Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam htio to da shvatis kao provokaciju neku, ali ako je ispalo tako, sta da se radi.
    Htio sam samo da dam primjer da Aspi koji uvijek igra protiv dvojice na svoju stranu, zbog Azara naravno, uspije da se pridoda napadu cisto da se paznja malo usmjeri na njega i rasiri odbranu. Nemoj samo da pomislis da ne zelim Aspija u Celsiju. Ne bi ga mijenjao ni za jednog beka, jer svakog najboljeg igraca tima lagano stavlja u dzep. Nisam ni rekao, a ni pomislio, da je on jedan od problem ove krize.
    A to sto sam rekao da je ofanzivno ogranicen, stojim i dalje pri tome. Ja tako mislim. Sad sto se ti ne slazes sa mnom, meni to nije nikakav problem.

    Sto se Zume tice. I u 1. poluvrijeme kad smo bili sa 11 igraca, nije se pridodavao. Odgledaj snimak i uvjeri se sam ako oces. WH je bio toliko zbijen da je jednostavno morao da se pridoda.

    A realno Murinju se mora prigovoriti zbog ovakvih rezultata. Skoro svi igraci su nam u kanalu, on ih mora trgnuti. A to mu nikako ne uspijeva za sad. A inace bi volio da prebrodi ovo i ostane sto duze na klupi.

    Ovi trolovi sto se javljaju odje i mene nerviraju. Ovo je konstantno smaranje. Mozda oni misle da je smijesno, ali meni je preko glave i radije bi da ne pisu nista, ako vec nemaju sto pametnije da kazu.
    sigpic

    Comment


    • Ja imam sta pametno da kazem . Nadam se adekvatnom i specijalnom sankcijom za specijalnog prevodica, jer je ocigledno da mu prethodne minimalne kazne nisu pomogle da se socijalizuje

      Comment


      • Sources claim Mourinho was invited into the referee’s room during the break, but was sent off for raging at Moss over the sending off of Nemanja Matic and the decision to disallow a Cesc Fabregas goal. One unconfirmed account alleged that Mourinho made reference to Arsenal manager Arsene Wenger and then swore at Moss. The Football Association will now wait for Moss’ report before deciding whether Mourinho and assistant first-team coach Silvinho Louro, who was also sent from the dug-out, will serve a touchline ban or be fined.
        Ako je istina za bold covjek stvarno nije normalan

        http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...-Mourinho.html
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • U pravu je Reise,nama je Azpi ograničen u napadu zbog te i takve postavke Murinja,u mnogim timovima danas bekovi imaju značajnu ulogu u napadu,negde čak i u kreiranju napada(recimo kod Barse,kolko sam malo pohvatao),dok kod Murinja bek u ovom slučaju Dejv ima samo ulogu da pokriva Azara i da pomaže Teriju,lik je jbt dešnjak i ne igra na svojoj prirodnoj poziciji,levom ne zna da ubaci i treba mu vremena da se namesti,kolko puta Azar povuče 2-3 igrača na sebe al jbg kad se ovaj igra "ko predje centar da mu umre keva".

          Pogledajte samo recimo kod Sitija koliko Kolarov i Zabaleta mogu značajnu ulogu da imaju,što preko centaršuta,što preko ubacivanja u 16,pravi višak,tako nešto kod nas nikad nećeš da vidiš ili je pak to prava retkost.

          Murinjo na drugu stranu gleda samo na defanzivu,on uopšte ne pomišlja na to da rizikuje i prepusti nešto slučaju,rekoh već da Zuma može da igra beka ali nije to to,što se i videlo u par navrata protiv WH pa i Dinama
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Hahaha hvala Saburo.

            Reise je moj covek.

            Comment


            • Jbt, saburo iskuliraj malo sve ovo svatas previse ozbiljno...

              Sto se tive Azpi djelim isto mislenje ko Reise limitiran je, zasto, jer nemoze ubaciti centarsut
              s levom, dok se on namesti na desnom dosao neko da blokira... plus sto Azar ne igra neku
              bajnu odbranu da ne kazem fusersku... Nadam se da ce u subotu da startuje Baba a i on
              mi ne uliva neko poverenje osobeno kad sam ga gledao ovom zadnjom utakmicu...
              Previse se plasi da udje u duel i da krene napred a kad krene ostavlja rupa koju mora
              da pokriva Matic....

              Comment


              • Tačno se vidi da su Saburo i Henryr drugari
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Saburica je nevin
                  Za sve je prevodilac kriv

                  Comment


                  • Sta vam je ljudi Saburo se solidarisao s prevodiocem. I jedan i drugi banovani
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                      Tačno se vidi da su Saburo i Henryr drugari
                      Obojica smo vodeni emocijama, ne treba nam uzimati za zlo neke komentare, sve je to ljubav prema klubu i zelja za boljitkom. Jedina znatnija razlika je sto on ima podosta mozga u glavi, u mene samo traka da drzi usi da ne padnu.

                      Comment


                      • Pitanje je kakav ce sastav izvesti veceras Murinjo jos za vikend mozda i kljucna utakmica ove sezone (a mozda i za buducnost kluba). Mislim, u ovakvom trenutku svaka je kljucna. :S Ne bi bilo lose mozda i promeniti formaciju pa turiti i Ramireza, ja bih probao ovako nesto:

                        Bega, Zuma Kejhil Teri Baba, Mikel RLC, Kenedi Oskar Azar, Kosta

                        Mada ubedjen sam da ce igrati Vilijan, znamo svi zasto.

                        Bilo kako bilo... ovaj dominira veceras!!

                        Spoiler

                        Comment


                        • Sta je s Pedrom, ja ga nisam vidio dugo na terenu?

                          Jel povrijedjen?
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Bio je povredjen za VH sad ne znam je l' jos uvek. Nisam trazio, tek sam stigao sa posla.

                            Comment


                            • Jel istina ovo da cete prodati Hazarda vec u januaru? Zamena za njega navodno Griezman.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Jeste, Ekspres nikad ne grijesi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X