Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dajte tog ploditelja da se sprda sa krem de la krem stoperima prema
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Ja mislim da prvi koji ce da ode i 100% sam siguran, Matic za Azar-a vise nisam toliko siguran da ce da ode,
      Kurtoa , sta znam.... neznam koliko se ima para za trosit pogotovo sta narednu sezonu necemo da
      igramo u LP pa i ne ocekujem neko zvucno ime, jedino da da sansu ovim mladima.

      Comment


      • Originally posted by saburo sakai View Post
        Dajte tog ploditelja da se sprda sa krem de la krem stoperima prema
        Jedini problem koji vidim za dovodjenje Ibre u Mancesteru ili Celsiju je LS. Zasto bi covjek jednu od mozda poslednje dvije sezone top nivoa trosio na ekipu koja nije u LS, a to je jedino sto juri u klupskom fudbalu.
        sigpic

        Comment


        • Ma nema nista od Ibre, bar ne kod nas

          Comment


          • Ja bi volio da dode k nama, donio bi malo muda u svlacionicu, ali Arsene i placa su prepreke. Ibra mi je jedan od najdrazih igraca, koje vristanje bi bilo da potpise

            Comment


            • Ne znam sta da ti kazem,on se sa nama uopste ne povezuje...

              On bi meni bio 100% transfer Oca a cak i ako to sklonim na stranu,skroz logicno resenje iz ugla Junajteda.

              Vidim da neki Junajtedovci zele Kejna,mislim ok sve to ali to bi verovatno znacilo da Marsijal ide na krilo il pak da prelazite na 4-4-2,druga stvar sto mi je skoro pa nemoguce da uopste dodje do tog transfera.

              Kad bi doveli Ibrahimovica,automatski bi to sve otislo na sledeci nivo,pokrio bi poziciju CF a ne bi zatvorio Marsijala posto bi se verovatno zadrzao sezonu,dve,da ne pricam o tome kolko bi skinuo pritisak sa njega.

              Zatim,sa njim u napadu,Otac bi prebacio Marsijala na krilo,resio pitanje napadaca i sacuvao novac za top pojacanje za drugo krilo.

              Jedino sto steka to je ta LS,jebem li ga,budemo videli,prvo da se rascisti situacija oko Murinja.nije da vi niste mogli da privucete imena i bez LS,plus sto bi tad Otac bio kod vas.

              Siti ga nece kolko sam pohvatao,u Lester nece sigurno hahahaah mada bila bi to lepa bajka

              Arsenal kolko vidim povezuje se sa Moratom,nece oni po Ibru,to mi se nikako ne uklapa
              Last edited by saburo sakai; 09-04-16, 12:53.
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Begovic na golu,da vidimo kolko je ozbiljna ta prica da se Kurtoa prodaje

                Vala posle onoliko kmecanja i kukanja i zasluzio je da ga skucaju na klupu.

                Bas zbog takvog stava mislim da njiha repka nikad nista nece ni napraviti.
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Zamisli Ibru u Lesteru idi Saburo brate hahaha.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Ne voli Zlatan Gvardiolu, a u Mancester moze ako dodje Murinjo, Ibra i Van Gal su odavno na ratnoj nozi. Arsenal mozda i Celsi definitivno mogu da mu daju platu, ostali ne.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Ne voli Zlatan Gvardiolu, a u Mancester moze ako dodje Murinjo, Ibra i Van Gal su odavno na ratnoj nozi. Arsenal mozda i Celsi definitivno mogu da mu daju platu, ostali ne.
                      Nema sanse da ce mu Kroenke i Arsene dat pare koje hoce. Mozda na kraju ni ne dode u Prem, sve je moguce. Kao sto rekoh ranije, ja ga nekako vidim u Chelseau s obzirom da ce vjerojatno ostat cak bez tri napadaca ovo ljeto.

                      Comment


                      • Evo bas LVG komentarise ibru i njegove godine,ne mogu kopirati tekst,na mobu sam
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Previse star za Mancester kaze, oni su bas na ratnoj nozi, ali dolazak Murinja bi sve promijenio, Zoze i Ibra su u sjajnim odnosima i izuzetno se postuju. Nego da ne idemo u off, Ibra svima treba, ali je veci problem sto oni vjerovatno ne trebaju Ibri.
                          sigpic

                          Comment


                          • Mora da se saceka jos neko kolo,vidimo sta,kako oko tih pozicija za LS

                            Ja se secam samo da su njega ponudili dal Arsenalu(pisem napamet) al ne mogu sad da se setim celog teksta.

                            Odo da gledam Sautempton

                            Ps:Vladan nemoj veceras da udavis LVG zbog Ibre
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Ne bi mene iznenadio da Ibra ode bilo gde samo ne kod Pepea. Samo da mu tera inat.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by l1m4r View Post
                                Zamisli Ibru u Lesteru idi Saburo brate hahaha.
                                Salio sam se malo al pazi,oni,u stvari ne samo oni nego maltene svaki "manji" klub iz prema sad moze da priusti igraca od 20m

                                Pa oni su u januarskom roku vodili bitku sa CSKA oko jednog njihovog igraca koga ste i Vi pratili pa se na kraju ipak odustalo zbog nekih par miliona ,mislim da su I'm trazili vise od 20m funti sto Lester nije bio spreman da izdvoji

                                Bitno je samo da ti klubovi otvore oci i prekinu vise sa praksom dovodjenja mrtvih engleza,ne bukvalno naravno ali mnogo je tamo balvana a placaju ih premasno.
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X