Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • traži se taj ofanzivni bez obzira na to što Murinjo priča kako Kvadrado ostaje i to se ne dovodi u pitanje al je problem cena,
    nema teorije da ovi isplate tolke novce Liverpulu ,još kad vidim da L. traži 50 onda ona grizmanova otkupna klauzula izgleda smešno

    s tim da se u poslednje vreme slabo piše o Grizmanu i generalno o pojačanjima u napadu(osim falkao ) jedino što je sky preneo da se prati Sterling al to se zna još od ranije
    Last edited by saburo sakai; 18-06-15, 11:44.
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Nista zanimljivo danas... Iskreno se nadam da ce to biti Grizman sinoc Colo izjavio da je siguran
      100% da su Koke i Godin nedodirljivi dakle moze se ici na Grizman-a....


      Nisam ni sumljao da ce negde ici....

      Jim White ‏@JimWhite 2h
      Sources close to Oscar say the player will be staying at Chelsea for now and there have been NO talks with Juventus #ssnhq

      Comment


      • Last edited by saburo sakai; 18-06-15, 20:24.
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • To ce biti uglavnom zbog cena ulaznica. Juve i Chelsea imaju isti kapacitet stadiona, ali Chelsea zaradjuje skoro duplo vise.

          Comment


          • Last edited by saburo sakai; 19-06-15, 12:04.
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Nekad je bio deo nas, smatram da je zasluzio cestitke : ))
              sigpic

              Comment


              • To je mozda najbolji igrac ikada tako da ce uvijek biti mjesta za njega ovdje
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...Alex-Song.html

                  ono što mene stvarno interesuje za ovaj prelazni rok to je da se dovede dobar holder
                  juče se pisalo o tome da je Vicel na radaru,sad telegraf prenosi da se prati i Song
                  prošle godine smo imali problem sa tim zamenama za Matića,Fabregasa pa i u onim utakmicama kad smo igrali 4-3-3

                  tu nam treba jači igrač od Mikela koji je sad na marginama i verovatno je pitanje dana kada će napustiti klub(bar se ja "molim" za to)

                  svakako da bi prednost kod Songa bila HG status,videćemo a to je na kraju krajeva povezano i sa Oskarom,ako se na njega ozbiljno računa u budućnosti onda i ne mora da se dovodi top holder,više nam treba squad igrač u tom slučaju te bi i neko jeftinije rešenje završilo posao

                  a tu je i Loftus-Čik koji ima prostora da napreduje ,ako se ne prelazi na 4-3-3 za stalno(što bi značilo prodaja Oskara) onda bolje(po mom mišlenju) da se da koja šansa Čiku ali i pored toga mora da se dovede vezni igrač jer se sa Čikom ne može još jurištati na nešto ozbiljnije
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • evo i na sky preneli da pregovaramo oko Songa...traži se dakle squad igrač ,Vicel možda (pa pa Mikel nadam se ) ponovo to verovatno povlači za sobom ostanak Oskara ,doduše bar iz mog ugla se to nikad i nije dovodilo u pitanje al ajd pisalo se o tome dosta...

                    vamo je Falkao gotov,onda idemo po rezevnog golmana,Begović(čisto sumnjam),Grin(njega bih voleo zbog HG statusa)
                    gura nam AM Adervilda al on nam je verovatno poslednja opcija,traži se top igrač ,u stvari dugoročna zamena za Terija što znači neki mladi top talenat,Varan najveća želja Murinja ali tu ima verovatno da ga izduvamo,Stones iz Evertona pa sad ovaj "titi" iz Liona

                    malo sam bacio oko na ovog iz liona,ima dobru kontrolu lopte,brzinu čak i dribling za jednog štopera,centaršut,opasnu levicu kakav hibrid,uglavnom odgovara opisu igrača koji bi trebao da se upari sa zumom kako bi igrali visoki presing
                    ostalo uglavnom neki klinci sa kojima se povezujemo u odbrani

                    može da se desi da izostane neko zvučno pojačanje,problem je taj što naši nisu voljni da plate kolko se traži za Sterlinga,Grizmana,bar ne još
                    a ako baš bupne neki "jači" transfer to bi bilo onda neko pojačanje na tom famoznom krili ili ako nešto ne iskrsne pa kakav zanimljiv igrač postane dostupan

                    Nije da mi nemamo pare,imamo i to možemo debelo da potrošimo al izgleda da se sad ipak posluje sa nekim restrikcijama što ranije nije bio slučaj,mene sad interesuje kako će Murinjo da reaguje na to,tj kako će da se prilagodi jer on nikad nije duže ostao u nekom klubu,što ne znači da klincima nije davao šanse ali kakav je pre bi doveo nekog otpisanog(tipa Falkao,Snajder...) nego da se kocka se nekim kao što je Solanke.

                    Imali smo sreće sa Kostom,bio je i više nego jeftin za današnje uslove,inače da je bila drugačija situacija možda bi i njega zaobišli...šta znam,meni se svidja ovakvo poslovanje kluba ali pitanje je da li će Murinjo koji je pragmatičan i živi za pobede dati prilike mladjim igračima ili će nastaviti po svome i dovoditi proverene ili otpisane igrače a onda nam samo ostaje da se molimo izvuče iz njih najbolje.

                    Nema teorije da njemu sad Roman dovede opciju A(kao što je to ranije bio slučaj) jer će nas Junajted,Real,Barsa,Siti,PSG uvek prebiti u direktnom okrišaju

                    ranije se jurio Eto al barsa nije htela da ga proda pa je kupljen Ševčenko
                    a sad se juri Šou,grizman,Sterling,Pogba al traže za njih ogromne pare,nije da mi to ne možemo da platimo nego nećemo

                    zato smo sad "pali" na Vicela,Songa,Kvadrada,Luisa..što ne znači da ne možemo da se pojačamo jer taj deo kluba koji dovodi mlade igrače radi fantastičan posao,KDB,Kurtoa,Zuma,Azpi...

                    problem je u tome što te igrače koje Murinjo traži Roman sad neće da mu kupi osim ako se baš nešto tolko ne pogodi tipa Kosta

                    ono,u suštini verujem da je klub voljan da potroši i preko 100 m bruto ali ne na dva igrača

                    samo što ja kolko god da se slažem sa tom politikom pitam se da li nekad treba popustiti,recimo Kosta je nama u neku ruku doneo titulu a koštao je tolko i tolko,da li bi da doveli da je cena bila preko tog i tog limita

                    evo sad za grizmana se priča da je kluzula 60 m evra, ne znam sad kolko je to funti,dal 43-47 i sad oni bi dali za njega verovatno 35-39 ali ne i 43 (lupam)

                    ono jbg,može se dovesti dobar igrač i za te pare,nije da se sad žalim nešto,al pitam se dal će za nekog igrača odstupiti a ne vidim zašto to ne bi uradili i ovo leto jer kako stoje stvari,dovodiće se mahom squad igrači,ostaće puno para,nije da bi ne znam kolko preplatili
                    Last edited by saburo sakai; 20-06-15, 18:31.
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Chelsea demanded €100million from Real Madrid when the Spanish giants enquired about goalkeeper Thibaut Courtois, according to AS
                      Bem ti trunje i sad reci saburo kako poklanjate igrače za male pare
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Ćuti i ne žali se kad imate takve komšije


                        #daarsenunecrknekrava
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • "Chelsea consider £12m move for Mousa Dembele"
                          sigpic

                          Comment


                          • Sad kad je jasno da se traži squad igrač oćekujte gro ovakvih vesti za Čelzi,jedino ako se proda Oskar onda bi se krunulo po neko jače ime

                            ovako biće Song,Vicel što mi je kolko tolko provereno da se uzimaju u obzir i onda će Janko i Marko povezati dalje sa svim mogućim igračima koji bi u teoriji mogli to da odigraju a Dembele jeste jedan od njih naravno
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Falcao je bas kanal,navijaci maltene mole da se ne dovede...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • nema od toga ništa,pa sam Murinje je izjavio da njegove partije u Junajtedu pa i u rep nisu merilo vrednosti,ono kontam da se i to mora uzeti u obzir ali potpuno mi je jasno zašto je tolko zagrizo za njega

                                on njega vidi u našem sistemu i to je na prvom mestu...sad pa ja treba da kukam zbog Kostinih partija u repki

                                ne ostaje nam ništa drugo nego da čekamo i vidmo kako će se kod nas uklopiti ,nisu oni Kostu bezveze čekali ,znalo se da je dobar bez lopta,ta utrčavanja su perfektna,baš ono što nam je trebalo,sad jbg priznajem i ja da je Falkao veliki rizik ali na drugu stranu jasno mi je zašto se baš on juri
                                nema to veze sa nekim dokazivanjima,zadovoljavanju kakvog ega i šta ti ja znam
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X