Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fiorentina defender Marcos Alonso is expected to fly out tonight for a medical with Chelsea after the clubs agreed a €27m deal.
    27 miliona evra za ovog ?

    Otišlo sve u pm.

    Comment


    • Ne mogu da vjerujem za koga je Conte dao 27 miliona.

      Comment


      • Danas kojeg god igraca pomislis kosta minimalno 30 miliona. Nestvarno.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Dzimbo Vajt

          Can confirm £30m+ @ChelseaFC bid for David Luiz and discussions ongoing - player thought to be keen on a return
          Krv ti jbm
          sigpic

          Comment


          • Comment


            • Ima odlicno ljeto, nadajmo se da je u pravu, jer bi dovodjenje Luiza bio skolski primjer panic buya
              sigpic

              Comment


              • Njega vec ne bih preziveo i morao bih da se prebacim na bocanje ili tako nesto.

                Comment


                • Nije meni ovo nemoguce. Psz ima popunjenu kvotu fudbalera koji nisu iz EU, ovom prodajom bi oslobodili mesto da dovedu Hamesa nakon sto su ih Nemci odbili za Drakslera.

                  Comment


                  • Vec racunam da je ovaj Alonso igrac Celsija, tako da ne moze nista vise da me iznenadi.

                    Comment


                    • Bas sam hteo Brajkija da pitam sto li ovaj Alonso kosta ovoliko, jer ga se secam iz dana dok je igrao za Sunderland i pre toga za Bolton, rekoh mozda je napredovao.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Fresko vjeruj mi Alonso je jedan prosjecan igrac kakvih ima na bacanje. I dalje mi nije jasno zasto je Conte oko bacio bas na njega. Pretplacen je i to debelo, jbt 27 miliona.
                        Last edited by Rossonero; 30-08-16, 23:05.

                        Comment


                        • Originally posted by Jax Teller View Post
                          Danas kojeg god igraca pomislis kosta minimalno 30 miliona. Nestvarno.
                          Ne košta Vitsel, jer je Zrikavi otac svega.

                          Čuj Alonso skuplji od Vitsela.....ahahahha....pa ko je ovde lud

                          Comment


                          • Докле се стигло са Брозовићем? Јел има нешто од тога или патка?

                            Comment


                            • Originally posted by poacher View Post
                              Докле се стигло са Брозовићем? Јел има нешто од тога или патка?
                              Mislim da smo odustali jer ima previse zajebancija oko transfera, kao ne bi stigli na vreme da zavrsimo. To sam procitao negde.

                              Comment


                              • Pominju se Musa Sisoko i David Luiz dosta. Moguće da će bar jedan od njih doći. Takođe i onaj Lindelof iz Benfike.

                                Džim Vajt
                                Chelsea-bound Marcos Alonso having medical right now in Surrey.
                                Ne sviđa mi se momak nikako. Ali što se Kontea tiče, ima smisla transfer ako želi polako da implementuje 3-5-2.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X