Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Torres odradio trening i uvrsten je u grupu igraca koji odlaze na gostovanje, ali nazalost nece biti Luiza.

    Detaljnije: http://www.chelseafc.com/page/Latest...418310,00.html
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      Torres odradio trening i uvrsten je u grupu igraca koji odlaze na gostovanje, ali nazalost nece biti Luiza.

      Detaljnije: http://www.chelseafc.com/page/LatestNews/0,,10268~2418310,00.html
      Dobro je to za Toresa ali Luiz nema srece dobro je da imamo Aleksa....

      Comment


      • Originally posted by amare@stodermaire View Post
        Dobro je to za Toresa ali Luiz nema srece dobro je da imamo Aleksa....
        Ocekujem da Torres odigra jedno poluvrijeme ili eventualno pola sata.
        A Luiz nece biti na raspolaganju cijelu sedmicu, nadam se da ce onda biti ponovo standardan.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Chelsea izgleda poslao trecu ponudu za Modrica, a kako prenose mediji u Hrvatskoj i Dailymail, Harry ce ga pustiti a zamena za njega ce biti Willian iz Shakhtar-a.

          http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...m-Chelsea.html
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Chelsea izgleda poslao trecu ponudu za Modrica, a kako prenose mediji u Hrvatskoj i Dailymail, Harry ce ga pustiti a zamena za njega ce biti Willian iz Shakhtar-a.

            http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...m-Chelsea.html
            uhh..bilo bi extra da je ovo tacno....

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Chelsea izgleda poslao trecu ponudu za Modrica, a kako prenose mediji u Hrvatskoj i Dailymail, Harry ce ga pustiti a zamena za njega ce biti Willian iz Shakhtar-a.

              http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...m-Chelsea.html
              Ja nesto i ne vjerujem u ovo,a i glupo mi je sto su se zalijepili toliko za Modrica,samo su vrijeme potrosili uzalud. Da su se manje fokusirali na njega,nasli bi i krilo i veznog igraca,a ovako-nista
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Originally posted by ivan piper View Post
                Ja nesto i ne vjerujem u ovo,a i glupo mi je sto su se zalijepili toliko za Modrica,samo su vrijeme potrosili uzalud. Da su se manje fokusirali na njega,nasli bi i krilo i veznog igraca,a ovako-nista
                ima vremena da se nadje veznjak i krilo....

                Comment


                • Originally posted by ivan piper View Post
                  Ja nesto i ne vjerujem u ovo,a i glupo mi je sto su se zalijepili toliko za Modrica,samo su vrijeme potrosili uzalud. Da su se manje fokusirali na njega,nasli bi i krilo i veznog igraca,a ovako-nista
                  Jbg, neka oni njega konacno dovedu vise, a krilo moze i u januaru, a mozda dodje krilo zadnjeg dana prelaznog roka kao sto je stigao Torres. ;)
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • E vidite taj Willian sto se pominje kao zamena za Modrica u Tottenhemu je sjajan igrac, upravo takav fali Celsiju, brz, prodoran, tehnicar, igra po strani. Ali Chelsea poslednjih godina kao da zeli da dovodi samo igrace visokog profila, a bas ih briga sto ima gomila drugih igraca sa velikim potencijalom u manjim timovima ili slabijim ligama. A do onog prvobitnog uspeha su dosli upravo na ovaj nacin, to su bila pojacanja poput Cecha iz Rena, Robben iz PSV-a, Drogba iz Marseja itd, mladi igraci, sa potencijalom i gladni uspeha. Onda su od 2006. poceli da dovode "zvezde" - Ballack, Shevchenko, Deco, Anelka itd, i od tad su u senci Manchestera izuzev 2010 i duple krune.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Tony_G View Post
                      E vidite taj Willian sto se pominje kao zamena za Modrica u Tottenhemu je sjajan igrac, upravo takav fali Celsiju, brz, prodoran, tehnicar, igra po strani. Ali Chelsea poslednjih godina kao da zeli da dovodi samo igrace visokog profila, a bas ih briga sto ima gomila drugih igraca sa velikim potencijalom u manjim timovima ili slabijim ligama. A do onog prvobitnog uspeha su dosli upravo na ovaj nacin, to su bila pojacanja poput Cecha iz Rena, Robben iz PSV-a, Drogba iz Marseja itd, mladi igraci, sa potencijalom i gladni uspeha. Onda su od 2006. poceli da dovode "zvezde" - Ballack, Shevchenko, Deco, Anelka itd, i od tad su u senci Manchestera izuzev 2010 i duple krune.
                      dobro Anelka je dobar al ovi ostali to su bacene pare...

                      Comment


                      • Evo sada sam procitao da je Boas rekao da ce biti jos odlazaka i dolazaka igraca do kraj ovog prelaznog roka.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Evo sada sam procitao da je Boas rekao da ce biti jos odlazaka i dolazaka igraca do kraj ovog prelaznog roka.
                          To se znalo i bez njegove izjave ;)

                          Comment


                          • Originally posted by Fedex ba View Post
                            To se znalo i bez njegove izjave ;)
                            Pa prvo se govorilo da ode pola tima (dok se jos trazio trener), ali evo kao sto i sam vidis nije otislo pola. ;)
                            A kada je dosao Boas rekao je da nece biti puno novih igraca, maksimalno 3 pojacanja.
                            Sta mislis ko bi mogao otici?
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Ja mislim da je prvi pred izlaznim vratima Anelka.Nije vise potreban klubu,samo stvara visak igraca u timu.A volio bih da odu Mikel i Kalou.Ti?

                              Comment


                              • Originally posted by Fedex ba View Post
                                Ja mislim da je prvi pred izlaznim vratima Anelka.Nije vise potreban klubu,samo stvara visak igraca u timu.A volio bih da odu Mikel i Kalou.Ti?
                                Hmm...i ja mislim da bi mozda Anelka mogao otici.
                                Mikel je potreban, Essien je povrijedjen, zamisli povrijedi se i Ramires ozbiljno i eto problema, dakle smtram da njega treba zadrzati.
                                Kalou unese nekakvu energiju kada udje, ne znam to opisati. Jednostavno unese zivost timu, ali ako on ode nece biti veliki problem svakako.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X