Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • No moves have yet been made to explore that situation - Carneiro being reinstated if Mourinho left the club - taking place. #CFC (Eurosport)
    Sve je izvesnije da ce se Eva vratiti...

    Comment


    • Ali najjače su mi fore sa Mikelom Kakav kult postaje lik!

      Eva će povratiti Čelsi, ne Hidink... xD
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Chelsea have put a blank cheque to Pep Guardiola. (via @GuillemBalague) #CFC
        ....

        Comment


        • I 2012 mu je Roman dao bianko cek i ovaj odbio. Stavise imao je Gvardiola na sve strane bianko, ali odabrao Bayern
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ja sam pre za Colo Simeone njegov stil igre me podseca na Murinjov stil kad je dosao iz Porta.

            Oficijalno Gus Hiding nov menager do krajot na sezonata

            Comment


            • Comment


              • Nema Hazarda ni na klupi, sad gledam Chelsea tv izbacili su postave...
                Na tribinama ima dosta transparenata podrske Murinju

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                Last edited by Miletić; 19-12-15, 14:13.
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Pa pisao sam u Fantasy PL temu da nije juce trenirao sa tima i da su neki medije pisale da su male sanse da ce da igra.

                  Comment


                  • BREAKING: #Chelsea have opened negotiations with Didier Drogba about becoming Guus Hiddink's assistant. #cfc [@GFN_France]

                    Izgleda da ce se i Veliki Drogba vratiti ali kao pomosnik Hidink-a

                    Comment


                    • Srecan 35ti legendo
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne znam da li je neko objavio, ali goal.com vas povezuje sa legendarnim Adebayorom.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Prica se za to odavno. Nema od toga nista. Kao ni od Bentekea, sa njim se isto povezujemo. Sve mi to izgleda poprilicno smijesno.
                          sigpic

                          Comment


                          • http://www.foxsports.com/soccer/stor...acement-122015

                            Pise "najveci" hejter Junajteda i vrsni Murinjovac

                            Dugorocna zamena za Murinja je niko drugi no Pelegrini,sportski direktor forsira ovaj transfer,pomenuo sam pre par dana da je pri povratku Murinja u klub bord glasao 3:2 u njegovu korist,sad ispada da je Nigerijac bio protiv Oca.
                            Eto zanimljivih detalja,verujem da ce ova vest podici prasinu opasno.
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Saburo evo jedna dobra vest....

                              Naredili su Hiding-u da da sansu mladima... RLC, Aina (koji istece ugovor na kraju sezone), Musonda, Kenedy, Traore,
                              e sad videcemo koliko ce im pruziti sansu...

                              Comment


                              • Cujem Musonda sprdo Seska na treningu ovaj popizdeo.

                                Comment

                                Working...
                                X