Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    Peti put.

    Lose poredis. Ali ti to ocigledno ne zelis ili jednostavno ne mozes da skapiras. Ili naravno trolujes kao i svaki put u PL temi. U to necu da ulazim.

    Tako da dzaba ti prica. I mozemo svi da se smejemo i Sou ili Ferari ali je stvarno smesno. Ako nisi ukapirao zasto je smesno, jbg tvoj problem bracala.

    PS: Sam si lepo napisao da trolujes u PL temi(sto i nisi morao da priznas, jer hvala Bogu svi to znaju), tako da o konstruktivnim postovima, ti apsolutno nemas pravo nikome nista da kazes kada je PL tema u pitanju. Jer nijedan tvoj post nije konstruktivan tj ne doprinosi PL temi. Ovo sto si pisao o bekovima i pravio neko poredjenje sa Sou ili bilo kojim igracem moze u najbolju u ruku Opstu fudbalsku diskusiju da ide.

    I da mojim nacinom izaravanja:"Jeste stvarno smesno sta covek procita na forumu". Pogotovo od moderatora. Ako ti vec nije stalo do PL teme, zasto nas stalno mracis sa Seriom A?! Pravis poredjenja i omalovazavas celu PL?! I jos se pravis pametan kao da mi nacrtas?! Preveliki si znalac?! Spustio si me sa tom forum da mi nacrtas?! Ajde genije, nacrtaj?! Posalji u inbox, okaci u bilo kojoj temi.
    Opušteno....mračimo ljude. Živ nam bio Sou i veseo sto godina.

    Originally posted by saburo sakai View Post
    Spoiler


    kolko muda na terenu, svaka nam dala

    ostavili srce na teren
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.......GASI ANTONIO, GASI !!!!

    Comment


    • Ja ne znam koga da izdvojim, svi su izginuli a Konte evo sad mogu ruku u vatru da stavim ako je spavao 2h, sad sam gledao intervju, oči mu se zatvaraju, izgleda mi kao kad posle položenog teškog ispita dodješ kući i padneš u komu

      I da, Bilića da pohvalim, odavno nisam tolko gospodsku izjavu video posle meča, bez ikakve sujete
      Last edited by saburo sakai; 15-08-16, 22:52.
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Da, Bilic bas gospodski podneo poraz.

        Meni su nekako Matic, Oskar, Kosta i Azar odskakali, iako me je Kosta jako iznervirao na pocetku tekme.

        Comment


        • Jebe se meni za rezultat, interesovao me je taj pristup utakmici


          koji intenzitet, muda sevaju, seremo gromove jbt

          Ovo nisam video od prvog Murinjovog mandata, kolko nam samo Kante znači i pazi ti jbt Teri u 35 godina radi presing na njihovu polovinu

          plakao bih da smo igrali nerešeno na kraju kad sam ih video kolko su volje imali
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Spoiler


            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Micu Bacu carina
                Ali Konte Covek je lud, a takvi su najbolji.

                Matic kad je ok sa glavom je tata za sve u ligi, covek ce se sprdati kolko ja vidim.

                I da li postoji neki klub na svetu koji bi u narednih 15 dana dao koji dinar za Fabregasa i Pedra? Ne zelim ih u ovom timu

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  I da li postoji neki klub na svetu koji bi u narednih 15 dana dao koji dinar za Fabregasa i Pedra? Ne zelim ih u ovom timu
                  Povezuju ga sa Juventusom. Ne znam šta da kažem, odličan je to fudbaler, no mrtav....mada i veći mrtvaci su proigrali opet u Juventusu.

                  Comment


                  • Bilo je bitno da dobijemo tu utakmicu zbog euforije , ajde sad neki transfer
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Ceka se Koulibaly.

                      Comment


                      • Fabregas i Runi su za Kinu, mada i to je pitanje, prije mozda MLS ipak
                        sigpic

                        Comment


                        • Spominje se kulibali ali i maksimovic,mozda treba izprobati Miazgu u nekom liga kupu bio je odlican u Red bulu,a visok, mlad. skocan.
                          Jel zna neko kakva je situacija sa Quadradom,kakva mu je sudbina.

                          Comment


                          • Miazga verovatno ide u Hal il tako neki klub (ne zna se konkretno ništa samo da ima ponude dva kluba)

                            Kvadrado nije bio u sastavu sinoć
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Originally posted by saburo sakai View Post
                              Miazga verovatno ide u Hal il tako neki klub (ne zna se konkretno ništa samo da ima ponude dva kluba)

                              Kvadrado nije bio u sastavu sinoć
                              Miazga ce se snaci sigurno u nekom manjem klubu u Engleskoj,znam da nije bio sinoc ni na klupi (Kvadrado),nego jer se mozda pojavio neki info jel ce ostati ili se vraca.

                              Comment


                              • Ma za njega se stalno piše po Italiji al to nema smisla kačiti kad oni jedno te isto javljaju 20x

                                Na drugu stranu, Konte priča da želi da ga zadrži

                                Telegraf jedino što je pisao u vezi njega bio je jedan jedini pasos i to nešto u kontekstu da ide samo ako dovedemo Kandrevu(a evo on potpisao za Inter) al to je bilo još pre mesec dana(lupam), od tad ništa
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X