Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srecno Bejker-a u Vitesse kao sto kazes razvalice on tamo.... Ovaj mali je igrao lani na presezonske utakmice i dao cini mi se 2 gola
    inace vec je dobio radnu dozvolu... Ogroman talent i potencijal ne samo on sad da pisem o svim igracima koje su bile na pozajmicu
    i koje igraju za mlade kategorije trebace mi jedno pola sata vremena....

    Ps: Pratio sam Vitesse proslu sezonu samo zbog njega Cohen je izvao statistiku da kad Traore je u prvu postavu Vitesse pobedjuje.

    Comment


    • samo sto ga je ovaj tamo gurao i na spica,ne dovodim u pitanje da ne moze to da odigra,ipak je on neki hibrid,univeralac ali on je meni primarno za krilo
      ne bi mogo on tako u premu da se maje,pogotovo protiv ekipa koje se brane duboke,da ne pominjem kolko bi ga prebijali,vamo na krilo cini mi se moze da dodje da ispolji svoje kvalitete
      u svakom slucaju,dobio priliku kod nas ili ne,nema sta vise da trazi u Holandiji vise

      btw svi golovi

      Last edited by saburo sakai; 27-06-15, 12:02.
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment




      • Kapiten,lider,legenda

        pa on se priprema za predsezonu
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • boring,boring chelsea



          pisao sam ranije o tome kolko je bitno da taj trojac Fab,Az,Oskar bude na nivou,to jasno može da se vidi na osnovu ovog klipa a tek kad na to dodaš i Vilijana...kog drugog,extra

          problem je taj što se nama Oskar gubi ,Fabregas pada u drugom delu sezone,Vilijan više vremena provede jureći kao muva bez glave nego što nešto konkretno napravi u napadu

          kad su oni raspoloženi ne postoji ta odbrana koju mi ne možemo da otključamo a ovaj klip ruku na srce ipak nije merilo vrednosti,mučili smo se mi dosta,što zbog pada forme pojedinih igrač što zbog neke Murinjove filozofije u drugom delu sezone
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • #Chelsea hold an advantage in the pursuit of Pogba as they can offer Juve 2 players they really want - Oscar & Cuadrado. [Corriere d. Sport]
            Jel zna neko koliko je pouzdan ovaj Corriere d. Sport, jer neverujem da je ista od ovoga tacno...
            Pre sam procitao da smo mi prvi potegnuli potez ka Pogbi izjavio Mundo Deportivo ali i Barsa je u igri....

            Comment


            • Oprostajno pismo...
              sigpic

              Comment


              • Boom. Chelsea have today offered £6m for Asmir Begovic after sale of Petr Cech. #CFC #SCFC (Telegraph)
                Bum Bum Bum krecemo po Asmir-a

                Last edited by DeMoN17; 29-06-15, 18:14.

                Comment




                • Toliko.

                  Comment


                  • Originally posted by DeMoN17 View Post


                    Za ovo s trofejima.

                    Comment


                    • Opravdana ti je reakcija skroz i meni bi jos gora bila

                      Sreca pa ne pise LS skor posljednjih godina to je tek da se uhvatis za glavu

                      Sto se tice transfera Cecha bezveze je postupio,ali njegov izbor sta da se radi
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Sva sreca pa je fudbal postojao i pre 2005e

                        Comment


                        • Zakopaj se ti prije 2005. u istoriju Arsenala ko zna mozda nadjes koju LS,a da nam je promakla
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Zakopaj se ti prije 2005. u istoriju Arsenala ko zna mozda nadjes koju LS,a da nam je promakla
                            Ima i Grčka EP

                            Comment


                            • Originally posted by Princ View Post
                              Ima i Grčka EP
                              Ima,sta god to znacilo

                              Titule ce se istopiti samo da Wenger(po mojoj zelji,a kontra tvoje) ostane

                              Cekam Ardu i Antoinea da stignu
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Zakopaj se ti prije 2005. u istoriju Arsenala ko zna mozda nadjes koju LS,a da nam je promakla
                                Ma svaka cast Chelseau sto su s milijardom utrosene love u 10 godina nanizali tolike trofeje. Ustao sam i aplaudiram.

                                Comment

                                Working...
                                X