Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Golcina Vilijana, mislim da ce Murinjo da ga urami
      Koliko taj covek ima zivota?

      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

      Comment


      • Normalno je da rezerve imaju run down poslije tekme, cisto da se rastrce i odrade neki laksi kondicioni trening.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Normalno je da rezerve imaju run down poslije tekme, cisto da se rastrce i odrade neki laksi kondicioni trening.
          Aha, tako i pisu ovi u komentarima. Warm up i warm down.
          Usro sam se reko sta je ovo sad. :S

          Comment


          • Čovek nije zaslužio ovakvu podršku,jedino što je pohvalno bilo kod njega je to što je dao neku kolko tolko normalnu izjavu posle utakmice.
            PONOVO je sramno vodio tim,nama dolazi ekipa koja je 3x slabija od nas i mi se branimo,lik priča kako je zadovoljan opcijama na klupi a izmene radi tek u 79 min.Koja je poenta da napokon vidimo neke pozitivne strane toga da nam desni bek igra desnog beka ako će dotični ponovo da stavi Zumu na RB protiv Stouka.

            Ne zna lik kako da se zahvali navijačima,evo ja ću da mu kažem,treba ovog momenta da ode do zamrzivača i izvadi ona muda koja je tamo zaboravio nakon one petarde od Totenhema.

            Mi smo od ratničkog kluba postali najveće kukavice u top 5 liga ,ne nije mi ni tolko problem što loše igramo,nego to što igramo kao kukavice a i ne može drugačije kad te najveća fukara vodi.
            Last edited by saburo sakai; 05-11-15, 10:03.
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Nismo 3x jaci tim od Dinama, bar ne u ovom trenutku. Mada i ovako smo bili jako blizu da bude to rutinska pobeda od 3:0 lupam. Ono sto je Zuma promasio treba bas dosta srece da promasis ceo gol i ona sjajna odbrana Sovkovskog posle suta Oskara. Mi smo bili primorani da se branimo i greska jeste Murinja tu jer je trebao odmah da ubaci Azara/Pedra i Remija da osvezi napad i resi mec.

              Necu komentarisati ovo oko Murinja jer su nam malo zahladneli odnosi i to , ja cu samo citirati Nevila:

              They need to give themselves a slap round the face. I can’t think of one Chelsea player at the moment that is playing well and I can’t think of one that’s playing to the standard. As a player you have a responsibility to reach those standards, simple as that. Forget what the manager is doing, you have a responsibility to reach a standard in terms of work ethic, in terms of level of performances. These players six months ago were talked about dominating English football for the next three or four years. I couldn’t see anyone getting near them. And I really am worried at the moment if I was a Chelsea fan or Jose Mourinho about players like [Cesc] Fabregas, [Eden] Hazard and [Diego] Costa.

              Comment


              • Pa kako da ti igrači daju sve od sebe kad ti trener pre utakmice daje izjavu da nama pobeda nije imperativ ej

                But the reality is that the game tomorrow is not even a game we have to win. Because a draw tomorrow, with two victories in the last two matches, we would qualify. No doubt, because Dynamo have to play against Porto and they both cannot win the same match. So even this match is not a must win. It's a must not lose, but not a must win."
                Sramota,pa mi u egalu igramo sa Dinamom dve utakmice,juče se pogubimo naravno posled vodjstva,za Fabregasa VIŠE NEMA MESTA u prvom timu.
                Nije ovo ekipa koju je on juče preuzeo,vodi ih evo već 3 godine a mi se mučimo sa Dinamom i šta sad,mogu da gledam ofanzivan fudbal samo kad igramo protv Makabija,znači ne sme ekipa da bude duplo slabija nego tek tamo iz neke desne lige da bi mi izdominirali.

                Juče Bajern ugazio Arsenal mi ne možemo da stisnemo jebani Dinamo iz Kijeva i još nešto,jebem ti ja takve šanse posle prekida,šampion Engleske ne može za 90 min kući da kreira 3 poštene prilike nego se vadimo iz prekida.Onom Vilijanu spomenik da podigne ispred kuće.

                I ne pričam samo za ovu utakmicu,mi većinu prlika baš imamo posle prekida i to dovoljno govori kolko smo loši ,dno dna,gore od ovoga nikad nije bilo.

                A njemu svaka čast,nek kalkuliše i dalje,kad god povedemo nek se on brani pa posle nek dodje Geri Fakin Nevil da proziva igrače kako imaju odgovornost prema svom klubu.
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Ja se slazem da je sramota da igramo egal sa Dinamom i sramota je tu gde jesmo trenutno, ali isto tako je i sramota da sva krivica padne na Murinja.

                  Nismo puno puta vodili ove sezone, ali eto i protiv Lpula i sinoc jesmo. Primetio sam da se igraci u nekom trenutku samo povuku i cekaju gresku protivnika. To je Murinjo radio i pre ali ne na ovaj nacin. I kad smo se branili uvek smo bili agresivni i borbeni. Ovo sto mi radimo je Ivanovic style u fazi odbrane.

                  Nemamo resenja kad imamo loptu na 20-30m od gola, kada imamo polukontru ili kontru, pogube se totalno i ne znaju sta da urade. To je sve manjak samopouzdanja.

                  Comment


                  • http://www.dailymail.co.uk/sport/foo..._campaign=1490

                    Monaco to swoop for Chelsea starlet Charly Musonda... with French club prepared to offer teenage midfielder first-team chance
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Uz ime Đanfranka Zole nikada se nisu vezivali neki veliki skandali i priče van terena, ono što je najbolje znao radio je na travnatom tepihu, a tamo je bio jedan od najboljih. U rodnoj Italiji su ga prvo osporavali zbog visine, a onda su mu pružili priliku da pokaže šta zna i postao je legenda. Ipak, najveću slavu stekao je u Engleskoj gde mu se i dan-danas podjednako dive kao kada je bio igrač. Za navijače Čelsija on je najbolji fudbaler koji je ikada kročio na Stamford Bridž!

                      Kao dečaku sa Sardinije kojem fudbal značio sve u životu san mu nije bio da zaigra za Juventus ili Milan, već za Kaljari. Ipak, zbog izuzetno sitne građe tamo je odbijen u više navrata, pa je prve fudbalske korake napravio u lokalnom Koraziju, gde je njegov otac bio predsednik kluba. Sa 18 godina angažovao ga je Nuorense, gde je igrao dve godine i za dve sezone postigao 20 golova. Njegovim umećem prvi je bio impresioniranLamberto Leonardi, trener Toresa iz Sasarija, koji je uspeo da ubedi čelnike kluba da ga otkupe. Tores je sa Zolom ubrzo ušao u Seriju C, a onda došao i na korak od Serije B, posle čega je njegovo ime počelo da se širi ozbiljnim fudbalskim krugovima. Zbog visine od 168 centimetara većina timova italijanske Serije A nije imala petlju da ga dovede u svoje redove, ali tako nije mislio i Lučano Mođi, koji ga je za 700 miliona lira, plus trojicu mladih igrača, doveo u Napoli i zauvek mu promenio karijeru, ali i život.



                      Zola je svoj odnos sa Dijegom Armandom Maradonom često znao da opiše kroz rečenicu da ko voli fudbal mora da voli i Maradonu. Već po prvom treningu „Bog fudbala“ ga je dočekao šaljivim komentarom:
                      „Konačno su doveli nekog kraćeg od mene“, izazvao je Maradona gromoglasan smeh kompletne ekipe.

                      na startu sezone 1988/1989. u startnoj postavi protiv Atalante se našao Đanfranko Zola. Dijego je bio bolestan taj dan, a Kareka odsutan sa reprezentacijom Brazila. Masimo Kripa je poveo akciju Napolitanaca, pronašao je Zolu na ivici leve strane kaznenog prostora, usledio je korak u desno, izbacivanje jednog igrača Atalante, a zatim i udarac u dalji ugao - 1:0 za Napoli! Posle toga više ništa nije bilo isto...
                      Zolina karijera u Napoliju je od tog trenutka krenula uzlaznom putanjom. Sa dva postignuta gola na 18 mečeva učestvovao je u osvajanju „skudeta“ svoje prve sezone u klubu, potom je postigao šest, a od sezone 1991/1992. postao je glavni igrač kluba. U finišu prethodne sezone, tačnije 17. februara 1991. godine Zola je direktno odMaradone dobio „desetku“. Zvanična primopredaja desila se 17. marta na San Paolu u utakmici između Napolija i Barija.

                      Uprava Napolija je 1993. godine zbog teškog finansijskog stanja prihvatila ponudu Parme od 13 milijardi lira. Zola je od strane navijača optužen za izdaju, ali je to kasnije negirao.„To nije bio moj izbor. Klubu je bila neophodna gotovina, nisam izdao nikoga!“, rekao jeZola.

                      Srce Đanfranka Zole uvek je kucalo za italiju i tamošnji fudbal, ali slavu koju je doživeo u dresu Čelsiju nije doživeo ni na jednom drugom mestu.
                      Verna publika na Stamford Bridžu oduvek je znala da ceni strane fudbalere, posebno one koji su srce i dušu ostavljali na terenu za Čelsi.
                      „To više nije bio san, to je bio izazov. Naši timovi su bili bogati i jaki, sve su osvajali, Englezi su se tek spremali za to. Italija je bila zemlja mašte“, rekao je jednom prilikomZola.
                      Na klupi Čelsija Rud Gulit, u napadu Vijali i Hjuz, pa je Zola morao u vezni red. Sve je u tim trenucima nekako predstavljalo problem. Nije bio na svom mestu u timu, usledilo je privikavanje na engleski jezik i vožnju levom stranom ulice, a deca su imala po četiri i pet godina. Ipak, ubrzo je sve promenjeno, a usledila je i povreda Vijalija, posle koje je konačno zaigrao u napadu.
                      U Čelsiju nije dočekao šampionsku titulu, ali je osvojio dva FA kupa, Liga kup, Kup Kupova i Superkup Evrope, ono što je dočekao bila je večna slava.

                      „U Engleskoj nisam više bio dečak, imao sam 30 godina, ali mogu da kažem da sam se prilagodio njihovom fudbalu, bez odustajanja i neprekidnog rada na terenu.“
                      O načinu na koji su ga gledali Englezi dovoljno govori i izjava tadašnjeg njegovog saigrača, a sada već iskusnog menadžera Marka Hjuza.
                      „Moram da mislim loše o sebi ako ne odigram dobro pored nekoga kao što je Zola.“
                      Za sve što je uradio u dresu Čelsija, ali i kompletan engleski fudbal nagrađen je Ordenom britanskog kraljevstva. Plavci su u njegovu čast broj 25 zauvek izbacili iz upotrebe.

                      Dečački san ostvario je 2003. godine kada je konačno zaigrao za Kaljari, a dve godine kasnije i zvanično je okačio kopačke o klin.
                      “I used to share a room with Gianfranco Zola but I had to throw him out because he snored so much.”
                      Roberto Di Matteo (February 1999)

                      Last edited by saburo sakai; 05-11-15, 20:15.
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Agent Jose Mourinha, Jorge Mendes tvrdi:
                        Moruinho zna sta da uradi. Ljudi puno pricaju, ali on nema nikakve sanse da ode iz Celzija. Resit ce problem, on je najbolji. On je poseban

                        Comment


                        • Mukica Karager na snimku
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Comment


                            • izvući će se murinjo, i do godine liga evrope sa partizanom u grupi hehe

                              Comment


                              • Originally posted by trlaja View Post
                                izvući će se murinjo, i do godine liga evrope sa partizanom u grupi hehe
                                Prvi post
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X