Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Reise View Post
    Imamo mi desnog beka, lijevi je problem.

    Samo neka ovog štopera završe, pa vidjeti kako stoje stvari do zimskog.
    Ako Konte, za razliku od Moa, vidi Aspija kao desnog beka onda vam treba levi.
    Nisam pratio Čelsi na ovim pripremnim, ne znam šta je igrao Aspi.

    Comment


    • Lijevog je igrao. Forsiraju ga i u Španiji na lijevog, što mi je baš čudno. Mada je svima jasno da je desni i da treba na prirodnoj poziciji da ga stave. Nekako mi loše izgleda kad bekovi moraju da zalamaju kod centaršuta.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        A gde bi to Kurtoa mogao da ode po tebi?

        Nijedan drugi klub mi se ne crta sem Sitija.
        Thibaut Courtois: I want to stay at Chelsea and prove I'm among best goalkeepers in the world

        Kao da vas cuo.




        Eno ga Remi u Lionu, pozajmica sa opcijom kupovine valjda.

        Sveee prodajte/pozajmite moze brat Mikel i spica da djuska
        Last edited by Avramovic; 15-08-16, 11:46.

        Comment


        • Saburo, Avrame dragi ste mi momci al nadam se da ce veceras biti bolja ekipa ljubitelja baloncica
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Originally posted by Jax Teller View Post
            Saburo, Avrame dragi ste mi momci al nadam se da ce veceras biti bolja ekipa ljubitelja baloncica
            Spoiler




            Negde sam procitao da Paje nece igrati, sto mi cudno bas, ima li tu istine?

            Comment


            • Odigro je od priprema samo poluvrijeme protiv Juventusa moguce je da ce poceti s klupe. Realna opcija.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Licno mislim da je problem ne samo u Celziju,nego u svim Top klubovima levi bek,Liver najgore mesto u timu,junajted Shaw,jedan od slabijih karika tima,siti gura Klisija koji je daleko od top klase,u arsenalu mi je cela odbrana dikutabilna,ne znam al mislim da je opasan deficit ta pozicija u evropi, sem Reala i donekle Barsa,ja sad da sam menager ne znam kog bih dostupnog levog beka doveo,mozda Fabinjo iz Monaka ili da se skautiraju neki klinci po Brazilu,ili da se istrpi neki klinac ako ima iz omladinskog pogona

                Comment


                • Aleks Sandro brat moj rođeni

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Aleks Sandro brat moj rođeni
                    Ok u pravu si eto i juve je da kazem pokriven na toj strani,imaju i matorog Evru,ostali klubovi bas mi deluje mrsava pozicija,a i jos nesto tesko da ce u skorije vreme biti dostupan,ikome sem Juveu...

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      junajted Shaw,jedan od slabijih karika tima
                      Ovo si lupio samo tako. Ako je on slabija karika tima, onda stvarno ne znam ko je jača što se tiče odbrane. Ne znam samo na osnovu čega si zaključio? Jučerašnje utakmice, ili...?

                      Shaw je jedan od retkih koji je skoro podjednako dobar pozadi i napred. Uzeo bi ga na prvu, u bilo koje doba dana i noći...

                      p.s. Očekujem da ovo bude Hazardova sezona. Vreme je da se vrati u vrh...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ovo za Soa me bas slatko nasmeja, slaba karika, hahaha.

                        Kad smo vec kod toga zaboravio si mozda i najboljeg levog beka na svetu koji ujedno igra i jos 5-6 pozicija bez problema, inace zove se Alaba, imas tu i levog beka Atletika koja vazi za najbolju odbranu u Evropi. Takodje Arsenalov levi bek je daleko od loseg igraca, sta vise jako dobar, dok je desni bek u tom Arsenalu nesto kao Sou, potencijalno najbolji bek sveta.

                        I dalje ne verujem sta si gluposti uspeo da uguras u jedan post.
                        Pratis li ti fudbal ili si cisto u prolazu juce bacio pogled na utakmice u PL?
                        sigpic

                        Comment


                        • E cuj Shaw los igrac

                          Isto ko i Hektor samo bolji za nijansu.

                          Samo da jos dodam da je Monreal prosle sezone bio najbolji bek lige.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by saburo sakai
                            Ponovo neka ekskluziva
                            Spoiler



                            Videcemo.

                            Comment


                            • Ne bih da hejtujem i da kontriram, ali ja bih se složio sam 61563. Dobri su bekovi Shaw i ostali nabrojani, ali nisu igrači koji mogu da naprave razliku, klasa !

                              Lepo je momak napisao, Barsa i Real imaju levog beka koji ima sposobnost da reši meč, da sam nešto iskreira, ostali malo teže. Ostali su ugralvno u funkciji sistema i tima, disciplina, pomeraju se u oba smera, centaršut neki, dišu što se kaže....

                              Comment


                              • Jordie Alba prosle sezone se nije mogao sastaviti kako treba. Kamaru golova su primili sa te strane.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X