Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Strah ih Murinja? To ti je razlog?
    Nisam rekao da je fudbalski genije, zna se na sta sam aludirao.

    Comment


    • Naravno da ih je strah.

      Covjek je u poziciji autoriteta i ako on vrsi pritisak na njih problem je uvijek, a poznat je po tome.

      Costa ovo radi otkad zna za sebe, pa je u zivotu 2 crvena kartona dobio. Kako mene zivo interesuje.

      U bilo kojem smislu okaratkerisati Diega Costu kao genija je uvreda svim velikim fudbalerima, naucnicima i velikim ljudima na planeti zemlji, a i sire.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • On je NAS bezobrazni genije i jako puno mnogo ga volimo. <3

        Comment


        • Originally posted by Henryj View Post
          Vidi se da te Mou dobro ucio. Sta bi kukali nemamo zasto. Cista obijest. Costa heroj, a ne zlocinac.
          Pa na sudiju kad vi rezultat nije u korist nije sudio ovo nije ono nije dao crveni, penal, itd...
          A kad ne sudi penal za vas protivnik tad nije imao penal-a nije imao ovo, ono, itd...
          Mozes pricati sta oces o Kosti mene to ne zanima jer da bi me zanimao ubacio bih se u
          raspravu u onoj gore temi ali necu da padam tako nisko... Za mene je on jebeni Bog
          jer grize i daje motiv ekipi da igra bolje... A ovaj vas sta je ispao amater ispao je...

          Kukaj sta znas radi pisi ja ti tu nista ne mogu pomoci...

          Comment


          • Originally posted by DeMoN17 View Post
            Pa na sudiju kad vi rezultat nije u korist nije sudio ovo nije ono nije dao crveni, penal, itd...
            A kad ne sudi penal za vas protivnik tad nije imao penal-a nije imao ovo, ono, itd...
            Mozes pricati sta oces o Kosti mene to ne zanima jer da bi me zanimao ubacio bih se u
            raspravu u onoj gore temi ali necu da padam tako nisko... Za mene je on jebeni Bog
            jer grize i daje motiv ekipi da igra bolje... A ovaj vas sta je ispao amater ispao je...

            Kukaj sta znas radi pisi ja ti tu nista ne mogu pomoci...
            Ma previse smo subjektivni da bi sa nekog objektivnog aspekta videli ovo danasnje genijalno sudjenje i prikljucili se sekti koja veruje u Boga Kostu

            Comment


            • Originally posted by DeMoN17 View Post
              Pa na sudiju kad vi rezultat nije u korist nije sudio ovo nije ono nije dao crveni, penal, itd...
              A kad ne sudi penal za vas protivnik tad nije imao penal-a nije imao ovo, ono, itd...
              Mozes pricati sta oces o Kosti mene to ne zanima jer da bi me zanimao ubacio bih se u
              raspravu u onoj gore temi ali necu da padam tako nisko... Za mene je on jebeni Bog
              jer grize i daje motiv ekipi da igra bolje... A ovaj vas sta je ispao amater ispao je...

              Kukaj sta znas radi pisi ja ti tu nista ne mogu pomoci...
              Oprosti sasvim je ok dva put samarat nekog, gnjecit mu rukom facu i prsima ga zakucat o pod. Cak je prestrogo sudac postupio, nije trebao ni zuti mu dat. Takoder se ovom prilikom ispricavamo za mesarski postupak naseg Gabriela koji je ostrim iako nonsalantnim zamahom u pradjelu cjevanice nekih deset centimetara od tla umalo prekinuo karijeru lijepog Diega.

              Comment


              • Sramota stavit lice u tudje ruke, sramota !!

                CRVENI KARTON I KOSCIELNOM !!!
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Jeste govno taj sudija.. nama dva penala nije dosudio.

                  Comment


                  • Originally posted by Avramovic View Post
                    Jeste govno taj sudija.. nama dva penala nije dosudio.
                    I cak nije iskljucio Kosa koji je glumio samaranje i izazvao Kostu da dobije zuti

                    Comment


                    • Samo da se u temi prikladnoj za to naklonim ocu svega Jose Mourinhu na pobjedi i emotivnom dizanju ekipe

                      Idemo dalje...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Čelzi je najmanja briga ove sezone. Žalosno je to što se navijači Chelsea raduju a Arsenalu kod kuće ste jedva dali gol sa igračem više, da ne pričam o igri sa dva igrača više.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pravo je zalosno kad ekipa padne u krizu i onda se izvuce na ovakav nacin,tj tako sto pobjede u derbiju

                          Chelsea nije problem u pravu si jer ce Chelsea biti ispred Arsenala lagano,a sto se Arsenala tice ti nisu nikome problem vec 10 + godina
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Pravo je zalosno kad ekipa padne u krizu i onda se izvuce na ovakav nacin,tj tako sto pobjede u derbiju

                            Chelsea nije problem u pravu si jer ce Chelsea biti ispred Arsenala lagano,a sto se Arsenala tice ti nisu nikome problem vec 10 + godina
                            Samo dobro vam to izvlačenje iz krize, nema šta.. Ne bi nikad dali gol da je ostalo 11 na 11, jedino sad da vam svako kolo sudije izlaze u susret i pomažu vam. Vi Newcastleu već sljedeće kolo nećete moći uzeti 3 boda, Thauvin će vam silovati onu propast od desnog beka.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kako znas da ne bi dali gol?

                              Comment


                              • Originally posted by legolas View Post
                                Samo dobro vam to izvlačenje iz krize, nema šta.. Ne bi nikad dali gol da je ostalo 11 na 11, jedino sad da vam svako kolo sudije izlaze u susret i pomažu vam. Vi Newcastleu već sljedeće kolo nećete moći uzeti 3 boda, Thauvin će vam silovati onu propast od desnog beka.
                                To da ne bi nikad ostavljam vama da mastate
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X