Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Taj AS 50x javlja jedno te isto

      Ovi iz Telegrafa lepo napisali pre mesec dana da nije problem da ga prodaju ako stigne dobra ponuda

      A to sigurno nije 50m evra

      Prodaju Stipe Pericu za 3m funti a ovog ce prodavati za te pare Celzi je verovatno poslednji klub od koga bih kupovao igraca,osim ako nisi Ceh
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Velicanstven si saburo, velicanstven.

        sigpic

        Comment


        • Di Marzio

          #Pelle, #Conte wants him at #Chelsea, first offer this week: #Milan also interested
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Di Marzio
            U tom slučaju bi Konte mogao da dovede polovinu populacije Salenta u Čelzi.
            sigpic

            Comment


            • Nije mi Pele nešto bitan,to je transfer po strani,prodaje se Remi i ovaj bi onda upao kao 3 opcija ali uz nestašnog Kostu možda bude i prvo,drugo rešenje

              Ono na šta treba obratiti pažnju jeste to pojačanje u sredini terena i taj štoper,ovaj Naingolan je meni ok i završio bi nam posao

              Što se mene tiče,interesuje me šta će biti sa Oskarom i Mikelom
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Lol, saburo birao avatar u mraku. Ko te zajebao i na koji trik?

                Comment


                • Originally posted by saburo sakai View Post
                  Nije mi Pele nešto bitan,to je transfer po strani,prodaje se Remi i ovaj bi onda upao kao 3 opcija ali uz nestašnog Kostu možda bude i prvo,drugo rešenje

                  Ono na šta treba obratiti pažnju jeste to pojačanje u sredini terena i taj štoper,ovaj Naingolan je meni ok i završio bi nam posao

                  Što se mene tiče,interesuje me šta će biti sa Oskarom i Mikelom

                  Evo nesto o Kosti da ostaje 100%

                  Comment


                  • Originally posted by Abel View Post
                    Lol, saburo birao avatar u mraku. Ko te zajebao i na koji trik?
                    Niko me nije zajebao,kladio sam se ako Italija izgubi penale da nosim avatar Junajteda mesec dana
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Tek sad provaljujem da se Mikelov agent zove Izet

                      On mislim svake godine prelazi u taj Besiktas/Fener,mislim da mi je samo zato bila bukmarkovana stranica Turkish football

                      A sta je pricao i onaj Gijan,kako je sve zavrseno da predju u neki Alibaba klub i na kraju nista

                      Taj ima sve da nadzivi ,za 50 godina slika jedini trofej LS a pored njegova urna
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Moja zelja...

                        Numerous French papers are reporting that #Chelsea will activate N'Golo Kante's £20million release clause early next week. [Telegraph]

                        Comment


                        • Pa ta klauzula vazi samo za inostrane klube, odkud sad Chelsea u prici sa klauzolom ?

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post
                            Pa ta klauzula vazi samo za inostrane klube, odkud sad Chelsea u prici sa klauzolom ?
                            Ne znam nista o ta klauza koju si ti napisao.

                            Comment


                            • pa trebalo bi da vazi samo za inostrane klubove. Inace dosada bi ga vec neko pokupio od ovih ajkula iz PL.

                              Eno Middlesbrough uzima i ne bas proverenog lika iz Atalante za 14Meura. Zamisli ti tu otimacunu za Kantea, kojeg bi mogli da dovedu za 25M.

                              Comment


                              • Zasto bi zamisljao,pa on je doso kao anonimus,ko je mogo da pretpostavi da ce tolko izdominirati,logicno je da njegov agent u Lesteru vidi/da je video samo usputnu stanicu,ne verujem da su u tom trenutku imali u planu napad na titulu

                                Jos dolazi u Lester,nije doso u tom trenutku u neki stabilan klub,pa da kazes da mogu postavljati svoje uslove

                                Iz tog ugla,za nekog ko se prosle sezone jedva izborio za opstanak prodaja igraca za te pare bi bila vrhunski posao,imamo u vidu stanje stvari u trenutku potpisivanja ugovora a ne sadasnjost

                                Kao sledece sezone Sanderlend da proda lupam Kirkofa

                                Druga stvar,zasto bi ogranicavao klauzulu na inostrane klubove,kad "retardi" po Engleskoj imaju pare,verovatno je ovaj mislio da ce ga na taj nacin najlakse uvaljati
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X