Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Kada je u pitanju uposlenik koji je 10 godina vjerno sluzio misiji i viziji institucije zvane Chelsea FC, doslo je vrijeme kada njegove usluge vise nisu u potpunosti potrebne. Sada treba pokazati kakva je institucija klub i koliko postovanja prema njegovim zeljama ce da iskaze.

    Licno ne bih ga nikad prodao rivalu, ali ako je u pitanju iskazivanje postovanja i prezentovanje svijetu korporativne kulture zasnovane na postovanju unutar kluba, onda bih postovao 'zaposlenikove' zelje.
    Pa, Chelsea je voljan da ga trampa jedino sa vama, ali ne znam dali ce biti Murinjo zadovoljan sa igraca koje vi nudite u zamjenu za njega...

    Comment


    • Da se ne svađate, imam jednu ideju Mogli bi da ga prodate nama ipak je Mou u dobrim odnosima sa Junajtedom

      Comment


      • Originally posted by DeMoN17 View Post
        Pa, Chelsea je voljan da ga trampa jedino sa vama, ali ne znam dali ce biti Murinjo zadovoljan sa igraca koje vi nudite u zamjenu za njega...
        Mou ako misli da ce dobiti oxa ili Walcotta na dobrim je drogama. Jedino Jenkinson, al i on ce da ode u Sandrland za 2m posudbu, a Arsenal ga doveo za milion. Samo kes i to je to.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Mou ako misli da ce dobiti oxa ili Walcotta na dobrim je drogama. Jedino Jenkinson, al i on ce da ode u Sandrland za 2m posudbu, a Arsenal ga doveo za milion. Samo kes i to je to.
          Vidim da tebe i @Princizam i Renesansa dobro sluze humor pa jedino za Jenkinson-a i Velbeka ce te dobiti Jamal-a,
          odlican golman i tako se Venger loze na ove klince Osvoio decko ove sezone Ligu Prvaka za klince

          Comment


          • Dobice Monako Pasalic-a na pozajmicu....

            Gianluca Di Marzio ‏@DiMarzio 2h
            It's really close the deal between @ChelseaFC and @AS_Monaco: @FALCAO on loan to Chelsea and #Pasalic on loan to #Monaco

            Comment


            • Pregovaraju... ne popusta Murinjo

              Amy Lewis ‏@SkySportsAmy 22m
              SSN is being told neogiations are still ongoing with Chelsea, Arsenal and PSG and nothing has been decided about Petr Cech's future
              Mikel odlazi u Al Ain....

              Chelsea midfielder John Obi Mikel ‘agrees personal terms’ with Arabian Gulf League champions Al Ain. (via @TheNationalUAE) #CFC
              Ovo sto sam vec gore napisao, dobra lova dodje od Kakuta 7-8 milione eura zadnja godina ugovora...

              Gael Kakuta's departure from #Chelsea to Sevilla will be confirmed within the next hours, says their manager.

              Comment


              • Izgleda da Falcao prelazi u Chelsea. Jednogodisnja pozajmica.

                Comment


                • Jeste dosao Falcao....


                  Inace svaka nedela novi defanzivac kupujemo....

                  There is also foreign interest in Remy from Bordeaux and Lyon, whose 21-year-old defender Umtiti has hit the radar of #Chelsea. [Telegraph]
                  Umtiti can play either as a CB or LB, which, with Filipe Luis hoping to return to Atletico, could be attractive to #Chelsea. [Telegraph]
                  Dakle platili su 5 milione funte za pozajmicu, odlican posao, nego kolika bi mu bila plata....

                  #Chelsea have agreed the loan signing of Radamel Falcao in a move that's left Loic Rémy considering his Stamford Bridge future.
                  It is understood #Chelsea will pay a loan fee of around £5m for Falcao + the option to buy him permanently next summer for £35m.
                  Remy had hoped his playing prospects would improve next season. Falcao's arrival has arguably made competition even tougher.
                  Due to a clause in his QPR contract, #Chelsea signed Remy for just £10.5m & Mourinho would ideally like to keep him at the club.
                  #Chelsea could demand anywhere between £15m and £20m for Remy, which would create a stumbling block for Crystal Palace. [Telegraph]
                  Last edited by DeMoN17; 16-06-15, 19:55.

                  Comment


                  • prema prvim informacijama i jedinim u tom pravcu 220.000 ,manje nego u junajtedu ali time postaje drugi na listi iza Azara
                    ogromne pare za igrača koji je veliki rizik bez obzira na sve,skupa igračka Murinja

                    al znaće se više o tome ovih dana,izbaciće Cohen već o tome nešto
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Originally posted by saburo sakai View Post
                      prema prvim informacijama i jedinim u tom pravcu 220.000 ,manje nego u junajtedu ali time postaje drugi na listi iza Azara
                      ogromne pare za igrača koji je veliki rizik bez obzira na sve,skupa igračka Murinja

                      al znaće se više o tome ovih dana,izbaciće Cohen već o tome nešto

                      Nesto ne vjerujem da su mu toliko ponudile ispod 180 000 pa Kosta ima 185 000 cini mi se....


                      Ovo mislim da nema sanse da se desi....

                      Last edited by DeMoN17; 16-06-15, 22:42.

                      Comment


                      • не знам,сачекај још који дан док се не појаве још неке информације,ово је све штуро
                        знамо сигурно да има мању плату,ово сад је наводно 60.000 мање
                        Дрогба је био на 60к прошле године с тим да сад имамо јаче спонзоре плус више новца од ТВ права а Моу је баш загрејан за њега

                        али да ,слажем се да сам очекивао далеко мање
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Originally posted by saburo sakai View Post
                          prema prvim informacijama i jedinim u tom pravcu 220.000 ,manje nego u junajtedu ali time postaje drugi na listi iza Azara
                          ogromne pare za igrača koji je veliki rizik bez obzira na sve,skupa igračka Murinja

                          al znaće se više o tome ovih dana,izbaciće Cohen već o tome nešto
                          Cisto sumnjam, njemu je Junajted davao 190 000 funti nedjeljno, koliko je Monako nemam pojma jer je Junajted platio za njega i sest miliona funti za pozajmicu. To koliko mu Junajted placa je rekao Balag.

                          Nema sile da ce mu Murinju dati toliku platu, iako je on marketinski jak, jednostavno se te pare ne daju za igraca rotacije. Vrhunski profesionalac, grize, trudi se, prolice poslednju kap znoja na svakoj utakmici i nadam se da ce se vratiti na iole za njega pristojan nivo, ali ja stvarno ne vidim kako on moze da ugrozi Kostu. No rekoh i u drugoj temi, za rotaciju idealan. Ja ne bih imao nista protiv i da je ostao u Junajtedu, da je kupljen za 20-ak miliona(vise definitivno ne vrijedi trenutno) uz platu od 150 000 npr. Jer je za razliku od Di Marije npr. pokazao prafvi stav i ima pravo shvatanje igre. Strasno gotivan tip, steta sto ga je povreda toliko unistila.
                          sigpic

                          Comment


                          • Raspored utakmice..

                            Last edited by DeMoN17; 17-06-15, 14:52.

                            Comment


                            • više sam za to da se dovede neki mladi odbrambeni tipa,18-22 godine,mi sledeću sezonu možemo da izguramo sa tom četvorkom,azpi-teri-kejhil-bane
                              ali mora da se misli na budućnost i to dugoročno,plus da se rotira,pisao sam kolko puta o Banetu kako nije više onaj stari,ne mora taj igrač da izbaci Baneta iz prve ali bi trebao da mu ukrade koji minut kako bi se ovaj odmorio i napunio baterije,ne isplati se sad tolko da se dovede top štoper jer bi to bilo preskupo jer ,mi smo onda za Karvalja plaitili nekih 25 miliona funti,sad nema teorije da za te pare uzmeš štopera u zrelim godinama
                              bolje krenuti po nekog talenta pa i rizikovati kao što smo to napravili sa Zumom pa i Azpijem koji su stigli kao anonimusi

                              od tih kolko tolko dokazanih igrača ,doveo bih samo Klajna samo što se sa njim nešto ne povezujemo dok navodno jurimo sve neku dečurliju i što se mene tiče ,ja sam za iako ni to nije neka jeftina opcija
                              Last edited by saburo sakai; 18-06-15, 11:19.
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Nisu mnogo placeni ta dvojica tako da to i nije neki rizik bio...

                                Ocekuje se ofanzivno potentan igrac,neophodan je jednostavno za nadogradnju ove ekipe.Naravno tu se ne racuna dolazak Radamela on je bas kockanje
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X