Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja bih voleo ovako: Kurtoa; Bane, Kejhil, Teri, Aspi; Matic, Fabregas; Mozes, Vilijan, Azar; Remi

    A cenim da ce staviti Kostu i Oskara, ovo ostalo bi trebalo da bude isto..

    Trofej je trofej

    Comment


    • Ja samo cekam sutra da se posutaju Wengerica i Murinjo i da ga starkelja prebije na ocima sviju i to je to za mene, dosta
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ja mislim da ako Arsen sad ne pobedi Murinja nikad nece.

        Comment


        • Originally posted by Avramovic View Post
          Ja u Aspilikueti vidim novog kapitena Celsija.


          Comment


          • On je sad vice-captain ali ne verujem da ce Banaca moci jos dugo da igra kao starter, ali opet to je Banaca.

            Comment


            • Ne znam,nismo mi ovde tolko bitni jer mogu da pretpostavim kako će Mou da postavi ekipu,ne neki totalni bunker,nešto blaža varijanta al ponovo na oprezu,bar ja to tako vidim,zapravo najveći uticaj na utakmicu po mom mišljenju ima Venger i njegova taktika tj kako će da postavi ekipu

              Ako se opredeli za neku taktički zreliju varijatnu,kao npr protiv Sitija u gostima može da bude jako zanimljivo jer smo mi ne mali broj puta primali golove posle kontre,kad se branimo duboko to nije problem nikako pogotovo kad Vengerica krene sa Žiruom od prve al ovako se u par navrata grešilo i to mi baš bode oči,pogotovo Kejhil

              Murinjo je valjda prošli put natrpao igrače u sredini i tu ih sabio,ništa nisu mogli,sve je išlo na bekove i dzabe ti centaršut na Žirua kad Teri i Kejhil to lagano skidaju,nije da ne mogu tako da nam daju gol (a i nisu ruku na srce već par utakmica) pa računam mora sad da napravi nešto novo Venger,valjda

              Još ako krene sa Lolkotom treba da stavi Zumu namesto Kejhila u svakom slučaju jer Kejhil ima problem sa igračima koji idu licem na njega

              U suštini boli me uvo za taj trofej,dovoljno je samo što protiv Arsenala igramo,jedino što ispred toga stavljam su povrede,ne bih voleo da nekog izgubmo pred Svonsi nikako
              Last edited by saburo sakai; 01-08-15, 20:46.
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Originally posted by saburo sakai View Post
                Ne znam,nismo mi ovde tolko bitni jer mogu da pretpostavim kako će Mou da postavi ekipu,ne neki totalni bunker,nešto blaža varijanta al ponovo na oprezu,bar ja to tako vidim,zapravo najveći uticaj na utakmicu po mom mišljenju ima Venger i njegova taktika tj kako će da postavi ekipu

                Ako se opredeli za neku taktički zreliju varijatnu,kao npr protiv Sitija u gostima može da bude jako zanimljivo jer smo mi ne mali broj puta primali golove posle kontre,kad se branimo duboko to nije problem nikako pogotovo kad Vengerica krene sa Žiruom od prve al ovako se u par navrata grešilo i to mi baš bode oči,pogotovo Kejhil

                Murinjo je valjda prošli put natrpao igrače u sredini i tu ih sabio,ništa nisu mogli,sve je išlo na bekove i dzabe ti centaršut na Žirua kad Teri i Kejhil to lagano skidaju,nije da ne mogu tako da nam daju gol (a i nisu ruku na srce već par utakmica) pa računam mora sad da napravi nešto novo Venger,valjda

                Još ako krene sa Lolkotom treba da stavi Zumu namesto Kejhila u svakom slučaju jer Kejhil ima problem sa igračima koji idu licem na njega

                U suštini boli me uvo za taj trofej,dovoljno je samo što protiv Arsenala igramo,jedino što ispred toga stavljam su povrede,ne bih voleo da nekog izgubmo pred Svonsi nikako
                Ali pobeda nad gradskom rivalom i uzeti trofej ima veliki uticaj na samopouzdajne igraca i pocetak sezone nije tako ne bitno kao sto svi vi mislite
                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                Comment


                • Meni je jako bitno, ako izgubimo sutra pascu u deSperiju.

                  Comment


                  • Ma budimo realni jedan decko sve se pita

                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by stewanoskipp View Post
                      Ali pobeda nad gradskom rivalom i uzeti trofej ima veliki uticaj na samopouzdajne igraca i pocetak sezone nije tako ne bitno kao sto svi vi mislite
                      Pa vidim Arsiću baš pomogla pobeda protiv Sitija prošle godine mada Sitiju je svakako odmogla
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • malo duži klip,pogledao sam ga u delovima

                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Cahil i Costa spremni za danasni mec izjavio je Mou
                          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                          Comment


                          • Ja koliko sam skontao Cahil je slomio nos, cisto sumnjam da ce ga rizikovati.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Team v Arsenal: Courtois; Ivanovic, Cahill, Terry (c), Azpilicueta; Matic, Fabregas; Ramires, Willian, Hazard; Remy.

                              Chelsea subs: Begovic, Zouma, Mikel, Oscar, Cuadrado, Moses, Falcao.
                              Nema Koste

                              Comment


                              • Dobro je ne igra vam Mozes
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X