Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Teško mi je ovo priznati, ali Chelsea će danas da otrese Bou samo tako
    sigpic

    Comment


    • Ja nemam snage da preguram ovu sezonu svega mi.

      Comment


      • Dno! Jedan put su nam centar presli u drugo poluvrijeme i primili smo ga.
        sigpic

        Comment


        • Prodajemo Kostu?
          According to the Mirror, Mourinho's priority will be his forward line and Atletico Madrid's Antoine Griezmann is the top target. The France international was bought by Diego Simeone to replace Diego Costa in 2014 and has become one of La Liga's most dangerous goal scorers.
          sigpic

          Comment


          • Ja sve mislim da se šalje ponuda za Vardija koliko sad u Januaru ne znam zašto ali imam takav osećaj
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Na šta je ova tema spala da na pitanja odgovaraju topnici

              Murinjovi advokati na aparatima

              #SaburoOut
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Srecan rodjendan nasem vodji : )
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by saburo sakai View Post
                  Na šta je ova tema spala da na pitanja odgovaraju topnici

                  Murinjovi advokati na aparatima

                  #SaburoOut
                  Izvini molim te da nećeš ti nekom da zabraniš da piše ovde ?

                  I za tvoju informaciju ja u ovoj temi pišem daleko duže od tebe i verovao ili ne pre Akijevog i tvog dolaska mi smo bili u više nego dobrim odnosima sa svakim navijačem Čelzija tako da te tvoje jeftine provokacije možeš da sačuvaš za sebe i da biraš konflikte na nekom drugom polju.
                  Last edited by Lord Gangarić; 07-12-15, 20:38.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Cisto sumnjam Gangaro da je Saburo brat provocirao tebe ili nekoga drugog. Ovo je bilo kao ono slabo aktivni ljudi iz Celzijeve teme, valjda ta kriza ubila elan u njima.

                    Moram da priznam da nisam ocekivao ovakav meteorski pad Murinja. Jesam ja znao da je on nesposoban kao menadzer na duzi vremenski period, ali ovo nisam ni sanjao.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Uopste mi se ovo ne svidja,problem je pre svega u pristupu.Prepustili smo inicijativu Portu koji danas nije imao svoj dan,ne znam dal je moguce da izostanak Nevesa toliko uticao na njihovu igru(nisam ih gledao mnogo pa pricam napamet) ali dosta toga kod njih nije funkcionisalo.

                      Imali smo ludu srecu da povedemo posle auto gola i posle toga se otvorio veliki prostor za nas.

                      Moram da naglasim da daleko bolje izgledamo defanzivno bez Fabregasa iako mi igra u odbrani I dalje ne uliva poverenje I to ubija,znaci branimo se kuci a protivnik I pored toga ulazi u sanse,sva sreca pa su danas bili muljavi pred nasim golom.

                      Pozicioni napad nam je katastrofa a kontre su nam za nijansu bolje,gomila neiskoriscenih prilika,tako da ne znam sta je gore,dal da napadamo I'll da se branimo I igramo na kontre.

                      Azar u par navrata izgledao kao deseti deo igraca od prosle sezone ali je I kao takav kreirao par prilika I imam dojam da se trudi a u drugom poluvremenu se dosta popravio samo sto nedostaje onaj pogled ubice,nema ga na terenu,prosle sezone bi vodio glavnu rec sad pada u senku Vilijana.

                      Mi jedino da se molimo da igraci podignu formu,ja ne vidim drugi nacin da se ovo popravi,nas sa ovakvim pristupom trenera ima da pregazi svaki iole pristojan klub,gotovo sam siguran da se nista u tom pravcu nece menjati u nokaut fazi(PSG scenario),jedino da ubodemo kakav bolestan transfer u januaru ili ovo gore sto sam naveo.

                      A sto se tice Murinja to je VAKUM!
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Nisam gledao nocas ali je Fabregas bas problem, njega mora drzati podalje od prvog tima i vec u januaru dovesti vezistu.

                        Nije bila losa igra protiv Bornmuta, nije scela u gol jbg, ali ce Lester mnogo toga reci. Ako se tu izvuce pobjeda Murinjo ce okrenuti stvari, haos je u ligi, ako se veze 4-5 pobjeda eto ih u borbi za TOP 4.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma kako nije losa kriminalna je utakmica bila,meni se mozak okrenuo...bilo je sansi,ali nedovoljno za takvog protivnika kuci

                          Hazard mora go da zabije,a i nema srece ovaj mu vadi,pa kuci neki dan isto tako,pa Lloris nece pa nece

                          Fabregas kloc
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Ma gol ko gol,ima on daleko veci znacaj,ono kad vidis kakav je bio monstrum na terenu prosle sezone, povlaci igrace na sebe pa niko ne moze loptu da mu uzme osim nekim MMA zahvatom,evo sad je u drugom poluvremenu na momente zaigrao kako zna al jbg pogodio stativu.

                            Pa pogledajte kako je pao prilikom driblinga,nisam mogo da verujem sta gledam,ajd da ga je neko izgurao,nego se sam skljokao.

                            Protiv Lestera ocekujem slican pristup I pretpostavljam da ce biti tu I dosta prilika,Arsic je to znao da iskoristi a za nas moram onu slavsku svecu da zapalim.
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • A Kosta ploditelj ako ne može da zabije može vala da iznudi dva žuta u dva minuta
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • sinoc kaze ovaj sa rts-a da je posle vilijana drugi najbolji strelac "autogol" jeste da ne volim celsi ali ova sezona je muka za gledati sa aspekta nekog ko gleda sve utakmice i timove..
                                MESSI 10

                                Comment

                                Working...
                                X