki smešan ugovor pa smo raskinuli jednostarno i potpisali ovaj
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X