Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam zašto ljudi uopšte obraćaju pažnju na to ,tu Evu,jbt ko da je to nešto bitno kakav domino efekat nakon toga kad smo mi u kanalu još od januara,ne bih mnogo na tu temu,imam postove iz marta čini mi se gde sam ukazivao na probleme nakon čega me je Avramović prozivao da sam trol





    Nego da ne smaram mnogo,u kratkim crtama samo,Telegraf,Gardijan i Mejl su preneli totalno istu priču ,doduše,ništa konkretno,navodno je Murinjo izgubio poverenje nekih igrača (što je recimo Ajnštajn lepo primetio #mouout ) ,interesantno je to da su ove novine izbacile istu priču u istom trenutku i šta se dešava nakon toga,naravno nedugo zatim i Ešton se oglašava(link ispod)

    http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...criticism.html

    i to je zapravo prvi put od avgusta da je nešto procurelo,da se nešto pisalo u tom pravcu...

    mogu samo da izdvojim nešto za Baneta

    "[Branislav] Ivanovic likes to speak to me about his mistakes. He is not crying, he is not a prima donna, he cannot be immune to criticism.

    "I speak to him, I am critical to him about what he needs to improve.

    "I have no doubts that he is my best right-back. I have no doubt that he needs to improve in some aspects of his game this season".
    čekaj malo,ko nas ovde više ubacuje daj nek mi neko kaže da se ne ložim više
    Last edited by saburo sakai; 02-10-15, 15:27.
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • http://www.dailymail.co.uk/sport/spo...rinho-row.html

      Samo neki skandali moj Saburo, a igra nidje veze. Jos i igrace boli kurac za Murinja, al nece dobiti otkaz. Cim ga do sad nije dobio, cisto sumnjam da ce ga fasovat do kraja sezone.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Zadnje vreme došlo,vreme je da se zvanično osnuje grupa #antimou ,evo iz kurtoazije prepuštam tebi da budeš direktor na grupu




        Moram sad da izdvojim par stvari iz Eštonovog teksta

        During this troubling period for the champions, Mourinho told Matic, who was axed for the 2-1 Champions League defeat at Porto on Tuesday, that he needed too many touches to control the ball.
        zatim

        Azpilicueta, one of the most reliable members of the team for the past three seasons, has been told he is lucky the club do not possess an orthodox, top-quality left back to replace him.
        lol

        Oscar has his own issues with Mourinho, manifested when he pointedly failed to celebrate his fabulous goal against Swansea on the opening day of the season.
        Terry, who has been on the bench for the last two games, has also been criticised, presumably for his failure to compensate for his lack of pace with his usual immaculate reading of a game.
        Others have escaped Mourinho’s wrath, notably Cesc Fabregas. Diego Costa, who fell out with Mourinho at the end of last season when he took an extra day off, without permission, to celebrate the club’s title triumph, is being treated sympathetically.
        ovo jako bitno

        The forward-thinking players want to play with freedom, to showboat on the ball and approach matches with a sense of adventure.
        Mourinho’s tactical approach restricts them, with incessant demands about team shape and awareness, with or without the ball, that have only intensified since the downturn in results
        .
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Murinjo je dokazao ponovo da spada u onu kategoriju 'instant success' menadzera.

          Zanimljivo je da ta vrsta menadzera donese nevjerovatne rezultate u kratkom vremenskom periodu i bude slavljena od strane sviju, a ponajvise samog sebe. Veoma arogantan skupina ljudi koji se vode filozofijom da su oni 'specijalni', te da posjeduju ono sto drugi nemaju, a to je moc donosenja rezultata istog momenta kada budu zaposleni.

          Problem sa tim menadzerima je da su nazalost ograniceni kao balkon. Oni donose veliki uspijeh u prvih par godina rada, ali nakon toga pocinje da se rusi kula od karata. Poslodavci generalno ne vole takve menadzere da im vode preduzeca, ali budu opijeni cinjenicom, kao i vecina drugih koji posmatraju sa strane, da ti menadzeri donose slavu, prestiz i moc, dok ne vide onu drugu, strasnu stranu.

          Takvi menadzeri ostave sredinu kojoj donesu uspijeh istog momenta u tako neprirodnom okruzenju, skrojenom da kreira samo kratkorocni uspijeh, ali dugorocno samo propast. Trenutno ne mogu tacno da se sjetim primjera sa pravim preduzecima koja zaposle takve menadzere, koji donesu odmah uspijeh, ali onda ostave mrtvo rasulo, da sve ono sto su dobro uradili ponisti se. Ali oni imaju izgovor, ja sam ispunio svoje, donio sam ono sto sam i obecao i ide dalje da nastavi unistavati dalje preduzeca, donoseci samo sebi prestiz, ali preduzece ostane u opcem raspadu.

          #antiMou
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Po Telegrafu od njega se i ne traži da bude prvi nego samo da se bori za titulu,ono,svestan je i Roman,uprava kakva je situacija u premu,tako da ni ja kao navijač ne tražim od njega ništa više.

            Pa ti sad vidi,on kao trener na duge staze mora naravno da razmišlja dugoročno,ajd prve dve sezone,ćutao sam jer je u tom periodu prioritet bila titula pa je bilo opravdano da se neke stvari žrtvuju(rad sa mladima) i da se za to vreme izvrši reorganizacija tima,postavi nova kičma,što je i uradjeno(kurtoa,Matić,Fabregas,Kosta,dodao bih i Azpi) i šta sad,šta dalje

            Sad kad ima gomilu mladih,fenomenalne uslove za rad,zabagovao je katastrofa,ja ne mogu da verujem da je on izjavio da će da pruži priliku mladima tek onda ako oceni da je prvenstvo izgubljeno i šta više tu ima onda da se priča.Kao da neko traži od njega da gurne ceo u21 tim u vatru,ma jok,da gura jednog,dva igrača,sasvim dovoljno a on lik trpa i dalje u prvu postavu Mikela,van svake pameti.
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Mnogi mogu da se ugledaju na Wengera kako on mladima daje prilike.

              Miki Maus kup, FA kup, predsezona i posudbe, pa ako se dokaze igra u prvoj ekipi, ako ne cao, dovidjenja.

              Murinjo skoro pa nikako ne pusta mlade da igraju. I ako zbog necega dobije otkaz, dobit ce ga zbog toga.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Peticija da se otvori tema za vas dvojicu antimou i tamo da pisete.

                Comment


                • Setite se Reala i priče sa krticom,e pa sad smo ušli u tu fazu

                  "I don't tell you the team," he said when asked about his selection plans for Saturday.

                  "Maybe you have some sources who can give you some tips. We trained tactically yesterday and today, so I'm sure you have some rats who can tell you what is going on.

                  "I was told by my assistant who stayed in London and didn't travel, Chris Jones, that on Tuesday they worked fantastically well. That was the first reaction.
                  Inače par prvotimaca nije ni putovalo sa ekipom na meč sa Portom
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Ja stvarno postujem Vengera i sve sto je uradio za Arsenal i postujem to shvatanje fudbala, ali bih uvijek prije uzeo Murinja tri godine nego Vengera 10. Jbg Murinjo ti uvijek donese trofeje i uvijek je konkurentan u ligi i LS. I Murinjo je stalno pod pritiskom, mnogo vecim nego ostali treneri. Ali da sad nesto debelo nije u redu, bas nije. I bas me zanima u cemu je problem, Real je kategorija za sebe, tu mi je jasno da je doslo do razdora, ali mi ovdje bas ne ide u glavu, ne vidim ovu grupu igraca kao problematicne, dje su ego i sujeta prevladali i posebno da ne slusaju Murinja jer su uglavnom krvavi radnici u pitanju.
                    sigpic

                    Comment


                    • Cekajte, vi stvarno mislite da su igraci okrenuli ledja Murinju?!

                      Ovde nije problem ni Murinjo ni igraci ni novinara ni ta dromfulja Evaca, ovde su problemi mnogo dublji i to ide skroz to organizacije samog kluba i glavnih ljudi. Pogledajte samo nasu predsezonu i sta se desavalo tokom ovog prelaznog roka, ocigledno je da rezultati ove godine nisu na prvom mestu. Money, money, money. Ali ne mogu sad da odugovlacim o tome, mora da palim votkica me ceka <3

                      Comment


                      • Ma covek prosto nije osvezio tim, igraci zasiceni, motiv upitan i eto. Isto se desilo Sitiju i prosle sezone. Samo sto je Murinjo malo veci egomanijak od Pelegrinija pa se pravi malo veci problem nego sto stvarno jeste.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Avramovic View Post
                          Ali ne mogu sad da odugovlacim o tome, mora da palim votkica me ceka <3
                          Stizem, nemoj sve da popijes!
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • tako je,15 smo na tabeli zato što nismo potrošili 160m funti na Pogbu,Stounsa i Grizmana,daj molim te e baš mi je drago i podržavam to što je Roman povuko ručnu

                            a to što ti (avramović) tražiš taj i takav fudbal zar to ne zavisi od trenera,dal misliš da bi taj i takav fudbal gledao i da je doveo sve igrače koje je želeo,čuj nisu rezultati u prvom planu
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • http://www.espnfc.com/club/chelsea/3...ubt-at-chelsea

                              Jose Mourinho's methods could be wearing thin among Chelsea players

                              http://www.espnfc.com/club/chelsea/3...s-been-exposed

                              Chelsea's poor defence has exposed Jose Mourinho's lack of attacking nous


                              Vredi pročitati oba članka
                              Last edited by saburo sakai; 03-10-15, 00:49.
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Originally posted by saburo sakai View Post
                                tako je,15 smo na tabeli zato što nismo potrošili 160m funti na Pogbu,Stounsa i Grizmana,daj molim te e baš mi je drago i podržavam to što je Roman povuko ručnu

                                a to što ti (avramović) tražiš taj i takav fudbal zar to ne zavisi od trenera,dal misliš da bi taj i takav fudbal gledao i da je doveo sve igrače koje je želeo,čuj nisu rezultati u prvom planu
                                15 smo na tabeli zato sto smo preleteli milion i 300km obrnuli celu kuglu zemaljsku tokom predsezone. Zato sto smo igrali sponzorske turnire, zato sto posle super kupa igramo prijaterljsku na SB, zato zbog novog stadiona, zato sto dva dana pred PL mec dva prvotimca lete za Francusku i nalaze se u startnoj postavi, zato sto to sto je rekao Erik, zato smo 15 na tabeli, zato sto nemamo vodju! Kriv je Murinjo?! Kakav crni Pogba o njemu nisam ni sanjao, plasi me ovaj Celsi kojem je trenutno bitno samo novac i NOVAC!!! Kad je nama bio problem da dovedemo igraca?! Gledam malo dublje nego vi, ako ste i vi ovo primetili - izvinite, ako niste, ZASTO NISTE?!! Je l' moguce da samo ja ovo vidim?!

                                Razumite da me jako opasno smarateeeee sa Murinjom, jebe mi se i tacka... Trenercina je, volim ga, jer je ucinio mnogo za klub koji volim, jedan od najvecih ikada(verovatno), sto igra Mikel i sto ne igra rfc kao da je on taj koji ce nas spasiti. ISTI BRATE JEBENI KURAC!!! Ne daje sansu klincima iz svog principa, ima svojih 20 - 23 igraca i to rotira trazi kontinuitet, rotita on trenutno ali ne ide jbg. Mozda to nije dovoljno?! Treba jos...a gde su ti igraci? - NEMAAA, KOGAAAA?! Shvatam i ja bih najvise voleo da djuska neko iz akademije ali ne ide to bas tako u real life. Necu da prihvatim da je samo on krivac jer je Azar nevidljiv od kraja prosle sezone, jer je Teri mator, Bane, jer je Kejhil corav i spor, jer su svi, svi igraci van forme bas zbog prvog pasusa.. JBT!!

                                Nisi mi odgovorio onda, sad te pitam opet, hajde da smenimo Murinja....ko je nas sledeci trener, Saburo?!

                                JA SABURO SAMO ZELIM BORBU DA VIDIM!! KAD MURINJO BUDE DJUSKAO NA TERENJU ONDA CU NJEGA PLJUVATI!! TE TVOJE BUNKERE OKACI MACKU O REP SOSEKAE
                                Last edited by Avramovic; 03-10-15, 16:32.

                                Comment

                                Working...
                                X