Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Kontam da Remi ide sad u Njuku ili digod.
      Aj neka je sa srecom Pato!

      Comment




      • Emenalo

        Comment


        • Pato neće preživeti tretman premijerligaških štopera. Opizdiće ga Šoukros pravo u vip ložu.
          Last edited by Crni Đorđe; 30-01-16, 22:24.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Avramovic View Post
            Kontam da Remi ide sad u Njuku ili digod.
            Aj neka je sa srecom Pato!
            Lester ponudio 11.5 mil funti.

            Comment


            • Originally posted by krele90 View Post
              Lester ponudio 11.5 mil funti.
              Mislim da je to vec zavrseno.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Nzm sta vi mislite ali meni je Ramy > Pato. Kad god je dobio neke minute i poverenje iskoristio je to. E sad nisam pratio Pata zadnjih godina znam da su ga povrede unistile ali meni se cini da ce se uklopiti u sivilo sa Pedrom...

                Comment


                • Nije Hidinkova odluka da se dovede Pato. Uprava je to odlucila.

                  Lud klub Celzi.

                  Bojim se ako ovako nastave, mogli bi u neki vortex mediokriteta narednih par sezona da upadnu.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Stvarno ne mogu da shvatim univerzum u kojem je Pato bolji igrač od Remya. Chelsea nikada luđi. Prvo onaj transfer Falcaa nakon preloše sezone u Manchesteru, a sada ovo
                    sigpic

                    Comment


                    • Remy has one injury for every PL start at #CFC (7). Six of those relate to the calf, causing him to miss a total of 108 days.
                      Pato ili Remi isto mu dodje nekako. Sta znam. Ne mozemo mnogo izgubiti sa Patom, vise me brine sredini terena sakae je otisao Ramirez.

                      Ali da je ceo klub poludeo, to se apsolutno slazem.

                      Comment


                      • Originally posted by legolas View Post
                        Stvarno ne mogu da shvatim univerzum u kojem je Pato bolji igrač od Remya. Chelsea nikada luđi. Prvo onaj transfer Falcaa nakon preloše sezone u Manchesteru, a sada ovo
                        Sta je to Remi uradio vredno u svojoj karijeri da je bolji od Pata?

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          Sta je to Remi uradio vredno u svojoj karijeri da je bolji od Pata?
                          Pusti se karijere, gledaj realnu/trenutnu situaciju.
                          sigpic

                          Comment


                          • Kako onda da se pusti karijere? Šta porediš kod igrača? Trenutnu formu?
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Pa realno je da Remi ne igra dobro trenutno u Celsiju ili bolje da kazem ne igra uopste jer uvek ima neki problem sa povredama.
                              Posteno je on odradio svoje u Celsiju, hvala mu. Pato veci potencijal od Remija tu nema price.

                              Courtois; Ivanovic, Cahill Terry (c), Baba; Matic, Fabregas; Oscar, Loftus-Cheek, Hazard; Diego Costa.
                              Begovic, Azpilicueta, Zouma, Mikel, Pedro, Willian, Traore.

                              Comment


                              • Originally posted by l1m4r View Post
                                Kako onda da se pusti karijere? Šta porediš kod igrača? Trenutnu formu?
                                U Mourinhovom ovosezonskom Chelseau ni famzoni Costa/Hazard/Fabregas se nisu snašli, kako će tek Remy.

                                To je samo moje mišljenje, Pato je bio veliki potencijal, ali vjerujem da bi zdrav Remy popišao zdravog Pata. Svejedno ni jedan, a ni drugi neće dobiti neku značajnu ulogu u Chelseau.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X