Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Chelsea team v West Brom: Courtois; Ivanovic, Zouma, Terry (c), Azpilicueta; Matic, Fabregas; Pedro, Willian, Hazard; Diego Costa.

    Chelsea subs: Begovic, Cahill, Mikel, Loftus-Cheek, Traore, Remy, Falcao.
    Red je da pobedimo. Srecno Pedro!

    Comment


    • Strajk gladju dok Mikel ne napusti klub
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Originally posted by saburo sakai View Post
        Strajk gladju dok Mikel ne napusti klub
        Nemoj Saburo, bio sam se zabrinuo nije te bilo 7 dana, lose uticao poraz na tebe.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Nije,rekoh vec da sam ja svoje ishejtovao pred kraj sezone,ovo mene nista nije iznenadilo.

          Na drumu sam vec neko vreme,trebalo bi od sledece nedelje da se dovucem do kuce
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • I ja se iscimao za Saburicu .
            Niko da prokomentarise nove obmane specijalnog prevodioca. Kaze covek da je prodaja De Brujna odlicna stvar, jer da ga nije prodao sada Azar ne bi vredeo sto milki jer bi mu De Brujn uzimao minute.
            Samo je zaborao Murinjo da Azar i De Brujn ne igraju na istoj poziciji

            Comment


            • Rekao je Sirle i De Brujn.

              I kad govoris tako, napisi lepo sve sta je rekao za De Brujna..
              Last edited by Avramovic; 23-08-15, 13:01.

              Comment


              • Originally posted by Avramovic View Post
                Rekao je Sirle i De Brujn.
                I kakve veze ima De Brujn sa Azarom ? Jedino sto su obojica Belgijanci. Ali dobro, bolji su Oskar, Kvardado, Salah, Vilijan i Pedro od De Brujna, a i ne uzimaju minute Azaru .

                Comment


                • Originally posted by Princ View Post
                  I ja se iscimao za Saburicu .
                  Niko da prokomentarise nove obmane specijalnog prevodioca. Kaze covek da je prodaja De Brujna odlicna stvar, jer da ga nije prodao sada Azar ne bi vredeo sto milki jer bi mu De Brujn uzimao minute.
                  Samo je zaborao Murinjo da Azar i De Brujn ne igraju na istoj poziciji
                  Ima Murinjo izjava koje znaju da iznerviraju ali to sto je rekao za De Brujnea (ako je rekao ) je logicno. Imas dosta primjera kada su treneri priomrani da prodaju jednog od dvojice odlicnih igraca kako bi taj koji ostane imao priliku da brze napreduje i ostvari puni potencijal. De Brujne i Azar su mi u sustini slicni sto se tice pozicija jer obojica vole da imaju slobodniju ulogu tako da je tesko i definisati njihovu pravu poziciju.

                  Comment


                  • "With De Bruyne, if you have a player knocking on your door and crying every day he wants to leave, you have to make a decision. At that time, Chelsea did well," Mourinho told reporters.

                    "If De Bruyne stayed here, not happy and not motivated, and we'd sold him after a year, we'd have got less - 50 per cent less than we sold him for. So we sold him. At that moment, it was very good business.

                    "If somebody comes and pays for him what somebody would pay for Messi or Cristiano, it looks from the eyes of the world that it's bad business from us.

                    "But, if he was at Chelsea and not at Wolfsburg, he wouldn't have reached this level. It was like a wall, a block. He was not ready to compete. He was an upset kid, training very bad.

                    "He always said he had trained well in his life, but he needs motivation to train well by playing every game. Andre Schurrle a bit the same."

                    "If you think it [De Bruyne's sale] is my mistake, then it's my mistake that Eden Hazard is worth more than £100 million," he added.

                    "What I cannot do is bring us up to a certain level and then not play him. If I don't play Hazard and play De Bruyne or Andre Schurrle, they would have been playing for Chelsea, but Hazard wouldn't."
                    ....

                    Comment


                    • Azar je klasa bio i pre Murinja. Jeste Convi, ima primera, samo sto ovaj nije otisao zbog Azara, nego zbog Oskara i Vilijana. A ako cemo tom tvojom i Murinjovom logikom, treba i Barsa da proda Mesija ili Suareza da bi Nejmar ostvario pun potencijal .

                      Comment


                      • Evo 5 put citam ovu izjavu sto si okacio i evo i nakon petog puta razmisljam sta je htio da kaze sa ovom izjavom. Bez zajebancije ne kontam ga.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Evo 5 put citam ovu izjavu sto si okacio i evo i nakon petog puta razmisljam sta je htio da kaze sa ovom izjavom. Bez zajebancije ne kontam ga.
                          A dobro, nista strasno.

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Evo 5 put citam ovu izjavu sto si okacio i evo i nakon petog puta razmisljam sta je htio da kaze sa ovom izjavom. Bez zajebancije ne kontam ga.
                            Ali kad treba da se pecne sa nekom izjavom oko Celsija i Murinja to razumijes. Ne znam sto je nerazumljivo u onoj izjavi gore...
                            sigpic

                            Comment


                            • Nerazumljivo je to sto prica o De Brujneu, onda prica o Sirleu i na kraju Hazardu, a Sirle igrao desno, De Brujne igra cenera, ali on zamajave novinarcice koji veze nemaju sa fudbalom. Nigdje ne spominje Williana ili Oscara, kao ni kupovinu Kvadrada koji igra istu poziciju kao i Sirle
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Vi mene zajebavate.

                                Comment

                                Working...
                                X