Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Roman Abramovich agrees €34m deal for Chelsea to sign Axel Witsel"
    sigpic

    Comment


    • Upgrade u odnosu na Mikela.
      Salim se, odlicno pojacanje. Mislim da ce mu PL odgovarati. Sad je upitna minutaza, vjerujem da ce uzeti te minute od prosle sezone koje su dobili Zouma i Mikel na DMF, sto dodje oko 15 punih utakmica samo u PL. Kupove i LS ne brojim sad, tu ce imati dosta utakmica. DMF je zakljucan i obezbijedjen sa njim i Maticem.

      Sta bi moglo biti sa Stonesom. Gledam neki scenario kad bi ga uzeli, da ga ostave u Evertonu jos jednu sezonu. Tu ce ipak dobiti daleko vecu minutazu. Mada ne bih bio ni protiv toga da ga zadrzimo i ove sezone kao neko osiguranje.
      sigpic

      Comment


      • što se mene tiče i ne moramo da igramo sa klasičnom desetkom,fino se igralo i kad su nam sredinu držali Makelele i kompanija u prvom Murinjovom mandatu pa i kasnije,možda nije to tolko lepo izgledalo,nismo bili fensi al bili smo efikasni i igrali pravi muški fudbal,a ne ovo sad vrti se tri dana oko 16 ,na kraju dodaj Ivanoviću kad Azara zatvore 5 igrača a ovaj ubaci negde kod leve aut linije

        Taj Oskar nikad neće igrati za špice,neće taj raditi fore tipa Kaka,Ronaldinjo,Ozil al ono,nije da kukamo za tim,sasvim je dovoljno da drži kakav takav nivo jer u triu sa Azarom i Fabregasom to izgleda super

        možda izgleda kao da ga mrzi al kad odradi bar jeb.... 5 minuta kako valja može da reši utakmicu(tipa ona peta protiv junajteda) ..itd.itd
        problem sa njim je taj što on jednostavno nestaje sa terena,znači ništa,nikakva korist od njega i to je meni problem a ne kako će to vizualno izgledati i ako nastavi tako da se maje po terenu bolje nek ga prodaju ,ja bih u tom slučaju doveo nekog jakog igrača na cm-dm,box to box poziciji i prešo definitivno ,ili vratio se na 4-3-3
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • nije to ništa ozbiljno za Vicela,da postoji interes neki to da ali niko to od jačih naših izvora još nije preneo
          sad guglam za to pa iskaču neke vesti da je Roman otišo tamo(Rusija) da završi posao a snjimili ga jelte kako gleda balet sa devojkom

          i ponovo italijani bruje o tome,izvore iz belgije neću mnogo da komentarišem jer su oni neverovatno pristrasni kad su u pitanju njihovi igrači,čast izuzecima koji su i preneli da u ovom trenutku ništa konkretnog nema a da li će se nešto više zakuvati u tom pravcu videćemo s tim da bi to u svakom slučaju bilo povezano sa Mikelom a on se i pored jakih spekulacija i dalje maje sa ekipom

          btw i za Pedra je priča prenapumpana

          jedino za ovog malog iz Evertona što je sigurno da se juri i to je to za sad,Everton traži oko 30m funti izgleda za njega
          Last edited by saburo sakai; 19-07-15, 14:04.
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment




          • Sta je sa glasom?

            Comment


            • "Chelsea are poised to return to the negotiation table concerning their proposed move for Everton’s John Stones, with Jose Mourinho said to be willing to pay £30million plus add-ons."


              "Chelsea boss Jose Mourinho has confirmed that the Blues have had one bid for defender John Stones turned down by Everton, but is confident that their Premier League rivals are open to the idea of selling up.
              Chelsea have had one offer worth £20 million rejected by Everton for the 21-year-old, however reports suggest that that are about to return with an improved offer of around £30 million."
              Last edited by Brana; 19-07-15, 21:00.
              sigpic

              Comment


              • "prljava" taktika od strane našeg kluba al jbg to je sastavni deo fudbala ,nema šta tu Martinez sad da proziva Čelzi

                moglo se to i i bez izlaska u medije,da su preneli poruku samom igraču i tolko ,ovako pustiš crva u medije i oni će sad o tome pisati danonoćno ,još njihov domaći igrač, ......a tako se pravi veliki pritisak na klub i na samog igrača što je i bio cilj u krajnjoj liniji

                samo se nadam da je ova priča istinita za 30m funti jer ako nije,čisto sumnjam da su naši spremni da daju više od toga,čak mislim da ni tolko ne bi dali,zato se i krenulo od 20



                što se samo igrača tiče

                Da je igračina nije,da bi bio odličan transfer ni to(i to samo iz razloga što bi ga masno preplatili)

                prvo mlad je on još,jeste da je jak na lopti,tipa za neke sisteme,kao što LVG pokušava da implementira u Junajtedu to bi značilo,kod nas,gde se branimo duboko a branićemo se sve dok su tu Teri i Kejhil to i nema neki značaj,manje više i nekog slabijeg štopera da dovedeš ,ako je disciplinovan može da završi posao

                sigurno je to da je veliki talenat ali ništa više od toga,ponovo sa njim treba raditi na toj defanzivi jer se pisalo dosta o tome da se na ostrvu zadnjih 10-15 godina malo radi na onoj brutalnoj igri u odbrani,sad ih prvo uče kako da dodaju ,mnogo se tu radi sa loptom a sa takvim radom ne možeš više da dodješ do igrača tipa Kejhil,Teri..

                drugo cena je prenapumpana jer smo zumu platili kolko 12m funti(lupam) a ovi nam odbili već 20 nego jbg znalo se da će se zbog HG kvote morati preplaćivati malo

                ali to nam je što nam je,mi više gotovog igrača teško da možemo da kupimo pored Junajteda,Reala,Barsa,Bajerna,Sitija,PSG,tako da nam ostaje samo da skupljamo ove top talente pa šta bude
                u suštini nije da se nema para,nego je Roman sad ulupao neke granice u okviru kojih mora da se posluje,tako da iako su sad skršili ovaj FFP ništa se značajno neće menjatiu u našem poslovanju

                a ako već moramo da popunimo HG kvotu onda mora da se preplati malo,malo više zapravo jer smo mi za vreme prvog murinjovog mandata za nekih 25m kupili Karvalja koji je bio TOP gotov igrač a sad za te pare samo napucanog Engleza možeš/moraš da kupiš

                btw stones i zuma u teoriji za par godina mogu lagano da čini prejak štoperski tandem a kako imaju motor u dupe,možemo jači presing sa njima da igramo tako da bi nam sa te taktičke strane značio ovaj transfer a možda bi i za koju godinu mogli da gledamo neki novi Čelzi
                Last edited by saburo sakai; 20-07-15, 11:21.
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • http://www.bbc.com/sport/0/football/28328843

                    0,8 miliona je razlika

                    Svakako sam misljenja da je vrijedilo pokusati jer je prethodnih sezona igrao ekstra...Cezar je ovdje "krivac" sto Felipe nije dobio ni malo vecu sansu,ali nije se ni snasao bas najbolje
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Ma ne zameram ja ništa Luisu pa ni Azpiju,jednostavno mišljenja sam da se tu trebalo krenuti po nekog mladog igrača i tolko
                      Luis je bek koji je dobar prema napred a to kod nas nikad nismo ni mogli da vidimo zbog restrikcija pod kojim igraju bekovi iza Azara,verujem da bi to fino izgledalo da im je Murinjo pružio priliku,njemu na LB,Azpiju na RB nego sad šta je tu je
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • ne znam dal sam kačio..naša FFP baza podataka,prilično pouzdana,piše je lik na koga se i telegraf poziva u tekstovima koji se tiče jelte FFP

                        http://weaintgotnohistory.sbnation.c...a-ffp-database

                        za sad,sve informacije koje izlaze u javnost govore u tome da će se i dalje poštovati pravila

                        btw bode u oči činjenica da Mikel(75k) ima veću platu od Matića(70k)
                        uglavnom,lepo se vidi kako se računa kolko koji igrač košta na godišnjem nivou iz ugla FFP...najplaćeniji igrač nam je Azar sa 200.000 (mada za njega znam da nabija neke fine bonuse,tako da ide on sa tim i do 230.000) posle toga sledi Kosta sa 185k čini mi se,pa Sesk sa 156k
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Hahahah vidi ti ovo cim ovaj pise ima sanse da dodje... ajde Grizman-e

                          Fabrizio Romano ‏@FabrizoRomano 1h
                          Luis to the #Atletico done, Griezmann to the Chelsea close #transfers

                          Comment


                          • gde si našo to,kad na njegovom tviter profilu ništa ne piše za grizmana,samo za luisa
                            aj proveriću ponovo
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • bio je na mom twiter profilu jer kad udjem postavlja mi samo ove dok nisi bio tu i tu sam nasao mogu da garantujem da je bio od njega mozda je obrisao
                              jer sad ga nema trazio sam i ja... nebitno...

                              Bamford na pozajmicu u Kristal Palas...

                              Comment


                              • ma to je sa nekog lažnog naloga

                                https://twitter.com/FabrizoRomano
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X