Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To mi je bas onako djeciji izgovor,ali sta ces morate se za nesto uhvatiti razumijem vas
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Djecje je i podjebavanje na broj osvojenih trofeja (do kojih nikad ne bi dosli da nije Roman izvadio pisu iz gaca) i to od strane kluba koji ima manje naslova prvaka od Aston Ville, Evertona i Sunderlanda

      Comment


      • Nije valjda da ne vidis slicnosti izmedju osvajanja ls Celzija i ep od strane Grcke? Meni prva asocijacija autobus, i to onaj dvospratni

        Comment


        • Pa slika je tu nisam je ja postavio nije to provociranje nego konstatovanje...sta ima veze sto ima manje trofeja,meni to ne smeta uopste.Pa jel se mora navijati za klubove koji imaju puno trofeja uopste to ne kontam!?Meni je puno zanimljivije pratiti rast kluba koji sada najbolje posluje na svijetu sa transferima i jos osvaja trofeje...

          Moze biti i trospratni meni to uopste ne smeta,sto ga niko drugi nije tako osvojio?Kao da je to nesto jednostavno branis se i osvojis LS,jeste kako nije
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Stvarno ste posebni vi simpatizeri Arsenala.

            Comment


            • Originally posted by Avramovic View Post
              Stvarno ste posebni vi simpatizeri Arsenala.
              Nemoj sve da nas stavljaš pod jedan kalup
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Pa nije jednostavno, samo je meni fudbal uvek na prvom mestu

                Comment


                • Sve je to fudbal vjeruj mi
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ocekivao bi barem malo sentimentalizma od trenera mladih igraca za zeljom da klub za koji navija da razvija mlade igrace, al nista on po transferima
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Nema tu mjesta sentimentalizmu,ali mogu vam reci za utjehu da moja djeca bas igraju fudbal ne krljaju se po terenu

                      Mou je jednostavno takav tip trenera od pocetka karijere.On voli igrace koji ce se odmah uklopiti u njegov sistem i njemu nije bitno je li najbolji na svijetu ili su to Ozil,Khedira koji su kostali 20-ak miliona skupa...neko voli mlade,neko voli iskusne,nekome je svejedno jednostavno to je vrsta trenera i ukuse postujem
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Sve je to fudbal vjeruj mi
                        A ono, svako fudbal razicito dozivljava. Nekome je i fudbal da simulira penal da bi pobedio, nekome nije npr.

                        Comment


                        • Originally posted by Princ View Post
                          A ono, svako fudbal razicito dozivljava. Nekome je i fudbal da simulira penal da bi pobedio, nekome nije npr.
                          Nemoj zezati,to je varanje...braniti se u igri je sasvim legitimno i dozvoljeno isto kao napadati
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Nemoj zezati,to je varanje...braniti se u igri je sasvim legitimno i dozvoljeno isto kao napadati
                            Velika je razlika izmedju branjenja i autobusa

                            Comment


                            • Kakav god je bio autobus protiv svake ekipe su dali go,valja to znati...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Kakav god je bio autobus protiv svake ekipe su dali go,valja to znati...
                                I Grci isto

                                Ali mi je drago da te tvoje petlice ucis pravim vrednostima u fudbalu poput velikog Vengerice

                                Comment

                                Working...
                                X