Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Francois Piraux ‏@F8Piraux 46s
    REPORT : Chelsea eyeing up PSV winger Steven #Bergwijn, via Di Marzio. His new agent Jose Mendes is close to Chelsea. Blues interested. #cfc
    Ovo svaki dan samo neki novi za koji smo zainteresirani...

    Comment


    • #Chelsea are keen to bring Leicester City midfielder N'Golo Kante to Stamford Bridge in a £20million deal. [beIN Sports]
      N’Golo Kante is keen to stay in the Premier League and #Chelsea have already met with his representatives to discuss a deal. [beIN Sports]
      Ajde jbt zavrsite bar ovaj...

      Comment


      • To nešto nije u redu, ja ne mogu da nadjem u izvornom obliku tu vest ,vidim da Goal.com to samo prenosi,dok na dotičnom sajtu izvora nema te vesti ili bar ja ne mogu da je nadjem
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Evo se ovdje pominje Celsi, ali nista konkretno, a PSZ je ozbiljan da ga dovede

          http://www.getfootballnewsfrance.com...onal-contract/
          sigpic

          Comment


          • Znam da je Telegraf pomenuo Kantea kao alternativu za Naingolana ali sad ovo pozivanje na onog Palmerija je dno dna


            Meni to nije tolko bitno,ne kažem da su transferi višak ali interesuje me pre svega pristup utakmicama,taktika a to ne mogu da vidim sve dok ne počne prvenstvo.

            Ono kontam da će ona struja koja je podržavala Murinja biti razočarana na kraju prelaznog roka,šta da im radim,uvek mogu da navijaju za naj,naj klub
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Originally posted by saburo sakai View Post
              Znam da je Telegraf pomenuo Kantea kao alternativu za Naingolana ali sad ovo pozivanje na onog Palmerija je dno dna


              Meni to nije tolko bitno,ne kažem da su transferi višak ali interesuje me pre svega pristup utakmicama,taktika a to ne mogu da vidim sve dok ne počne prvenstvo.

              Ono kontam da će ona struja koja je podržavala Murinja biti razočarana na kraju prelaznog roka,šta da im radim,uvek mogu da navijaju za naj,naj klub

              Listao pre malo sve ali nista ni ja nisam nasao a ovo je prvi objavio palmeri kao sto ti kazes a on radi za
              beIN Sports tako da sve je tu jasno, inace sinoc u Mec je bio De Visser neki kazu zbog Kante ali ko ce ga znati.

              Comment


              • Taj De Viser je mator ko biblija,skoro mu je na nekom mecu u Brazilu pozlilo na tribinama hahahaha

                Ali svidjaju mi se njegovi stavovi i ono sto je do sad uradio za klub,Pali tamo slavsku svecu da covek zivi sto duze haah

                Pa on je i Matica pronaso ali uvek klub pravi istu gresku i ne pruzi priliku "njegovim" igracima
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Saburo tebra gdje prelazi Eva Carneiro?
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Videcemo kad se zavrsi postupak protiv kluba i Murinja
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Braimi blizu

                        http://sportwitness.co.uk/chelsea-cl...ing-liverpool/
                        sigpic

                        Comment


                        • June 7, 2016: Legal expenditure > Transfer expenditure
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Fabrizio Romano ‏@FabrizioRomano 42m
                            Chelsea always interested and in talks for Morata, as reported here 1 month ago. But not easy: Real ask €60M! And many clubs are on him #CFC
                            Platice Chelsea ovo ako su bas zagrizli za Morata.

                            REPORT : #Nainggolan today in press-conference : "Conte wants to bring me to #CFC." He admitted he's had an interesting meeting with him.
                            Radja #Nainggolan: "Courtois & Eden Hazard have already asked me to join them, but I want to focus on the Euros." #cfc #chelsea
                            Meni se cini da se ovaj sam nudi

                            Roman Abramovich wanted the club to agree to the [pre-season friendly] request as a favour to #CSKA president Yevgeny Giner
                            Jos jedna prijatelska sa CSKA u Rusija.


                            Zanima me po koga cemo sad ici jer se Rudiger povredio i sledi mu duza pauza?

                            Comment


                            • Last edited by saburo sakai; 08-06-16, 22:36.
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Ma izjavio on i da ne igra na kontre citao ja sinoc to jbt bas me zanima sta ce da bude evo sad pise Dankan
                                da je Konte zatrazio da odstrane Lolichop li kako se zove ovaj trener za golmane.

                                Ma on ce 100% igrati sa tri stopere, i zato mora da dovede nekog iskusnog sta da kazem za ovog Miazge
                                nisam ga ni pratio nit sam gledao nesto na youtube od njega enigma mi je decko.

                                Chelsea continues to press for Nainggolan. #ASRoma wants €45m, while the latest offer from #CFC is €32m [+ €3m bonus] (via @DiMarzio)

                                Od ove zabare definitvno ne treba da se kupuje.

                                Comment

                                Working...
                                X