Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @61563 Ne zelim da nastavljam sa ovom temom, i izvini ako sam te uvredio sa necim posto vidim da napominjes moju nekulturu ali ako ja moram braniti Arsenalove i Bajernove igrace ,a ne znam koje manje volim, onda znas koliko si po meni u zabludi vezano za ovu temu.
    Sve najbolje.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Realno, meni taj Sou nekako večiti talenat i danas ga gledam kao takvog - "može biti vrh", ali ništa sada spektakularno, pogotovo jer su meni bekovi među najvažnijim karikama u timu, kada puca, uglavnom puca preko boka, kada se napada, uglavnom se napada preko boka, ako nemaš mobilne bekove u oba smera, da može da brani i isto tako da napadne u deficitu si....prošlo je vreme italijanskih bekova Panućija, Pesotoa, Čiro Ferare i sličnih nmg sada da ih se svih setim, oni su u svoje vreme bili vrh, danas da igraju ne bi mogli dalje od prosečnog kluba, a jedino što bi ih čupalo jeste što mogu da igraju i na štoperu.


      Sta si ti izjavio.



      Originally posted by 61563 View Post
      Prvo ,taj Sou,prvo nisam rekao da je los vec da nije Top,i da je naslabija karika MUFC,uzmi jucerasnji tim junajteda i ubaci Pogbu umesto recimo erere,mislim da je u 3,4 losija igraca tima a to je onda slabija karika.Sto se tice njegove igre ofanzivne za dve jake sezone(igrao dosta) u Sautemtonu imao je cele 2 asistencije i nula golova,a u junajtedu 0 asista,i nula golova al aj da kazemo iskreno nije ni igrao puno,defanizvno je ok al opet jedan igrac Mufc mora mnogo vise ne igra on za Barnli.
      Ti pricas o decku koji je imao dupli prelom noge pre 11 meseci. Pricas kako je "najslabija karika". I kako nije top!?

      Stvarno sta se sve moze procitati na forumu.. Rekoh da iskuliram, ali ono..

      Izvinite Plavci . Idemo veceras da izdominirate, imam vas na Fantaziju
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post


        Sta si ti izjavio.

        Pa ovaj slomljeni talenat što ga ti ovde braniš samo iz razloga jer je igrač Junajteda može dvojici boldovanih da briše kopačke. Ljudi prekucali u svoje vreme, nema šta nisu osvojili, Ferara mesar i najpotcenjeniji ikad Pesoto

        I govorio sam o italijanskim bekovima, ne svetskim, a oni su u to doba bili među boljima i Soua sam uporedio sa njima iz razloga jer me na njih potseca. Dakle, u tu konkurenciju ne ulaze Karlos, Kafu i ostale braćalice...moraš pažljivo čitati i razmišljati malo o onome što čitaš.

        Pored toga konstruktivno bi bilo dati i neki argument protiv, zašto ti je smešno, šta već, jer da ovde ima malo administracije tvoj post bi morao biti izbrisan.

        Comment


        • stvarno nema Remija

          Avramovic strikes again
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Ajde nečelzijevci razlaz sa ovom rasparavom, nemojte Avrama da nam sekirate, počinje premijera za njega i ostalle Plavce... potreban im je mir. Lako je nama, mi smo prve muke prebrodili.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Pazi Brajko priča o administraciji. I konstruktivnim postovima na PL delu foruma. To je presmesno samo po sebi.

              Panuci još i može da prodje kao dobar. Ferara i sam si rekao da nije pokrivao i mesto stopera i to je jedino što ga je čupalo tada. O Pesotu je suvišno pričati. Isto kao da si pomenuo Favalia. Jaci bek od svih navedenih Candela primer. A nije mi ni od bio klasa Brazilaca. I francuz je. A to sto nema sta nisu osvojili još jednom nije merilo jer imaju svi preko 45 godina a on decko 21. Pri tom godinu dana nije igrao. Loše si primere naveo. Jer Šou nije mesar prva stvar. Sto se tice brzine brzi je od sve trojice navedenih. I uopšte nema veze da l ij je igrač Uniteda ili ne. Isti stav bih imao da se radi Belerinu primer. Jer daj Boze zdravlja obojici prekucavaće likovi sve redom. Da si ih poredio sa Rohom i da si rekao klasa apsolutno bih se složio sa tobom. Ovako ti je loše poređenje. Zamisli da ja poredim Matrija SA Sirerom? Ne ide.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Pa evo i Sedrik je osvojio EP sa Portugalom, jel to znaci da je bolji bek od Lihstanjera/Karvahala/Bellerina?

                Sou je top talenat, sada vec i skoro formiran igrac. Prosle sezone pre povrede najbolji igrac, sam je drzao celu stranu, nestvaran je bio. Ali ajde...

                Plavci dobijate lagano 2-0.

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Pazi Brajko priča o administraciji. I konstruktivnim postovima na PL delu foruma. To je presmesno samo po sebi.

                  Panuci još i može da prodje kao dobar. Ferara i sam si rekao da nije pokrivao i mesto stopera i to je jedino što ga je čupalo tada. O Pesotu je suvišno pričati. Isto kao da si pomenuo Favalia. Jaci bek od svih navedenih Candela primer. A nije mi ni od bio klasa Brazilaca. I francuz je. A to sto nema sta nisu osvojili još jednom nije merilo jer imaju svi preko 45 godina a on decko 21. Pri tom godinu dana nije igrao. Loše si primere naveo. Jer Šou nije mesar prva stvar. Sto se tice brzine brzi je od sve trojice navedenih. I uopšte nema veze da l ij je igrač Uniteda ili ne. Isti stav bih imao da se radi Belerinu primer. Jer daj Boze zdravlja obojici prekucavaće likovi sve redom. Da si ih poredio sa Rohom i da si rekao klasa apsolutno bih se složio sa tobom. Ovako ti je loše poređenje. Zamisli da ja poredim Matrija SA Sirerom? Ne ide.
                  Ne pratiš fabulu, Pesoto, Ferara, Toričeli i ekipa, da ne pominjem Maldinija on je klasa iznad, su bili očevi svog vremena, danas bi možda prošli na poziciji štopera (izuzev Maldinija), na beku nema mesta.

                  Pre se znalo, 4 poslednja su morala da budu stamena, jaka, igrači koji su držali odbranu, retko kad ka napred, u tih 4-4-2 i u svoje vreme su to odlično radili u najjačoj ligi ikada koju sam ja gledao. Pa pazi ti odbranu Juventusa Ferara-Julijano-Montero-Pesoto, mesari ubice.

                  Danas to ne prolazi, fudbal se dosta promenio, poveži sa prethodnim postovima i videćeš šta sam hteo da kažem.

                  Mogu i da nacrtam, lepo baratam peintom.

                  Comment


                  • Ti bas ne kapiraš. Ali dobro.

                    PS: Nacrtaj u paintu, nisam los u photoshopu, Catii i Autocadu.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Dobro, ok, ajde da bude da sam ja onaj koji lupa.

                      Ali smejti se igračima ( Pesotou i Ferari ) i reći da nisu top, a bili su deo odbrane koja je tri godine uzastopno u najmanju ruku igrala finale LŠ je apsurdno. Još smešnije je porediti nekog balavca sa njima koji je u svojoj karijeri uspeo jedino da se povredi.

                      I ajmo sad tvojom načinom izražavanja - "stvarno smešno šta čovek sve pročita na forumu".

                      Sou je danas samo igrač u pokušaju, da li će biti ima šanse, da li neće isto tako ima šanse....i da među slabijim karikama je ovog Junajteda.

                      Ako će ti biti jasnije i lakše.

                      P.S. Što se tiče dela oko administracije, slobodno pogledaj topik gde sam mod, živi sa par aktivnih forumaša i sve teče kao med i mleko.

                      Ja ti moj brate ili radim nešto kako treba ili ne radim uopšte, tako i kad trolujem u PL temi.

                      Comment


                      • Peti put.

                        Lose poredis. Ali ti to ocigledno ne zelis ili jednostavno ne mozes da skapiras. Ili naravno trolujes kao i svaki put u PL temi. U to necu da ulazim.

                        Tako da dzaba ti prica. I mozemo svi da se smejemo i Sou ili Ferari ali je stvarno smesno. Ako nisi ukapirao zasto je smesno, jbg tvoj problem bracala.

                        PS: Sam si lepo napisao da trolujes u PL temi(sto i nisi morao da priznas, jer hvala Bogu svi to znaju), tako da o konstruktivnim postovima, ti apsolutno nemas pravo nikome nista da kazes kada je PL tema u pitanju. Jer nijedan tvoj post nije konstruktivan tj ne doprinosi PL temi. Ovo sto si pisao o bekovima i pravio neko poredjenje sa Sou ili bilo kojim igracem moze u najbolju u ruku Opstu fudbalsku diskusiju da ide.

                        I da mojim nacinom izaravanja:"Jeste stvarno smesno sta covek procita na forumu". Pogotovo od moderatora. Ako ti vec nije stalo do PL teme, zasto nas stalno mracis sa Seriom A?! Pravis poredjenja i omalovazavas celu PL?! I jos se pravis pametan kao da mi nacrtas?! Preveliki si znalac?! Spustio si me sa tom forum da mi nacrtas?! Ajde genije, nacrtaj?! Posalji u inbox, okaci u bilo kojoj temi.
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Ne znam što mi je lošije pada, da čitam ovo u Čelzijevoj temi ili forum koji ne može da se učita. Čelzi dobio, a ljudi mi lagano ubili volju za bilo kakvim pisanjem.
                          sigpic

                          Comment


                          • Hvala celavom sudiji sto nije dao druzi zuti Kosti.

                            Dobar, dobar Celsi. 11 Aspilikueta grizlo drugo poluvreme.
                            Morali smo ranije ovo da resimo ali moze i ovako, sladje je.
                            Kakav je doktor Konte, prelazi na 4-2-4 i odmah dajemo gol. Micu Bacu bree!!
                            Fabregas mora da se namuci dosta, jer Oskar jezivo dobro igra.

                            Bice ovo dobra sezona samo da oteramo Pedra jer je previse ruzan.

                            Comment




                            • kolko muda na terenu, svaka nam dala

                              ostavili srce na teren
                              Last edited by saburo sakai; 15-08-16, 22:46.
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Matić odigrao odličnu utakmicu. Nisam ga odavno video u ovom izdanju. Konačno je podsećao na onog starog. Inače, ova sredina Matić-Kante prosto jede protivnika.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X