Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dobro, šalu na stranu....

    što se tiče Oskara, sad se razmišljam, da zajebu sa te pozajmice uz otkup, ako ga kupe kupe ako ne on i takav kakav je nama znači, nek odigra i 10 utakmica, ostalo bar znaš da će trčati ako ništa drugo

    za ovo ostalo što se tiče taktike, nije da nemam šta da kažem, nego ne volim da pričam unapred, a vala znajući kakva je situacija trenutno, za transfera jedno vreme nisam ništa ni postao kako ne bih izbaksuzirao

    meni je i dalje neverovatno da smo mi doveli Kantea
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Samo ne bih voleo taj 352 sve ostalo moze.

      Inace, imam neki osecaj da ce Kvadrado pokidati sezonu.

      Comment


      • Nigde se ne pominje 3-5-2, ok, jeste da ga pitaju "svi" za to ali on sam je izjavio da, parafriziram, kako će krojiti odelo prema našim igračima

        uzmi bukmarkuj ovog lika

        https://twitter.com/sjstandardsport

        on stalno izbacuje fine stvari oko kluba,intrervju i ostale gluposti, ja nije da neću da ga postam, nego izbegavam da trpam neke stvari u temi i pravim euforiju, ipak je on skoro došo u klub , ako me razumeš

        evo baš danas je izbacio super stvari oko taktike, načina rada , imate sve na njegovim linkovima, preporuke za čitanje

        samo jedna primedba sa moje strane, on za transfere i tu i tamo, znači nije ni krš ali nije ni vrh(što sam i pomenuo pre par dana)
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Divnoca, ce prostudiramo kad ustanem.

          Kontam te, najbolje cemo videti kad krenu takmicarske utakmice sta i kako.
          Valjda protiv Milana sad odigra bar vise od pola prvog tima, da vidimo kako to izgleda.

          Comment


          • Ma nije mi samo zbog toga, da sačekam i vidim to na terenu, nego ono, Murinja sam stvarno "voleo" i glupo mi je sad da pišem kako ćemo kidati i šta ja znam, u tom kontekstu sam mislio, nije da imam nešto protiv Kontea, baš naprotiv ali on je za mene legenda Juventusa i u ovom trenutku sam više za to da sačekam malo i spustim loptu
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Rahman said: "I spoke with new Chelsea head coach Antonio Conte and he told me that I would probably not to play very often in his system.

              "I want to be on the pitch, so I told the management in London that I wanted to transfer.

              "I found a very good club in the form of FC Schalke 04.

              "I am sure that I have made the right decision."
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Avramovic View Post
                    Kako Mozes, Traore, Aina ginu za svaku loptu i onda vidis Matica koji cisto eto tako trckara od tacke A do tacke B, Mikel da mu pozavidi.
                    Das ovom malom Aini jos par utakmica i lagano da bude ispred Ivanovica.
                    Bas, bas slabo poluvreme... pitam se da l' je realno da su toliko umorni od treninga ili ih prosto boli q da igraju?

                    E, ovo drugo poluvreme vec lici na fudbal. Drz' se Konte ove formacije, zajebi nas 424 i ostalih zajebancija..


                    Videćemo na šta će to da liči, ne verujem da će ići glatko sa tom famoznom formacijom...

                    E sad, on je nakon utakmice izjavio kako smo se mučili na početku...pa je posle "naglasio" uvodjenje još jednog veznog igrača i onda je bilo bolje, sad dal to znači definitivno da će koristiti 2 igrača + Fabregas/Oskar pojma nemam

                    Ali ono što je sigurno to je da sad kad stignu u London on ima sastanak sa upravom i nakon toga sledi čistka
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • I jos je rekao da ce te dve formacije najvise koristiti, iako sa 4-2-4 trenutno izgledamo kao neki amaterski klub. Mora tu jos puno, puno da se radi.

                      Matic i Fabregas ne mogu da igraju zajedno u toj formaciji. Mi nismo mogli da napravimo vise od 3 dodavanja. Isto kao protiv Reala, sve se svodi na dugo lopte, dok u odbrani to i ne bi izgledalo tako lose kad bi imali brze igrace na sredini. Dosta lufta ima tu. Cak mi se i svija ta fora sa krilima da se prebace na RB. To je i Murinjo radio dok su ga slusali i to je vrlo efikasno iako se igraci dosta trose tad. Bas tesko ce ovi nasi da se uklope u taj 424, pogotovo Matic i Fabregas.

                      E sad ova formacija u drugom poluvremenu nam najvise odgovara, jer mi jednostavno moramo da imamo jaku sredinu terena. Videli smo sinoc da Milan bukvalno nije mogao da predje pola kad je usao Kante. I ta formacija najvise odgovara i Maticu i Sesku. Prvi nema tu brzinu u odbrani i tu uskace Kante, dok drugi ima prostora da radi ono sto najbolje zna, a to je da asistira. Isto tako i Oskar, on operisan od asistencija ali imace ce prostora da se ubacuje iz polukontru i tu je on najjaci. To je uradio i sinoc.

                      Da, cistka, nadam se da ce to odraditi ekspresno i da posle toga i dovede kojeg igrace.

                      I da, zaboravio sam jutros da napisem.. Kosta me je mnogo razocarao svojim pristupom. Koje bolenje q
                      Last edited by Avramovic; 04-08-16, 18:38.

                      Comment


                      • Nisam stigao da pogledam neki pripremni Chelsea. Sta je fora sa 4-2-4, tj. koja je razlika i zasto to nije 4-4-2?

                        Comment


                        • nama Kante kad je ušo igrao je baš ispred odbrane, u par situacija vidim da stoji izmedju dva štopera, u Lesteru je bio više napred, sad dal ga je Konte tu postavio ili je to bilo slučajno, stvarno ne znam

                          Ali greota je da takav igrač bude "ograničen" samo na "makelele role"

                          Ja sam kako god okreneš da se kupi štoper, ne znam kolko da košta, neka preplate(mada mi u svakom slučaju moramo da preplatimo i ovako ne igramo LŠ ) , ne interesuje me samo nek ga dovedu

                          Da se razumemo, ne žalim se na ova pojačanja, baš naprotiv ali nama je u ovom trenutku ta pozicija baš goruće pitanje, čak se usudjujem da napišem i da nam top4 zavisi od toga


                          Zamisli da nam Musa ili Vardi istrče na Fabregasa,Kejhila i Terija

                          Šta može još da napravi, npr Baneta da stavi na štopera i ovog Kvadrada na RB
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Originally posted by Abel View Post
                            Nisam stigao da pogledam neki pripremni Chelsea. Sta je fora sa 4-2-4, tj. koja je razlika i zasto to nije 4-4-2?
                            Kako bih voleo da me ne mrzi da radim ss-ove sad i lepo da ti pokazem kako to izgleda.

                            Pa razlika je u tome sto su ti krilni igraci postavljeni dosta vise, gotovo u liniji sa napadacima, tako da iz 4-4-2 dobijas 4-2-4. Ova formacija je skroz ok kad igras protiv slabijih timova, jer je dosta ofanzivna ali isto tako ostavlja puno, puno prostora za kontre. Problem kod ove formacije, tj. problem Celsija, je kada imamo posed lopte pogotovo na nasoj strani terena npr. Sesk ima loptu 5-10m pored njega je Matic, a 30m napred su ostala cetvorica i ti ne mozes ni da organizujes napad (pogotova kada protivnik vrsi presing kao sinoc Milan, pre neko vece Real) vec iskljucivo dugim loptama pokusavas da prebacis poslednju liniju protivnika. Videla se ideja juce da se Traore spusta sa CF na AMF da probiju kroz pas igru tu na sredini ali slabo je prolazilo. E sad, ono sto se meni svidelo je kako se postavljaju igraci u fazi odbrane. U fazi odbrane mi iz 4-2-4 prelazimo u neku formaciju sa bukvalno 6 igraca u poslednjoj lini, gde ti RB idu na mesto CB, a RM na RB. Slicno to je radio i Murinjo u 4-2-3-1 ali nikada ovako duboko. ALI, tu imamo problem sa ovom dvojicom na sredini, jer su jebeno prespori da pokriju taj prostor ispred stopera. Jos nisu sigurni ko sta treba da radi cini mi se. To ti je u sustini to, tako mi nekako izgledamo sa ovom formacijom koja po meni nikako ali nikako nece proci u PL protiv jacih timova.

                            Kante kad je usao bukvalno je pokrivao sve rupe na sredini, da ne kazem trcao za ovu drugu dvojicu.
                            Sve sve preokrenulo na bolje njegovim ulaskom.
                            Last edited by Avramovic; 04-08-16, 20:31.

                            Comment


                            • Mislim da bi Pochov Totenhem mogo lako to da iznese što Konte želi
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Slazem se.

                                Comment

                                Working...
                                X