Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Topdzija View Post
    Mozete ponuditi njega u transfer za Grizmana, ne verujem da ce Conte da trpi njegove gluposti, a Grizman nema kojoj ekipi ne bi legao. Arsenal bi sa Grizmanom i Alexisom na krilu i Ozilom na AMC isao po cuvenu tripletu definitivno.
    Bi do marta, onda bi se Grizman povrijedio pred mec protiv Reala u LP i sve bi u kurac otislo.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Konte ce gotovo sigurno ici na igrace iz Serije A, ocekujem da dovede Bonucija i Pjanica/Naingolana
      sigpic

      Comment


      • Kazu da za Kostu ocekuju ponudu iz Kine koja navodno ide i do 70m funti. Negde sam to video skoro, ali ne znam sad tacno ko je objavio i koliko je to izvodljivo. Ne verujem ja da ide on ovog leta.

        Comment


        • Izvinite na spamu, ali evo tima za tripletu, tacnije napada.

          Alexis-Ozil-Griezman
          Ibrahimovic

          Naingolana ili Pjanica ko god da dovede strasan posao.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Pouzdano je to,ali ne verujem da bi on prihvatio da šipči u Kini

            a i ovo je "smešno",razlog zašto mu se ide iz Čelzija je tretmam u medijima te ovo kažnjavanje od strane FA,no nije to ništa definitivno,rekoše da treba Konte da porazgovara sa njim,Azarom i da će tek onda odlučiti

            Sad se prvi put piše i o tome da bi Konte zadržao Terija
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Kad sklonimo na stranu to sa medijima ne vidim drugi razlog da ide. Sa druge strane plasim se da ne izgubimo Azara. I on je kukao ali na sudije, kao nisu mu dovoljno naklonjene, nad njim najvise faulova i to. Koliko se vidi razlika sad, lik ne ulazi uopste u duel jebe mu se da proba da predribla nekog, bas je mekusac. Smorio me.

              Ostaje Teri, nije lud Konte da tek tako pusti lidera, legendu, kapitena. Treba nam i dalje.
              Last edited by Avramovic; 05-04-16, 13:32.

              Comment


              • Ne sećam se da je baš Az kukao,pomenuo Murinjo to,branio ga par puta opravdano,ja mislim da ga nikad nisam video da se valja po zemlji nakon faulova..

                No to se već znalo da ima problema u glavi,sa motivacijom,ćutalo se o tome pa se onda napokon priznalo to da prvi odlazi sa treninga,ok u onoj emisiji na Chelsea tv-u je posle i sam izjavio da ne voli trening

                totalno drugačiji sklop no Ronaldo i dalo se očekivati da može da dodje do ovakvog pada,uspeo je Murinjo da ga digne bar na neko vreme al čim su rezultati izostalo pao je ko trula grana,jbg,zato sam i pisao za njega da bi njemu najviše odgovaralo da igra u Realu,Barsi,Bajernu,negde gde nema toliko turbolencija i oscilacija
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • http://mondo.rs/a890796/Sport/Fudbal...z-Londona.html

                  Sad video ovo, zanimljiv tekstic skroz

                  Comment


                  • Šta vi ste neki šmekeri?

                    Opasan tekst i Ranijeri
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Samo andergraund jbg

                      Comment




                      • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Originally posted by Avramovic View Post
                          http://mondo.rs/a890796/Sport/Fudbal...z-Londona.html

                          Sad video ovo, zanimljiv tekstic skroz
                          Kada bi se na fudbalu otvorila tema...Kako je sve počelo... kao na tenisu, ono kako ste zavoleli ovaj sport i sl. imala bih svašta da pišem...
                          Eh vreme bombardovanja, ja pre toga dobila bolji komp i od starijeg rođaka uzmem igice i među njima FIFA Menadžer ili kako se vać zvala 1997/98.
                          Sa drugarima super zabava i kada smo se delili ko će koji tim da vodi, pređu me mangupi i uzmu mi moju Manču pa ja njima iz inata Čelzi da dokažem da mogu i sa njim da pobedim...
                          Da li sumnjate u moju dominaciju? Takvog menadžera Čelzi nije imao. Vijali, Zola, Hjuz i Lebef glavne okosnice, a najvažniji rezervni Babajaro i naravno

                          Spoiler

                          Nisu mogli da mi oproste dugo zbog toga što ih pobedila devojčica i to ubedljivo, a pominjali još duže tu svoju sramotu.
                          Čelzi od tada No.2 u mom
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Zašto za Čelzi,jbg nije da sam imao nekog izbora,ceo moj razred navija za Zvezdu,samo tri cure i ja crna ovca za Partizan.

                            Molio sam se svim Bogovima samo da Partizan ne izgubi,ja mislim jedini put kad sam tražio od mojih otvoreno da idem,pardon da ne idem u školu to je bilo nakon nekog poraza Partizana,više mi došlo preko glave da se večito "bijem" sa njih 15

                            Posle naravno išlo po nekom defoltu,svi koji su navijali za Zvezdu krenuli da prate Junajted,Arsenal,Liverpul,sećam se da je tad baš Arsenal bio popularan,al baš baš,kao Barsa danas.

                            isto ...ovi za Šumahera,ja za Hakinena posle i za Čelzi,imali dobar tim na ISS-u

                            Meni i dalje nije jasno kako je Avramović stigo do Čelzija,baš je retkost da delija kod nas navija za Čelzi

                            isto kao drugu Princoni koji je beše grobar da navija za Arsenal il se možda varam,ja osobno sve ljude privatno koje znam da navijaju za Čelzi a nema ih mnogo su grobari
                            Last edited by saburo sakai; 05-04-16, 20:47.
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Danas na sky povezuje sa Pjanićem

                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Partizan/Zvezda je ono sto ide iz porodice. Cale bio Zvezdas pa sam i ja, danasutra i moje dete. To mora da bude kucno vaspitanje. Tako ja gledam na to.

                                Zasto Celsi? Pa imao sam dva starija drugara koji su bas voleli Celsi i tako sam poceo pratiti sa njima tekme, kasnije dobio original dres Lamparda (koji su mi ukrali na fizickom) i kapu (koju sam kasnije pijan izgubio).. Necu mi to nikad oprostiti.

                                Sad kad se malo prisetim, u pocetku sam kao navijao za Liverpul, u stvari, nisam siguran da li sam navijao ili samo terao inat. Doduse, mnogo me palio Luis Garsija secam se. Bas mi bio gotivan fudbaler. Ali Dzo Kol je ipak postao gotivniji. Brat moj najjaci!! <3

                                Comment

                                Working...
                                X