Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by HeadBurn3r View Post
    Koliko je to glupa izjava. Ne znam kako to mogu da krenu od nule. Svi znaju da je Kurtoa za klasu bolji. To znaju navijaci Čelsija, svaki poznavalac fudbala, a posebno znaju Murinjo i ostali pomoćni treneri. Možda je tražio da mu obećaju da svi dobiju alchajmerovu pa da zaborave kakav je golman Kurtoa.
    Bolji je duplo sigurno,ali ce dobiti izgleda kup utakmice i 5,5 miliona eura platu tako da nije mu toliko lose...

    EDIT:hahaha a vjeruj mi da to ne zna svako kod nas su ljudi ubijedjeni da se Asmir moze boriti sa TOP3 golmanom na svijetu i to kad nije u idealnoj formi
    Last edited by AK47; 14-07-15, 00:07.
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • To su oni što znaju više o Asmiru nego o Kurtoi. Cene ljudi ono što imaju, šta ćeš...

      Comment


      • Begovic je dobar golman,nekad je i vise nego dobar ali je Tibo fantastican...

        Ne postoji segment u kojem mu moze parirati vrlo je to jednostavna stvar.Ekipa je u potpunosti navikla na njega i to ce tek biti kompaktno u ovoj sezoni.Asmir je gospodin covjek i ja mu zelim svu srecu pa cak i da me demantuje u potpunosti

        Sad su na redu pojacanja prema naprijed,red je vise jer ja Radamela vidim samo kao macka u vreci,a ne kao pojacanje...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ono što je Radamel radio u Junajtedu je bilo amaterski, baš dubok kanal iz kog ne vidim izlaz. Ruku na srce, ovaj van Galov sistem mu nije odgovarao, a to sam znao odmah. Ali da sačekamo da vidimo šta bi mogao da uradi u Čelsiju ako dobije poštenu šansu. Kosta sigurno prvi špic, a Remi odličan rotacioni igrač, dosta korisniji u ovom trenutku od Falkaa.

          Čelsiju baš treba jedan veznjak za rotaciju. Imali su oni dosta sreče prošle sezone sa Seskom i Nemanjom. Obojica su igrali na očekivanom nivou skoro cele sezone, a što je još bitnije, povrede ih nisu zezale. Ali vidi to Murinjo, dovešće on sigurno još par pojačanja.

          Comment


          • Fabregas je bas grohnuo u drugoj polusezoni sto je vec neki standard u njegovoj karijeri.Matic je bio poprilicno konstantan i ja se isto tako nadam da ce koji igrac tu da stigne i nesto potentnije krilo ili 3/4...Ardi sam se nadao,ali nista ni od njega ni od Griezmanna.Mislim da Pedro nije nista bolja opcija od Williana vrlo slicni igraci,zuje okolo i trude se ali u 4231 Pedro nece mnogo doprinijeti u ofanzivi

            Pricam s drugom sinoc i bas mu kazem Schweinsteiger,Morgan i Herrera > Fabregas,Matic,Oscar...Depay,Di Maria,Rooney je tu negdje sa Costom,Hazardom i Willianom s tim da to mislim samo zato jer je Hazard otac i Di Maria nije u punoj formi,a da mi je ovaj potencijal Uniteda daleko veci kad je napad u pitanju.Odbrana uigranija kod Chelsea i golmani tu negdje samo ja radi vlastitog ukusa uvijek biram Tibu

            Kako stvari stoje jaci je igracki United s tim da mislim da je uz uigranost jedina prednost na strani Chelsea otac na klupi
            Last edited by AK47; 14-07-15, 02:28.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Biće zanimljiva PL, jedva čekam da počne. Nisam neki fan Oskarovog umeća. Često je znao da me iznervira nekim glupim odlukama dok gledam Čelsi. Malo je jači na papiru Junajted što se tiče sredine, a u napadu su mi egal. Možda je tu čak Čelsi i jači. Ali ne mora to ništa da znači. Videćemo kako će da se pokaže Depaj i da li će Švajnštajgera zaobići povrede. Šnajderlin će čini mi se lako da se uklopi. Mora da se pomene i klupa, a ona ima veliki značaj. Jači Junajted tu meni. Na sredini ima još Kerika, Blinda može i Matica i Felaini da ulete. Na krilima su tu Jang i Januzaj, može i Mata, celu prošlu sezonu je igrao na krilu. A da dodam na to još potencijalnog napadadača. Videćemo kako će to da izgleda na kraju prelaznog, dovodi Mančester još dva igrača sigurno, a i Žoze isti tako.

              Comment


              • Zaboravio da ti odgovorim jbg ne znam ovih dana gdje udaram

                Ma Oscar je za poziciju 3/4 ili tog fantaziste,10-ke kako god hoces mnogo monoton,dosadan i nemastovit igrac.Trci on i radnik je,ali to nije toliko potrebno na njegovoj poziciji.Mislim moras ti tu biti odgovoran,ali glavni zadatak ti je da izmisljas stvari koje nekad idu,a nekad ne.On cak i kad odigra neku petu to meni djeluje dosadno i nekako predvidljivo.Nema posebnog rizika u njegovoj igri i to sve skupa nije bas dobro...United jaca klupa nema govora,ali eto Mou i uigranost su na strani Chelsea pa cemo vidjeti
                Last edited by AK47; 15-07-15, 00:34.
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Jeste Oskar nešto štulav. Preferira Murinjo te radnike pre majstora uvek. Zato je i šutnuo Matu. Srećom imaju Seska da iskreira nešto iz pozadine.

                  Comment


                  • Ide i meni malo Oskar na zivce i to sve, ali..



                    ..vidIcemo.

                    Comment


                    • E zamisli Head onda koliko je u njegovim ocima Ozil veliki,kad je onako mrljav uspio da ga kupi uvijek da igra...mada ja generalno smatram da je mit njegova ljenost vise nego istina

                      Moguce Avrame da Oscar bude dobar,odnosno konstantniji ove sezone ne iskljucujem ja to samo bih volio da dodje neko kreativniji od njega tipa Javier Pastore
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ono što je Ozil radio u Realu nije bilo humano. Stalno ga je hvalio Murinjo. Čini mi se da je jednom izjavio da je on najbolja desetka na svetu. Jedan italijanski list je odlično opisao Ozila. Sad ću da nađem sliku.

                        uploadfromtaptalk1436961007622.jpg
                        Ne znam da li se vidi. "Often listless and lazy on the pitch, but unleashed on the dance floor." Sav lebdi brat kad igra.

                        Pastore bi bio perverzija.
                        Last edited by HeadBurn3r; 15-07-15, 12:51.

                        Comment




                        • Samo Brazil.

                          Comment


                          • На први поглед су ми били ружни, а сад су ми ипак кул.





                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • "Chelsea Football Club has today agreed terms with Middlesbrough for Tomas Kalas to spend the 2015/16 season on loan at the Championship club."
                              sigpic

                              Comment


                              • Guglielmo Cannavale ‏@GugliCannavale 2h
                                Today, meeting between #Roma and Chelsea in London. They will talk mainly about #Salah, but also about Filipe Luis and Romagnoli #CFC
                                ....

                                Comment

                                Working...
                                X