Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Arsène Wenger lično View Post
    Govorim o trofejima u Engleskoj, tacno. Mene kao navijaca Arsenala evropa i ne zanima, jer je sama liga sampiona presmijesno takmicenje u odnosu na PL, po svim parametrima. Pocev od finansija, preko kvaliteta klubova, pa sve do stanja na terenu i kvaliteta prosjecne utakmice ...
    Naravno da je lakse reci kako je presmesno i ignorisati kada je jedina titula u evropi u istoriji kup pobednika kupova 94... U pravu si, to i jeste presmesno

    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Originally posted by Avramovic View Post
      Dobro tebi je presmesna, a san skoro svakog igraca je da igra finale UCL i da podigne Usonju.
      Što u rebro ?

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        Decko nemoj da se pravis da si glup. Napisao si da mrzis Jedinstvo. Ako tako nesto izjavis po pravilu ti sledi BAN!

        Prijatno dovidjenja. Boli me kurac koga ces da mrzis, ali to je pravilo. Sta ti tu nije jasno!? Lik sa tvoje teme je napisao prvi za trofeje. Zato nam se lepo skini svima ovde sa kurca.
        Vidi nesto, ozbiljna budalo. Ja sam ovdje konkretno napisao da su mi " najmrzi " , sto moze da znaci da su mi od 20 omiljenih oni najmanje omiljeni. Ali sve i da sam napisao tako kako ti rece, to nije za ban. A ti ces ga, ako ovdje nadredjeni rade svoj posao, za predhodni post svakako dobiti...
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Evo iz postovanja prema Vesu samobanovacu se na 7 dana
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            De limeni ne lupaj, sta mene treba banovat s planeta onda sto javno mrzim debele zene?
            Debele žene trebaju ljubav. Nemoj da mrzis.

            Samo rejv i debele žene.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Originally posted by Jax Teller View Post
              Debele žene trebaju ljubav. Nemoj da mrzis.

              Samo rejv i debele žene.
              Cuj ti Srdjanove price
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Miletić View Post
                Naravno da je lakse reci kako je presmesno i ignorisati kada je jedina titula u evropi u istoriji kup pobednika kupova 94... U pravu si, to i jeste presmesno

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                PRESMIJESNO U ODNOSU NA PREMIER LIGU! Mora li sve van konteksta? Mislim da dobar dio navijaca engleskih klubova, a svakako dobar dio engleza dijeli sa mnom ovo misljenje. Kada Arsenal osvoji PL onda ce i borba za taj trofej imati smisla, tj. naravno da mi ne bi bilo svejedno da ga osvoje, ali vise zbog tog naduvanog prestiza nego li zbog velicine samog takmicenja.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Ma kakvo ti je to misljenje, aman za aman. Pa nema vam Barse da vas nabije po 100x i vama je PL bolja od CL

                  Comment


                  • Originally posted by Arsène Wenger lično View Post
                    Vidi nesto, ozbiljna budalo. Ja sam ovdje konkretno napisao da su mi " najmrzi " , sto moze da znaci da su mi od 20 omiljenih oni najmanje omiljeni. Ali sve i da sam napisao tako kako ti rece, to nije za ban. A ti ces ga, ako ovdje nadredjeni rade svoj posao, za predhodni post svakako dobiti...
                    Ako ja dobijem za prethodne postove ban od godinu dana tvoj nalog treba da se izbriše.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Ljudi ovo jeste fan tema i eto saburo mozda nije ovo trebao napisati,ali to je samo misljenje nije sad bas za polemisanje do ove mjere...

                      Limare ok sve,ali ovo skini nam se s Q ne ide nikako.Hajde kad se vrijedjaju klubovi ok,ali ovo je bas licno

                      Veseli,ovo ozbiljna budala u nekom kontekstu nije provokacija,ali kad ga ti izgovoris na ovaj nacin sigurno da jeste...

                      Banovan niko nece biti,ali nemojte da se ponavlja ovakva diskusija koja nicemu prakticno ne vodi.Sve se moze istolerisati,ali na licnoj bazi se vrijedjanje nece dopustati.Citajte koga gotivite i ko vam prija,ostale preskocite i mirna Bosna
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • I dođe mirotvorac.....

                        Comment


                        • Pa u očima navijača svih klubova iz PL, svaki bi dao 2 LŠ za jednu PL. Ja koliko znam oni mnogo više vrednuju PL.

                          To ako uzmu LŠ, uzeli su, super, ali PL je PL i mnogo je teže osvojiti je od bilo kog drugog takmičenja. Ja mislim da je ovo činjenica.

                          Comment


                          • Leicter oficijalno postaje dvostruki sampion LS

                            Al dobro je sto je to u ocima PL navijaca, da naglasim PL navijaca, jbg ko god racionalno razmisllja ne provaljuje se ovoliko.

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X