Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ček bre zbog čega sad ?
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Pa zbog onog sedam minuntnog divljanja na presici i price da se sudije boje dati penal Celziju
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • http://www.standard.co.uk/sport/foot...-a3091181.html

        Revealed: Jose Mourinho facing mutiny at Chelsea as players turn against him

        Standard Sport understands a significant section of the first-team squad have become unsettled by Mourinho’s public criticism of individuals in the team and among his backroom staff.
        However, privately the situation is thought to remain decidedly tense. Poor results have exacerbated concerns over Mourinho’s treatment of the squad with certain individuals singled out for substandard performances while others have been retained in the starting line-up despite suffering their own dip in form.
        igrači su krivi
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Jose Mourinho has full backing of Chelsea players despite poor start, says Ruben Loftus-Cheek

          Puhahahaahhaahhahahahahahahah kad smo spali na to da mu Loftus-Čik pruža podršku

          Ranit ću se
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Neuspijeh protiv Aston Vile bi sigurno znacio otkaz?
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ma kakvi. Ja bi volio da ga najure sto prije, ali ipak je ovo ozbiljan klub. Nece ga najuriti prije januara sigurno.

              Comment


              • Originally posted by Princ View Post
                Kada treba pljunuti po Vengerici, Akan je tu prvi, a ja se pitam gde je sada Akan kada treba kritikovati rad specijalnog prevodioca, gde je sada da ukrsti stavove sa istinskim buntovnikom Saburom ? I posle laze narod kako je Princara licemer.

                Ne moze Prevodilac iz ovog blata nikako prema mom misljenju. Bas se vidi da na svaki nacin ocajnicki pokusava da zadrzi svoje radno mesto, te se setio i da poredi krizu Celzija sa Juventusom, samo sto je slucajno zaboravio da je Juve ostao bez glavnih igraca, a Celzi nije, tako da i po tom osnovu nema opravdanja. Saburo ga je provalio u svakom segmentu, nema tu mnogo sta da se doda. U principu ja sam ovako nesto i ocekivao u nekoj blazoj varijanti, jer nije realno da tako kvalitetni fudbaleri mogu duze od dve sezone da istrpe vecito bunkerisanje kao da igraju u nekom prosecnom klubu koji se bori za opstanak, kao i tiraniju doticnog.
                Nije to isto ti si glasao da Wenger ode pa se onda kitis njegovim perjem,to je licemjerstvo

                Ja sam uvijek uz Josea sta god da radi,nekad to nije dobro ali sta ces ziv covjek grijesi.Nekima ne sude ni nakon 11 godina,a nekima nakon 2 losa mjeseca jbg.On je i dalje aktuelni sampion i meni ne pada na pamet da ga pljujem sta god da se trenutno desava.Saburo ima svoje misljenje i covjek argumentuje nemam ja tu nista protiv.Za dosta stvari je u pravu,ali sto se mene tice pa barem jednu godinu on moze i da zasere ja necu da prigovaram,toliko je prosto
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • http://www.skysports.com/football/ne...offer-in-doubt

                  Bice to cudno,3 sezone van SB
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Sta kazes za sastav Saburo?

                    Comment


                    • Drago mi je sto loftus igra al mi nije jasno zasto je Fabregas na terenu,u sustini necu mnogo to sad da komentarisem.

                      Rezultat mi je najmanje bitan,interesuje me igra
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Ja sam nesto razmisljao gle sad kad stavi Ramireza na RB. haha
                        Veruje Murinjo u Seska to je neverovatno nesto. Izbacio Azara, da vidimo kako ce ova trojka gore sad igrati.

                        Meni je najbitnije da pobedimo, a kako cemo doci do pobede me uopste ne zanima.

                        Comment


                        • Odlepio sam,nisam na kraju gledao utakmicu,drugaru prokleta tastatura nije radila,nisam mogo do strima da stignem

                          kako je igrao Loftus/ cik
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Originally posted by saburo sakai View Post
                            Odlepio sam,nisam na kraju gledao utakmicu,drugaru prokleta tastatura nije radila,nisam mogo do strima da stignem

                            kako je igrao Loftus/ cik
                            http://www.footballorgin.net/2015/10...er-league.html

                            Comment


                            • Jos nisam pogledao utakmicu,bacio pogled samo malo na MOTD.Krenuo sam na neku svadbu u petak i jos nisam stigo doma.

                              Senpai-Avramovic taman malo da odmori od mene
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Originally posted by conviction View Post
                                Sto se tice odbrane Markinjos se pojavljuje kao opcija u januaru jer je navodno nezadovoljan u PSZ-u. Ne znam koliko bi kostao transfer ali Markinjos je po meni odlican igrac.
                                To li pises zato sto je i Barsa zainteresovana I'll?

                                Btw,ozbiljno pitam zato sto ga nisam pratio nista posebno a sad vidim da Telegraf javlja da u jan.prelaznom roku ponovo krecemo po Stounsa I'll njega,pominje se i jedan igrac sredine terena ali samo pod uslovom da nas neko napusti.

                                Cak postoji mogucnost da Falkao kaze pa,pa i da se krene po nekog napadaca,mada mi nije jasno zasto bi to radili,Remi i ovako ne dobija priliku,ko bi doso kod nas da greje klupu

                                Da dodam na kraju i da unapred osudjujem bilo kakav transfer koji ni ugusio razvoj RLC-a !!!!!!
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X